حجم فایل: 8775MB نوع : قیمتی قیمت: 411,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی عنوان یکی دیگر از مجموعه های آموزشی پرطرفدار وب سایت 118فایل می باشد که این بار با رویکرد و روشی متفاوت به آموزش زبان آلمانی پرداخته است. آموزش زبان آلمانی که دارای سطوح متفاوتی می باشد در هر سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تهیه شده است که سری ویدئوهای حال حاضر به آموزش سطوح مبتدی پرداخته و در واقع دربردارنده سطح A_1، A_2  و B_1 می باشد. این مجموعه آموزشی می تواند به عنوان مجموعه ای مکمل در کنار آموزش زبان آلمانی از پایه مورد استفاده قرار گیرد.


آموزش زبان آلمانی - آموزش زبان آلمانی

شیوه آموزشی مجموعه آموزش زبان آلمانی به گونه ای است که تمامی ویدئوها در قالب مصاحبه با افراد مختلف تهیه شده است. به عنوان مثال برای آموزش مجموعه ای از لغات و اصطلاحات مربوط به کامپیوتر، مدرس مجموعه همراه با دوربین و میکروفن به فروشگاهی مرتبط رفته و از افراد در رابطه با لوازم مرتبط با کامپیوتر سوالاتی را می پرسد همچنین از طریق نمایش تصاویر متفاوت به آموزش لغت مورد نظر در زبان آلمانی می پردازد.

آموزش زبان آلمانی - آموزش زبان آلمانی

همچنین به منظور آموزش ساختاری خاص در زبان آلمانی مثلاً چگونگی معرفی افراد، با تعداد زیادی از مردم مصاحبه کرده و از آنها درخواست می کند تا جملات مشابهی را تکرار کنند. لازم به ذکر است تمامی افرادی که مورد مصاحبه قرار می گیرند آلمانی بوده و زبان آلمانی زبان مادری یا زبان اولشان می باشد. لذا تماشای این مجموعه می تواند در ارتقا سطح شنوایی زبان آلمانی به شما کمک فراوانی بنماید.

آموزش زبان آلمانی

مطمئناً بارها شنیده اید که اگر قصد یادگیری زبانی جدید در کوتاه ترین زمان ممکن را دارید، چمدانتان را بسته و راهی کشور مورد نظر شوید اما این بار از طریق مجموعه آموزش زبان آلمانی به آلمان سفر خواهید کرد و در واقع با تماشای ویدئوهای آموزش زبان آلمانی، زبان آلمانی را هر چه بهتر فراخواهید گرفت.


آموزش زبان آلمانی

معمولاً افراد با اهداف متفاوتی قصد مهاجرت و سفر به آلمان را دارند، بسیاری از افراد برای ادامه تحصیل به آلمان می روند که با توجه به رایگان بودن تحصیل در آلمان و همچنین وجود دانشگاه های عالی در آلمان بسیار منطقی به نظر می رسد از طرفی شرایط اقتصادی مناسب کشور آلمان از دیگر دلایل مهاجرت افراد به کشور آلمان می باشد. اما صرف نظر از اینکه با چه هدفی قصد سفر به آلمان را دارید یادگیری اصولی زبان آلمانی اولین قدمی است که باید بردارید. اما چگونه؟ پیشنهاد ما با شما مجموعه آموزش زبان آلمانی می باشد. این مجموعه آموزشی اگر به طور کامل و در کنار مجموعه های آموزش زبان آلمانی از پایه و آموزش پیشرفته زبان آلمانی مورد استفاده قرار گیرد در یادگیری شما تاثیر بسزایی خواهد داشت. لازم به ذکر است سایر سطوح این مجموعه بینظیر که شامل سطوح B_2، C_1  وC_2 می باشد در آینده ای نزدیک در وب سایت 118فایل منتشر خواهد شد.

آموزش زبان آلمانی

سری ویدئوهای حال حاضر در واقع دربردارنده دو بخش می باشد که بخش اول تمام آنچه را که به سطح A_1  و A_2   مربوط می باشد در اختیار علاقمندان قرار می دهد. مکالمات ساده زبان آلمانی، عبارات و اصطلاحات مبتدی، نحوه تلفظ صحیح G در زبان آلمانی و ده ها مورد آموزشی دیگر از مواردی است که بخش اول مجموعه آموزش زبان آلمانی به آموزش آن پرداخته است.

بخش دوم مجموعه آموزش زبان آلمانی که دربردارنده ویدئوهای مربوط به سطح A_2 و B_1   می باشد. آموزش اصطلاحات و لغات مربوط به باشگاه و رشته های مختلف ورزشی نظیر پینگ پونگ، تلفظ صحیح CH و R در زبان آلمانی، اصطلاحات مربوط به غذا و چندین مورد آموزشی دیگر از مواردی است که بخش دوم مجموعه آموزش زبان آلمانی آموزش داده است.


آموزش زبان آلمانی

از ویژگی های مثبت مجموعه آموزش زبان آلمانی می توان به مدرس پرهیجان و فوق العاده این مجموعه اشاره کرد. به جرات می توان گفت پس از تماشای اولین ویدئو این مجموعه آموزشی دیگر نخواهید توانست این مجموعه را کنار بگذارید. مدرس مجموعه آموزش زبان آلمانی به روان ترین شکل ممکن عبارات و اصطلاحات زبان آلمانی را تلفظ می کند به گونه ای که درک جملات را برای افراد ممکن می سازد. باید افزود تمامی ویدئوها به گونه ای است که تمامی عبارات و اصطلاحات مدرس مجموعه در زیر ویدئو همراه با ترجمه انگلیسی نمایش داده می شود.

آموزش زبان آلمانی

شیوه آموزشی متداول به گونه ای است که معمولا در کلاس درس و با استفاده از تخته به آموزش زبان می پردازند که اغلب برای بسیاری از افراد خسته کننده می باشد اما مجموعه آموزش زبان آلمانی با یک سنت شکنی بارز، به شیوه ای جدید زبان آلمانی را آموزش داده است. اگر علاقمند به یادگیری زبان آلمانی به شیوه ای جدید و متفاوت می باشید مجموعه آموزش زبان آلمانی را از دست ندهید.


ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش پیشرفته زبان آلمانی