حجم فایل: 29696MB نوع : قیمتی قیمت: 2,088,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش روبیک ۴در۴

درباره مجموعه آموزش روبیک ۴در۴

امروزه علاوه بر روبیک های ساده 3 در 3 روبیک هایی در ابعاد بزرگ مانند 4 در 4، 5 در 5 و... تولید می شود که حل آن ها به مراتب پیچیده تر بوده و نیاز به صرف زمان بیشتری دارند. همچنین در کنار این ها روبیک هایی چند وجهی و خاص اختراع شده که حل معمای نهفته در آن ها بسیار جذاب بوده و طرفداران زیادی دارند. روبیک های مگامینکس، پیرامینکس(هرمی)، اسکوب، اسکوار، روبیک دومینو، روبیک آینه ای(حجمی) و... از روبیک های چندوجهی و خاص به شمار می روند و از آنجایی که روبیک پرفروش ترین اسباب بازی دنیا می باشد ساخت این نوع روبیک های خاص و پیچیده رو به افزایش است. وب سایت 118 فایل تلاش کرده تا با مجموعه آموزش روبیک ۴در۴ آموزش حل مکعب های روبیک در ابعاد بزرگ و همچنین نحوه حل روبیک هایی خاص از قبیل روبیک مگامینکس، پیرامینکس(روبیک هرمی) و روبیک آینه ای(حجمی) به شما علاقمندان به این نوع اسباب بازی پرطرفدار ارائه دهد. مدرسان مجموعه آموزش روبیک ۴در۴رکوردداران جهانی حل روبیک مانند فیلیکس زمدگز می باشند که با بیش از 20 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی و با زیرنویس فارسی، نحوه حل مکعب های روبیک در ابعاد بزرگ 4 در 4، 5 در 5، 6 در 6، روبیک مگامینکس 3 در 3، روبیک هرمی و روبیک آینه ای(حجمی) 3 در 3 را با الگوریتم های مختلف به شما آموزش می دهند و شما با مشاهده هر ویدئو و دنبال کردن الگوریتم حل آن می توانید حل روبیک مورد نظر خود را فرا بگیرید. لازم به ذکر است که آموزش های مجموعه آموزش روبیک ۴در۴ در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته ارائه شده است.


آموزش روبیک ۴در۴ برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه آموزش روبیک ۴در۴ از مبتدی تا پیشرفته می باشد و قدم به قدم نحوه حل روبیک های بزرگ و چند وجهی را آموزش می دهد از این رو می توان این مجموعه را برای همه علاقمندان به حل روبیک های بزرگ و خاص مانند مگامینکس، پیرامینکس(روبیک هرمی) و روبیک آینه ای(حجمی) مناسب دانست. البته پیشنهاد می کنیم که قبل از این که سراغ حل روبیک های بزرگ، چندوجهی و خاص بروید حتما به الگوریتم های حل مکعب روبیک 3 در 3 و 2 در 2 که در مجموعه حل روبیک 3 در 3 ارائه شده است، مسلط شده و به خوبی آن ها را فرا بگیرید چرا که قطعا حل این نوع روبیک ها پیچیده تر از مکعب های روبیک 3 در 3 و 2 در 2 می باشد.


چرا آموزش روبیک ۴در۴ را فرا بگیریم؟

اگر حل مکعب های روبیک 3 در 3 را به خوبی فرا گرفته و به الگوریتم های آن مسلط شده اید می توانید به دنبال معماهای جدید با روبیک باشید و با یادگیری حل روبیک در ابعاد بزرگ تر و روبیک های چندوجهی و خاص مگامینکس، پیرامینکس و آینه ای(حجمی) چالش های معمایی جدیدی را برای خود ایجاد کنید. در مسابقات جهانی و رکوردزنی هم به تازگی علاوه بر مکعب های روبیک 3 در 3 و 2 در 2 رکوردهایی در زمینه ی حل مکعب هایی در ابعاد بزرگ مانند 4 در 4، 5 در 5 نیز ثبت شده و مسابقات آن برگزار می شود. همچنین این موضوع در مورد برخی روبیک های چندوجهی و خاص هم می باشد که روبیک مگامینکس از جمله ی آن ها است. الگوریتم های حل این نوع روبیک ها تا حدودی شبیه به الگوریتم های حل مکعب روبیک 3 در 3 است اما طبیعتاً نحوه پیاده سازی و حفظ آن ها سخت تر می باشد که نیاز به آموزش همراه با تمرین فراوان دارد.


در پایان مجموعه آموزش روبیک ۴در۴چه اتفاقی خواهد داد؟

در بخش اول مجموعه آموزش روبیک ۴در۴ شما با نحوه حل مکعب های روبیک 4 در 4، 5 در 5، 6 در 6 و 7 در 7 آشنا شده و نحوه پیاده سازی الگوریتم آن ها را فرا خواهید گرفت. همچنین نکاتی در مورد حل سرعتی مکعب های روبیک بزرگ بیان شده است. در بخش دوم مجموعه آموزش روبیک ۴در۴ شما علاوه بر آشنایی با ساختمان روبیک های خاص از قبیل مگامینکس، پیرامینکس و روبیک آینه ای(حجمی)، نحوه حل آن ها را فرا خواهید گرفت که البته تمرکز آموزش ها روی حل روبیک مگامینکس است. در پایان مجموعه آموزش روبیک ۴در۴ شما می توانید با تمرین الگوریتم های آموزش داده شده تمامی مکعب های روبیک در ابعاد بزرگ، روبیک های مگامینکس، پیرامینکس و روبیک آینه ای(حجمی) را حل کرده و با تمرین بیشتر سرعت خود در حل این نوع روبیک ها را افزایش دهید.


بازارکار آموزش روبیک ۴در۴

همانطور که پیش از این گفته شد روبیک محبوب ترین اسباب بازی در دنیا می باشد و بسیاری به دنبال یادگیری حل انواع روبیک هستند. امروزه روبیک های مختلفی در بازار موجود است که هر یک معمای خاص خود را دارند در این بین روبیک های مگامینکس، پیرامینکس(روبیک هرمی)، روبیک آینه ای(حجمی) طرفداران بیشتری نسبت به سایرین داشته و بسیاری به دنبال یادگیری نحوه حل آن ها هستند. از این رو شما می توانید با یادگیری الگوریتم های آموزش داده شده در مجموعه آموزش روبیک ۴در۴ و مسلط شدن بر آن ها حل این نوع روبیک های خاص و پیچیده را با برگزاری کلاس های آموزشی به دیگران آموزش داده و از این راه کسب درآمد کنید.


سرفصل های آموزشی مجموعه آموزش روبیک ۴در۴

•PDF آموزشی الگوریتم های حل روبیک ها

•روش مقدماتی برای حل مکعب 4 در 4

•نحوه یادگیری سریع حل روبیک 4 در 4

•نکات و تکنیک های پیشرفته حل مکعب روبیک 4 در 4

•روش مقدماتی برای حل مکعب 5 در 5

•نحوه یادگیری سریع حل روبیک 5 در 5

•نکات و تکنیک های حد متوسط حل مکعب روبیک 5 در 5

•نکات و تکنیک های پیشرفته حل مکعب روبیک 5 در 5

•آموزش و بیان نکات حل مکعب های بزرگ

•اموزش روش های Yau و Yau5 توسط فیلیکس زمدگز

•آموزش حل روبیک مگامینکس در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته

•آموزش حل روبیک پیرامینکس (هرمی)

•آموزش حل روبیک آینه ای (حجمی)
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه