حجم فایل: 15462MB نوع : قیمتی قیمت: 2,174,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش روبان دوزی

درباره آموزش روبان دوزی

روبان‌دوزی یک هنر ساده و البته بسیار جذاب است که با استفاده از روبان‌های ساتن و توری برای تزئینات روی لباس و پارچه به کار می‌رود. معمولاً روبان دوزی در ساخت تابلوهای روبان دوزی، روبان دوزی لباس، کیف روبان دوزی و غیره استفاده می‌شود. آموزش روبان دوزی با بیش از 15 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی و روسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی نحوه تزئین گیره سر با روبان، دوخت گل با روبان، دوخت انواع پاپیون، روبان دوزی روی کارگاه در مدل های مختلفی از قبیل طرح قلب، گل رز، سبد گل و غیره را ارائه داده است. در بخش آموزش تزئین گیره‌سر با روبان تزئین و آموزش دوخت انواع پاپیون تل سر با گل، تزئین تل با روبان، تزئین کلیپس با گل، آموزش دوخت پاپیون با روبان و گیپور، دوخت پروانه با روبان روی لباس و غیره را فراگرفته همچنین در بخش آموزش دوخت انواع پاپیون 19 مدل پاپیون آموزش داده شده است. معرفی ابزار اولیه و هنر روبان دوزی، آموزش اصول اولیه روبان دوزی روی کارگاه، آموزش دوخت کوک مستقیم روبان دوزی، آموزش اولیه دوخت گل رز روی کارگاه، آموزش دوخت گره فرانسوی روی کارگاه، آموزش دوخت سنجاقک روی کارگاه، دوخت گل با روبان طرح قلب، گلدوزی با روبان ساتن و ابریشمی، دوخت سبد گل با روبان روی کارگاه و غیره از دیگر موضوعات مهم و جذابیست که در بخش آموزش روبان دوزی به آن پرداخته شده است. آموزش های ارائه شده در این مجموعه مرحله به مرحله پیش رفته و شما یا مشاهده هر یک از ویدئوها می توانید آن مدل را اجرا کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش روبان دوزی مناسب چه کسانی است؟

روبان دوزی یک هر تزئینی جذاب است که تقریباً بسیار ساده انجام می شود و با علاقه و پشتکار می توان آن را فراگرفت. روبان دوزی در بین بانوان' >بانوان ایرانی طرفداران بسیاری دارد که می‌توان از‌ آن علاوه بر یک هنر سرگرم کننده و جذاب، به عنوان یک کسب‌وکار خانگی نیز از آن یاد کرد. آموزش روبان دوزی ارائه شده توسط وب سایت 118 فایل تلاش کرده تا آموزش های خود را به صورت قدم به قدم پیش ببرد از این رو می‌توان این مجموعه آموزشی را برای همه علاقمندان به هنر روبان دوزی مناسب دانست. همچنین اگر در این زمینه تجربه کاری دارید هم می توانید با فراگیری آموزش روبان دوزی مهارت خود در هنر روبان دوزی را افزایش داده و طرح های جدید و به روزی را فرا بگیرید.


در پایان آموزش روبان دوزی چه اتفاقی می افتد؟

آموزش روبان دوزی در چهار بخش کلی به آموزش هنر روبان دوزی می‌پردازد که شما در بخش تزئین گیره سر با روبان و دوخت گل با روبان بیش از 15 مدل از قبیل تل سر با گل، تل سر با روبان طرح گل رز، تزئین کلیپس با گل و روبان، شینیون با گل و روبان، دوخت پروانه با روبان روی لباس، دوخت ریسه گل سر با روبان، تزئین گل سینه با گل، شینیون با روبان توری، دوخت گل یاس، دوخت گل رز، دوخت انواع مدل برگ، دوخت گل صد برگ با روبان توری و غیره را فراگرفته و سپس در بخش آموزش دوخت انواع پاپیون نوزده مدل دوخت پاپیون را آموزش خواهید دید. در بخش روبان دوزی روی کارگاه ضمن آشنایی با ابزار اولیه و هنر روبان دوزی، آموزش اصول اولیه روبان دوزی روی کارگاه را فراگرفته و در ادامه نحوه دوخت کوک مستقیم روبان دوزی، دوخت گل رز روی کارگاه، دوخت گره فرانسوی روی کارگاه، دوخت 10 مدل گل روی کارگاه، دوخت سنجاقک روی کارگاه، دوخت گل با روبان طرح قلب، دوخت گل با روبان ابریشمی و ساتن، دوخت سبد گل روی کارگاه و غیره را آموزش خواهید دید. در پایان آموزش روبان دوزی شما بیش 15 مدل تزئین گل سر با روبان و دوخت انواع گل های تزئینی با روبان را به همراه دوخت 19 مدل پاپیون با روبان و روبان دوزی روی کارگاه در طرح های مختلف فرا گرفته و می‌توانید مدل مورد نظر خود را اجرا کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار روبان دوزی

روبان دوزی زیر شاخه ای از هنر تزئین پارچه‌های مختلف از قبیل تکه دوزی، گلدوزی و غیره می باشد. برجستگی و درخشانی گل های روبانی این هنر را بسیار زیبا و جذاب کرده به طوریکه بسیاری از بانوان' >بانوان هنردوست به دنبال روبان دوزی هستند. روبان دوزی برای تزئین خانه و وسایل آن به خصوص خانه و وسایل نوعروسان بسیار کاربرد دارد. روبان دوزی جزء خانگی' >مشاغل خانگی پردرآمد به شمار می رود و از طرفی هم می توان گفت که به نسبت سایر هنرهای تزئینی پارچه هزینه و سرمایه اولیه کمتری می خواهد چرا که برای روبان دوزی نیازی به چرخ خیاطی نیست و تنها با خرید روبان، سوزن، کارگاه و سایر وسایل مورد نیاز می توان به روبان دوزی پرداخت. مشتریان مدل کارهای روبان دوزی بیشتر بانوان' >بانوان خانه داری هستند که برای زیباسازی منزل خود به دنبال تابلو روبان دوزی، رومیزی های روبان دوزی شده، کوسن های روبان دوزی شده می باشند همچنین دختران جوانی که برای شیک پوشی خود به دنبال تل سر روبان دوزی شده، سنجاق سینه، کیف و لباس های روبان دوزی شده و غیره هستند.

سرفصل های آموزشی روبان دوزی

•    آموزش تزئین گیره سر با روبان
•    آموزش دوخت گل با روبان
•    آموزش دوخت انواع پاپیون
•    روبان دوزی روی کارگاهمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه