حجم فایل: 5519MB نوع : قیمتی قیمت: 1,034,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش رنگ مو

درباره آموزش رنگ مو

آموزش رنگ مو با بیش از 5 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی ارائه شده است که در ابتدا به انتخاب رنگ مو متناسب با فرم صورت، رنگ پوست و ابزار مورد نیاز برای رنگ کردن می پردازد، سپس آموزش اصولی ترکیب رنگ، ترکیب مقدار اکسیدان، رنگ مو و آموزش تئوری دستیابی به رنگ موی مورد نظر گفته می شود تا با مشاهده ویدئوها بتوانید رنگ دلخواه مشتریان خود را به خوبی درآورید چرا که میزان اکسیدان روی رنگ مو بسیار تاثیرگذار است. در بخشی از آموزش رنگ مو به رنگ کردن ریشه مو و اصلاح موهای سفید اشاره شده است. پس از مدتی که موها رشد کردند رنگ ریشه مو متفاوت می شود از این رو نیاز به رنگ کردن پیدا می کند. آموزش رنگ مو این موضوع را یاد می دهد تا رنگی یک دست ایجاد شود. در آموزش رنگ مو باید و نباید هایی که در رنگ کردن مو زنان باردار مهم می باشد ارائه شده، همچنین برطرف کردن سه اشتباه عمده در رنگ مو نیز به صورت تئوری آموزش داده می شود. آموزش هایلایت، آمبره و کراتینه کردن مو از دیگر مواردی است که در آموزش رنگ مو قرار دارد. با نکات موثر در رنگ کردن مو و تکنیک بالیاژ می توانید به صورت اصولی کار کنید و مشتریان بیشتری را جذب کنید. به طور کلی می توان گفت آموزش رنگ مو هر آنچه که نیاز دارید را به شما یاد می دهد و قادر خواهید بود به صورت حرفه ای این کار را انجام دهید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش رنگ مو برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش رنگ مو برای آرایشگران بسیار مفید است، زیرا به کمک آموزش رنگ مو می توانند طیف رنگی مختلفی را روی سر مشتریان خود اجرا کنند. از آنجایی که هر مویی ویژگی های خاص خود را دارد و آرایشگران باید متناسب با جنس مو رنگ را با اکسیدان ترکیب کنند تا رنگ مورد نظر حاصل شود. به همین دلیل نکاتی که در آموزش رنگ مو بیان می شود کمک می کنند تا هنرجویان بتوانند با توجه به نوع مو، میزان اکسیدان را انتخاب کنند. علاوه بر آرایشگران حرفه ای آموزش رنگ مو برای کسانی که به تازگی وارد این حرفه شده اند هم مناسب است، زیرا سعی شده به صورت گام به گام مراحل رنگ کردن مو آموزش داده شود تا این افراد هم بتوانند در این زمینه مهارت خوبی به دست آورند.


در پایان آموزش رنگ مو چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش رنگ مو هنرآموزان توانایی بالایی در پیاده سازی انواع رنگ ها به دست خواهند آورد. حتی افراد تازه کار با تماشای آموزش رنگ کردن مو می توانند شغل خوبی را شروع کرده، زیرا نکات و ترفند هایی کاربردی در آموزش رنگ مو ارائه شده که می توانند به کمک آن ها به صورت اصولی و درست رنگ کردن مو را انجام دهند. در انتهای آموزش هنرجویان هایلایت، کراتینه و آمبره که از مدل های پر طرفدار در رنگ مو به شمار می رود را به طور جامع و کامل و مرحله به مرحله یاد می گیرند و قادرند در آرایشگاه خود هر رنگی که مشتریانشان مد نظر دارند را به طور دقیق انجام دهند. با آموزش رنگ مو هنرجویان به صورت تئوری سه اشتباه عمده در رنگ مو نظیر کمبود اکسیدان، یا استفاده از طیف رنگی تیره تر را در پایان فرا گرفته و همچنین می توانند از بروز مشکلات هنگام رنگ کردن مو جلوگیری کنند. علاوه بر رنگ کردن مو هنرجویان در انتها نحوه رنگ کردن ابرو را نیز فراگیرند. به طور کلی پس از تماشای آموزش رنگ مو، از آرایشگران تازه کار گرفته تا افراد حرفه ای می توانند مهارت بالایی در رنگ کردن مو به دست آورند و فقط با دانستن رنگ کردن مو درآمد بالایی را در آرایشگاه ها به دست خواهند آورند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش رنگ مو چگونه است؟

آرایشگری یکی از مشاغل زود بازده می باشد به طوری که حتی در یک بخش آرایشگری مانند رنگ کردن مو به تنهایی هنرجویان می توانند درآمد خوبی را کسب کنند. همین امر نشان از مزیت بالای آموزش رنگ کردن مو  برای ورود به بازار کار را دارد. هنرآموزانی با کمک ویدئوها می توانند در کمترین زمان این هنر را یادگرفته و یا در آرایشگاه ها مشغول کار شوند یا آرایشگرانی که صاحب آرایشگاه هستند می توانند رنگ کردن مو را جزء خدمات آرایشگاه خود قرار دهند. از قدیم تا کنون افراد بسیاری به رنگ کردن و مراقبت از مو خود اهمیت  بالایی می دادند و هنوز هم یکی از موارد بهداشتی مورد توجه افراد به ویژه بانوان' >بانوان می باشد، از این رو بسیاری از آرایشگران و کسانی که این شغل را برای کار انتخاب می کنند بهتر است با دقت آموزش رنگ مو را مشاهده کنند تا به یک فرد حرفه ای تبدیل شده و مشتریان بیشتری را جذب کنند.

سر فصل های آموزشی رنگ کردن مو

•    انتخاب رنگ موی مناسب
•    ابزار و لوازم مورد نیاز رنگ کردن
•    آموزش ترکیب رنگ مو واکسیدان
•    آموزش هایلایت کردن مو

•    آموزش babylight مو

•    آموزش lowlight مو

•    آموزش آمبره کردن مو

•    آموزش سامبره کردن مو

•    آموزش تکنیک بالیاژ
•    آموزش ریمووکردن رنگ مو
•    معرفی و نحوه استفاده از اولاپلکس
•    آموزش رنگ کردن ابرو
•    آموزش کراتینه مو
•    نکات موثر دررنگ مو
•    روش های پوشاندن ریشه مو بدون رنگ کردنمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه