حجم فایل: 561MB نوع : حجمی قیمت: 6,574 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش راه کارهای حفظ مشتری

آموزش راه کارهای حفظ مشتری

تعریف های بسیاری از وفاداری یا حفظ مشتری وجود دارد با این حال هر یک از آنها نمیتوانند درک کنند که وفاداری با احساسات همراه است. وفاداری مشتری نتیجه تجربه همیشه احساسی مثبت، رضایت مبتنی بر ویژگی های فیزیکی و ارزش درک یک تجربه است که شامل محصول یا خدمات می شود. برای مثال در نظر بگیرید که شما همیشه در مقابل خانواده و دوستانتان پاسخ گو هستید زیرا به خاطر اسارت عاطفی که شما با آنها دارید. خانواده و دوستان شما به شما تعلق دارند. همین امر مربوط به وفاداری مشتری است. یعنی برای بالا بردن وفاداری مشتری، باید یک پیوند احساسی با مشتریان خود ایجاد کنید.


آموزش راه کارهای حفظ مشتری - آموزش راه کارهای حفظ مشتری

این موضوعی غیر قابل اجتناب است که همیشه مشتریان باقی مانده ارزان تر از دستیابی به آنهایی هستند که در آینده مشتریان شما خواهند شد. پس مدیریت مشتری راه کاری بسیار موثر با هزینه ای کمتربرای رضایت مشتری، حفظ مشتری یا وفاداری مشتری محسوب میشود. آنها نه تنها پشتیبانی فروش را انجام می دهند، بلکه احتمال بیشتری برای خرید محصولات و خدمات افزایشی بالا برای شما دارند. مشتریان وفادار هزینه های مربوط به آموزش و بازاریابی مصرف کننده را کاهش می دهند، به ویژه هنگامی که آنها برای سازمان شما خالق سازنده می شوند.

آموزش راه کارهای حفظ مشتری - آموزش راه کارهای حفظ مشتری

در دوره آموزش راه کارهای حفظ مشتری، مربی جیل گریفین، یک فرایند سه مرحله ای را برای درک اینکه مشتریان شما چگونه هستند یا چطور میتوانید آنها را وفادار نگه دارید، مشخص می کند. مربی جیل برای شما توضیح خواهد داد که چرا اول از همه، مشتریان برابر هستند و چرا اولین گام در ایجاد وفاداری مشتری همین موضوع است. سپس با استفاده از مثال های سازمان های بزرگ و موفق، به همراه روش های یادگیری از مشتریان خود، تکنیک های نگهداری مشتری را ثابت می کند. همچنین راهنمایی در مورد چگونگی تعریف شیوه های وفاداری مشتری در هر سطح سازمان شما را فراهم خواهد کرد.


آموزش راه کارهای حفظ مشتری - آموزش راه کارهای حفظ مشتری

در اکثر شرکت ها اقتصاد سیمدارامروز با اینترنت یا گوشی های هوشمند، مردم درانتخاب بیش از حد اشباع شده ان. در دوره آموزش راه کارهای حفظ مشتری، برای شما ابزار و مهارت هایی به اشتراک گذاشته میشود که می تواند به شما در افزایش مشتریان وفادار کمک کند. حفظ هرچه بیشتر مشترین شما کسب و کار شما را نیز بهتر خواهد کرد.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه