حجم فایل: 800MB نوع : حجمی قیمت: 28,125 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر

آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر

آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر، تمام نقاط کلیدی مبحث ذخیره سازی داده ها سمت کاربر را پوشش می دهد. این مجموعه پس از یک معرفی کلی به توضیح نحوه راه اندازی محیط کاری می پردازد. در مجموعه آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر، شما با مفهوم ذخیره سازی داده سمت کاربر آشنا شده و راجع به کوکی ها اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. باید افزود که شما به واسطه مجموعه آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر، چگونگی ایجاد کوکی ها و بازیافت آنان را نیز در زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت فرا خواهید گرفت. لازم به ذکر بوده که شما به واسطه این مجموعه درباره تگ های HTML نیز اطلاعات جامعی را به دست خواهید آورد.


آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر - آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر

از دیگر موارد توضیح داده شده در مجموعه آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر می توان به بروزرسانی کوکی ها اشاره نمود. باید افزود که شما در این مجموعه راجع به صفحه ثبت نام و نیز ثبت کوکی های مربوط به نام کاربری و پسورد وارد شده جهت ذخیره برای عدم ورود دوباره نام کاربری و رمز عبور توسط کاربر، توضیحاتی را دریافت خواهید نمود. مجموعه آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر درباره کتابخانه مدیریت کوکی متن باز اطلاعات جامعی را ارائه می نماید. لازم به ذکر بوده که شما به واسطه مجموعه آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر با کتابخانه مدیریت کوکی در جاوا اسکریپت به صورت کامل آشنا خواهید شد.

آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر - آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر

یکی دیگر از مباحث مطرح شده در این مجموعه، ذخیره سازی وب در HTML5 می باشد. از اینرو شما به طور کامل با مفهوم ذخیره سازی وب در زبان برنامه نویسی HTML5 آشنایی پیدا خواهید کرد. باید افزود که شما به واسطه توضیحات مجموعه آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر، درباره اشیاء ذخیره سازی محلی اطلاعات جامعی را به دست خواهید آورد. هم چنین نحوه ذخیره سازی اشیاء در مخزن محلی را فرا خواهید گرفت. در این مجموعه، شما با اشیاء ذخیره سازی نشست نیز آشنا خواهید شد.


 

آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر

در ادامه مجموعه آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر، شما نحوه ذخیره سازی داده ها و اعداد را در مخزن نشست به صورت مرحله به مرحله یاد خواهید گرفت. لازم به ذکر بوده که این مجموعه به منظور یادگیری و درک بیشتر مباحث مطرح شده، به توضیح چند پروژه و نحوه کدنویسی و اجرای آنها پرداخته است. 
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش ساخت برنامه های اندروید و ios
  2. آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ
  3. آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک
  4. آموزش مقدماتی ساخت 12 پروژه با جاوا اسکریپت و React