حجم فایل: 12492MB نوع : قیمتی قیمت: 439,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش دیوارپوش اپوکسی

آموزش دیوارپوش اپوکسی

آموزش دیوارپوش اپوکسی در ادامه دو پارت اول و دوم مجموعه آموزش کفپوش اپوکسی بوده و در واقع تکمیل کننده آن می باشد. آموزش دیوارپوش اپوکسی حاوی چندین فایل آموزشی به منظور آموزش کامل دیواراپوکسی بوده و به صورت مرحله به مرحله تمامی نکات و جزئیات اجرای دیوارپوش اپوکسی را شرح می دهد.

آموزش دیوارپوش اپوکسی 1


آموزش دیوارپوش اپوکسی

مجموعه آموزش دیوارپوش اپوکسی با بیش از 9 ساعت آموزش گام به گام تمامی آنچه را که در زمینه اپوکسی ضروری است در اختیارتان قرار داده و در واقع هیچ نکته مبهمی به جای نخواهد گذاشت. مجموعه آموزش دیوارپوش اپوکسی به آموزش اپوکسی روی کانتر و کابینت آشپزخانه نیز پرداخته و تمامی مراحل را یک به یک آموزش می دهد.

آموزش دیوارپوش اپوکسی

به منظور آموزش اجرای هرچه بهتر اپوکسی مجموعه آموزش دیوارپوش اپوکسی حاوی یک فایل پی دی اف بوده که نحوه اختلاط مواد و مدت زمان مورد نیاز برای مخلوط کردن مواد اپوکسی را آموزش داده و دربردارنده فرمول اپوکسی نیز می باشد. همچنین مجموعه آموزش دیوارپوش اپوکسی، اپوکسی برای اطراف سینک و روشویی و اپوکسی روی میز غذاخوری را نیز به شما می آموزد.

آموزش دیوارپوش اپوکسی

تعمیر ترک دیوار با استفاده از اپوکسی به روشی خاص و ساخت تابلو با استفاده از اپوکسی از دیگر مواردی است که مجموعه آموزش دیوارپوش اپوکسی به آن پرداخته است. اجرای اپوکسی روی سطوح چوبی موجب می شود تا این سطوح به صورت سنگ گرانیت یا مرمر به نظر رسیده و زیبایی خاصی به سطح می دهد.

آموزش دیوارپوش اپوکسی

به دنبال استقبال بی نظیر شما کاربران گرامی از پارت دوم و سوم آموزش کفپوش اپوکسی، پارت سوم این مجموعه تحت عنوان آموزش دیوارپوش اپوکسی در واقع به طور ویژه به منظور آموزش اپوکسی برای دیوار گرد آوری شده است. با توجه به کاربردی بودن اپوکسی و سیل عظیم افراد علاقمند به اجرای اپوکسی در منزل و محیط کار، یادگیری اجرای اپوکسی می تواند یکی از پردرآمد ترین مشاغل حال حاضر بوده و افراد را به درآمدهای میلیونی برساند.

آموزش دیوارپوش اپوکسی

آموزش دیوارپوش اپوکسی 1

اگر علاقمند به یادگیری اجرای اپوکسی و کسب درآمد بالا می باشید مجموعه آموزش دیوارپوش اپوکسی که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید.

سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

-اپوکسی برای دیوار

- اپوکسی روی کانتر و کابینت

- کفپوش اپوکسی

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی
  2. آموزش اجرای کفپوش اپوکسی