حجم فایل: 13312MB نوع : قیمتی قیمت: 2,496,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش دوخت کیف

درباره مجموعه آموزش دوخت کیف

کیف یکی از وسایل ضروری و جدا نشدنی از زندگی روزمره خیلی از افراد به خصوص بانوان' >بانوان می باشد که به شکل های مختلف از آن استفاده می کنند. مجموعه آموزش دوخت کیف با بیش از 13 ساعت ویدئو نحوه دوخت انواع کیف اعم از کیف دوشی، کوله پشتی، جامدادی، کیف پول، ساک دستی، کیف لپ تاپ، کیف لوازم آرایش، کیف عینک، کیف دستی و کیف کمری در طرح ها، مدل ها و اندازه های مختلف را آموزش داده است. شما در مجموعه آموزش دوخت کیف نحوه دوخت بیش از 10 مدل کیف دوشی، بیش از 5 مدل کوله پشتی، دو مدل جامدادی، سه مدل کیف پول و جاکارتی، 5 مدل ساک دستی مسافرتی و کیف لوازم نوزاد، سه مدل کیف لپ تاپ، پنج مدل کیف لوازم آرایشی در سایزهای بزرگ و کوچک، دو مدل کیف عینک، دو مدل کیف دستی و کیف کمری را فراخواهید گرفت. اکثر کیف های دوخته شده در مجموعه آموزش دوخت کیف، از جنس پارچه بوده و بیشتر متناسب با سلیقه بانوان' >بانوان می باشد. این مجموعه آموزش های خود را به شکلی ارائه داده که شما می توانید با مشاهده هر یک از ویدئوها قدم به قدم با ویدئو پیش رفته و کیف مورد نظر خود را بدوزید. همچنین می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود طرح و اندازه کیف را تغییر داده و به دوخت آن طبق مراحل آموزش داده شده بپردازید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


مجموعه آموزش دوخت کیف برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه آموزش دوخت کیف مراحل دوخت را قدم به قدم پیش برده تا مبتدیان هم بتوانند با کمک این مجموعه به دوخت کیف بپردازند. مجموعه آموزش دوخت کیف برای همه بانوان' >بانوان و دختران علاقمند به خیاطی می تواند مناسب باشد و حتی اگر در زمینه خیاطی حرفه ای نباشید هم می توانید با فراگیری مجموعه آموزش دوخت کیف رو به این حرفه آورده و رفته رفته به مهارت قابل قبولی برسید.


چرا آموزش دوخت کیف را فرا بگیریم؟

تقریبا می توان کیف را عضو جدانشدنی از زندگی افراد مختلف به خصوص دختران و بانوان' >بانوان دانست و علاوه بر اینکه از کیف به عنوان قراردادن لوازم مختلف خود در آن استفاده می کنند، داشتن یک کیف دستی، کیف دوشی و یا کوله پشتی شیک با طرحی خاص می تواند به داشتن یک استایل شیک و جذاب به آن ها کمک کند. از این رو شما می توانید با فراگیری حرفه ی دوخت کیف و با کمک خلاقیت خود کیف هایی در طرح ها و مدل های مختلف دوخته و کسب و کار خوبی در این زمینه داشته باشید.


مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


درپایان مجموعه آموزش دوخت کیف چه اتفاقی می افتد؟

مجموعه آموزش دوخت کیف ده نوع کیف اعم از کیف دوشی، کوله پشتی، جامدادی زیپ دار، کیف پول، ساک دستی، کیف لپ تاپ، کیف لوازم آرایش، کیف عینک، کیف دستی و کیف کمری در مدل ها، طرح ها و اندازه های مختلف را آموزش داده است که در بخش آموزش دوخت کیف دوشی نحوه دوخت بیش از ده مدل کیف دوشی مانند کیف پاسپورتی در سایزها مختلف، کیف استوانه ای زیپ دار، کیف دوشی مناسب خرید و غیره  ارائه شده است. همچنین شما در مجموعه آموزش دوخت کیف نحوه دوخت هفت مدل کوله پشتی، دو مدل جامدادی زیپ دار، سه مدل کیف پول و جاکارتی، شش مدل ساک دستی در ابعاد مختلف، سه مدل کیف لپ تاپ، پنج مدل کیف لوازم آرایشی، دو مدل کیف عینک، سه مدل کیف دستی و یک مدل کیف کمری را فراخواهید گرفت.


بازارکار آموزش دوخت کیف

به طور کلی خیاطی و دوخت و دوز می تواند یک شغل خانگی با درآمدی عالی برای بانوان' >بانوان باشد که خب دوخت کیف هم نیز می تواند زیرشاخه ای از حرفه خیاطی باشد. اگر به فکر راه اندازی یک کسب و کار پرسود در منزل هستید دوخت کیف می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد و می توانید با دوخت کیف های مختلف در طرح ها و مدل های شیک و خاصی که در بازار کمتر یافت می شود به کسب و کار خود رونق بخشید. همچنین می توانید با گسترش کسب و کار خود به فکر ایجاد یک کارگاه و تولیدی کیف پارچه ای و یا چرمی باشید. از طرفی هم با توجه به اینکه دوخت کیف های پارچه ای و چرمی طرفداران زیادی بین دختران و بانوان' >بانوان پیدا کرده، می توانید ضمن فراگیری کامل این هنر با برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی به عنوان مدرس در این حرفه فعالیت کنید.


مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


سرفصل های آموزشی مجموعه آموزش دوخت کیف

•    آموزش دوخت انواع کیف دوشی
•    آموزش دوخت انواع کوله پشتی
•    آموزش دوخت جامدادی
•    آموزش دوخت کیف پول
•    آموزش دوخت انواع ساک دستی
•    آموزش دوخت کیف لپ تاپ
•    آموزش دوخت کیف لوازم آرایشی
•    آموزش دوخت کیف عینک
•    آموزش دوخت کیف دستی
•    آموزش دوخت کیف کمریمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش دوخت کفش چرم