حجم فایل: 4515MB نوع : قیمتی قیمت: 846,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش دوخت کاور مبل

درباره آموزش دوخت کاور مبل

کاور پوششی است که مانع از کثیفی شده و باعث می شود هزینه شست و شو و تعمیر مبل کاهش پیدا کند، از این رو بسیاری به دنبال آموزش دوخت کاور مبل هستند. در ویدئوها به صورت گام به گام تمام مراحل دوخت شرح داده شده تا بتوانید برای انواع مبلمان کاوری مناسب بدوزید. علاوه بر این دوخت های متنوعی را یاد خواهید گرفت که کمک می کند در دکوراسیون خانه تغییرات جذابی ایجاد کنید.

آموزش دوخت کاور مبل با بیش از 5 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی تحت الفظی به نحوه دوخت کاور برای وسایلی نظیر  مبل، آباژور، اتو، آویزلوازم و دستمال کاغذی هم می پردازد. جنس کاورها در این آموزش پارچه در نظر گرفته شده و می توانید مطابق با سلیقه خود و فضای داخلی طرح ها و رنگ های متنوعی را انتخاب کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

 

آموزش دوخت کاور مبل برای چه کسانی مناسب است؟

دکوراسیون با تم های خاص تأثیرات مثبتی بر روحیه افراد می گذارد. با تغییرات جزئی در خانه می توانید به راحتی فضای داخلی را تغییر دهید و تأثیر آن را مشاهده کنید. طراحی کاورهایی منحصر به فرد برای وسایل خانه یکی از این تغییرات می باشد. اگر می خواهید همانند بسیاری از بانوان' >بانوان برای برخی از وسایل خانه خود کاوری زیبا و شیک را طراحی کنید، بهتر است آموزش دوخت کاور مبل را مشاهده کنید. نگران نباشید حتی اگر به خیاطی هم آشنایی نداشته باشید می توانید با توضیحات ساده ویدئوها و با کمک ابزارهای خیاطی کاور مورد نظر خود را بدوزید.


چرا آموزش دوخت کاور مبل را فرا بگیریم؟

دوخت کاور مبل مزایای بسیاری دارد که از مهم ترین آن ها می توان به حفاظت و مراقبت از مبلمان اشاره کرد. به همین دلیل بسیاری از بانوان' >بانوان با تماشا ویدئوهای آموزشی ارائه شده می توانند برای وسایل منزل خود کاورهای شیکی را آماده کنند. این آموزش حتی به شما کمک می کند تا بتوانید درآمد خوبی از دوخت کاور لوازم خانه به دست آورید. می توان به طور کلی گفت که این آموزش برای همه علاقمندان به هنر خیاطی از افراد تازه کار گرفته تا حرفه ای مفید خواهد بود.

در پایان آموزش دوخت کاور مبل چه اتفاقی می افتد؟

آموزش دوخت کاور مبل به نحوه دوخت کاور برای لوازم مختلفی چون آباژور، اتو، آویزلوازم و دستمال کاغذی می پردازد. همچنین دوخت انواع کوسن نظیر ساده، نوارمغزدار، زیپ دار، استوانه ای، حاشیه چین دار و گرد ارائه شده است تا مطابق با سلیقه و مدل مبل خود بتوانید کوسن های زیبایی را طراحی کنید. دوخت روتختی یکی دیگر از آموزش هایی است که در ابتدا مشاهده خواهید کرد که با ارائه اندازه های دقیق برای ابعاد مختلف می توانید روتختی های متنوعی را بدوزید. در پایان آموزش شما تسلط بالایی در دوخت همه موارد گفته شده پیدا خواهید کرد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش دوخت کاور مبل چگونه است؟

کمتر پیش می آید که کاورهای آماده تطابق خوبی با فضای داخلی خانه داشته باشد. همین امر سبب شده بسیاری از بانوان' >بانوان دوخت کاور برای مبلمان را به خیاطان خانگی بسپارند تا براساس نوع پارچه و طرح مورد نظرشان کاور دوخته شود. از آن جا که هزینه بالایی برای تهیه وسایل کار وجود ندارد می توان گفت با آموزش دوخت کاور مبل می توانید یک کسب و کار پرسود خانگی را شروع کنید. با توجه به گسترش فضای مجازی می توانید نمونه کارهای خود را در این بستر ارائه دهید. حضور در شبکه های اجتماعی باعث می شود افراد بیشتر با کسب و کار شما آشنا شوند.

سرفصل های آموزشی دوخت کاور مبل

•    آموزش دوخت کوسن و روتختی
•    آموزش دوخت کاور مبل
•    آموزش دوخت کاور آباژور
•    آموزش دوخت کاور میزاتو
•    آموزش دوخت کاور آویزلوازم
•    آموزش دوخت کاور دستمال کاغذیمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه