حجم فایل: 8816MB نوع : قیمتی قیمت: 1,239,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش دوخت عروسک پولیشی

درباره آموزش دوخت عروسک پولیشی

آموزش دوخت عروسک پولیشی با بیش از 7 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی به یکی از مدل‌های جذاب و دوست داشتنی عروسک می‌پردازد. در آموزش دوخت عروسک پولیشی سعی شده نحوه دوخت عروسک حیوانات از قبیل خرس، راکون، سمور، گربه، خرگوش، سگ، گوزن و غیره به صورت مرحله به مرحله آموزش داده شود تا علاقمندان به فراگیری دوخت این نوع از عروسک‌های پولیشی قادر باشند به راحتی عروسک‌ پولیشی حیوانات را آماده کنند. همچنین در آموزش عروسک پولیشی صفر تا صد دو مدل عروسک دختر پولیشی را توضیح می‌دهد. عروسک‌های پولیشی شخصیت‌های کارتونی سونیک نیز یاد داده شده تا علاقمندان بتوانند با کمک این مجموعه متنوع‌ترین عروسک‌های پولیشی را دوخته و در بازار به فروش برسانند توجه داشته باشید در کنار ویدئوهای آموزشی الگوهای عروسک نیز در اختیار شما قرار گرفته تا بتوانید هر عروسک آموزش را به راحتی و در ابعاد دلخواه خود بسازید. پولیش به دلیل جنس لطیف و نرمی که دارد بیشتر از سایر عرورسک‌های موجود در بازار طرفدار داشته از این رو با کمک آموزش دوخت عروسک پولیشی قادر خواهید بود در کمترین زمان نحوه دوخت عروسک‌های پولیشی را فرا گرفته و در بازار با قیمت خوب به فروش بگذارید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش دوخت عروسک پولیشی برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش دوخت عروسک پولیشی یک منبع آموزشی جامع و کاربردی بوده که برای همه علاقمندان و عروسک سازان مناسب بوده زیرا تلاش شده نحوه دوخت بخش‌های مختلف عروسک به طور دقیق آموزش داده شود، همچنین الگوه‌های موجود کمک می کند تا بتوانید همگام با آموزش عروسک‌های زیبا و جذابی را بسازید. نکاتی که در آموزش دوخت عروسک پولیشی به آن اشاره شده کمک می کند تا حتی افراد تازه کار که هیچ مهارتی در دوخت ندارند هم قادر باشند عروسک‌های پولیشی منحصر به فردی را دوخته و مهارت بالایی در این هنر به دست آوند و همانند یک فرد حرفه‌ای به شغل عروسک سازی مشغل شوند.

چرا آموزش دوخت عروسک پولیشی را فرا بگیریم؟

عروسک‌سازی در حال حاضر یکی از مشاغل پر درآمد نه تنها در کشور بلکه در جهان محسوب می‌شود به گونه‌ای که شرکت‌های بزرگی در این زمینه فعالیت می‌کنند. در بین عروسک‌های موجود در بازار همان طور که قبلاً هم اشاره شد، عروسک پولیشی از محبوبیت بالایی برخوردار بوده با تهیه آموزش دوخت عروسک پولیشی قادر خواهید بود عروسک‌های گوناگون را در ابعاد دلخواهتان بسازید.

در پایان آموزش دوخت عروسک پولیشی چه اتفاقی می افتد؟

در انتهای آموزش دوخت عروسک پولیشی از افراد مبتدی تا حرفه‌ای توانایی و مهارت کافی برای دوخت انواع حیوانات نظیر خرس، راکون، سمور، گربه، خرگوش، سگ، گوزن و غیره را به دست می‌آورند. علاوه بر این در آموزش دوخت عروسک پولیشی دو مدل عروسک دختر و شخصیت‌های کارتونی سونیک یاد داده شده تا علاقمندان به عروسک‌سازی طیف گسترده‌ای از عروسک‌های پولیشی را یاد بگیرند. حتی اگر هیچ مهارتی در خیاطی ندارید نگران نباشید، زیرا در آموزش دوخت عروسک پولیشی نحوه دوخت را به صورت اصولی و جامع آموزش می‌دهد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

بازار کار آموزش دوخت عروسک پولیشی چگونه است؟

با توجه به شیوع بیماری کرونا بسیاری از افراد شغل خود را یا از دست داده و یا دچار زیان شده‌اند، از این رو به این دسته از افراد توصیه می‌کنیم آموزش عروسک پولیشی را تهیه کنند و با کمترین امکانات درآمد قابل توجهی را برای خود رقم بزند. در حال حاضر خانگی' >مشاغل خانگی توانسته یک منبع درآمدی عالی برای افراد بسیاری باشد که یکی از این مشاغل عروسک سازی است. جالب است بدانید پس از پایان آموزش عروسک پولیشی صفر تا صد ساخت این نوع از عروسک را فرا گرفته و می‌توانید با کمک آموزش دوخت عروسک پولیشی درآمدی بیش از 5 میلیون تومان در ماه را به دست آورید.

سرفصل‌های آموزشی دوخت عروسک پولیشی داخل این مجموعه:

•    آموزش دوخت عروسک حیوانات پولیشی
•    آموزش دوخت عروسک دختر
•    دوخت شخصیت های کارتونی سونیکمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه