حجم فایل: 11469MB نوع : قیمتی قیمت: 2,150,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش دوخت عروسک تیلدا

درباره آموزش دوخت عروسک تیلدا

آموزش دوخت عروسک تیلدا به نحوه دوخت یک نوع عروسک معروف روسی به نام تیلدا پرداخته، که این عروسک قدی بلند، با چهره‌ای کوچک، دستان و پاهایی باریک و ظریف دارد. توجه داشته باشید که عروسک تیلدا با پارچه تریکو کم کش یا بدون کش دوخته می‌شود. آموزش دوخت عروسک تیلدا با بیش از 8 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی و اسپانیایی تحت الفظی، نحوه دوخت پنج مدل عروسک تیلدا را آموزش می دهد.  نحوه دوخت بدن، پاها، دست‌ها، مو، آرایش و لباس عروسک تیلدا در آموزش دوخت عروسک تیلدا به صورت گام‌به‌گام ارائه شده است. همچنین روش درست کردن موی مجعد عروسک تیلدا و دوخت آن به سر عروسک توضیح داده شده تا علاقمندان بتوانند به جای استفاده از مو‌های آماده‌ی موجود در بازار، خودشان موی عروسک تیلدا را درست کرده و مطابق با سلیقه‌ی خود به موی عروسک مدل بدهند. علاوه بر این، آموزش دوخت عروسک تیلدا الگو ساخت انواع عروسک تیلدا را نیز در اختیار علاقمندان قرار داده تا قادر باشند به راحتی همراه با آموزش عروسک تیلدا را بسازند.عروسک baby(بی بی) تیلدا یکی از عروسک‌های زیبای و دوست داشتنی تیلداست که در آموزش دوخت عروسک تیلدا نحوه دوخت بدن، شلوار، هدبند، لباس و غیره  نیز یاد داده می شود. عروسک فرشته به همراه الگو، آخرین مدل آموزش دوخت عروسک تیلدا است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش دوخت عروسک تیلدا برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش دوخت عروسک تیلدا برای همه علاقمندان به این نوع عروسک با هر سطحی از مهارت مناسب بوده، زیرا نحوه دوخت تمام اجزای بدن و لباس عروسک به صورت مرحله به مرحله  در آموزش ساخت عروسک تیلدا ارائه شده تا علاوه بر سازندگان عروسک، کسانی که برای اولین بار می‌خواهند دوخت عروسک را انجام دهند بتوانند به خوبی آموزش ببینند. 5 مدل عروسک تیلدا، baby(بی بی) تیلدا و عروسک فرشته کمک می کند علاقمندان بتوانند علاوه بر نحوه دوخت این مدل ها، از آن‌ها ایده بگیرند و عروسک‌های روسی متنوعی را بسازند. نحوه اتصال بخش‌های مختلف عروسک تیلدا یکی از دلایلی به شمار می رود که می توان گفت آموزش دوخت عروسک تیلدا را برای افراد تازه‌کار مناسب کرده است.


در پایان آموزش دوخت عروسک تیلدا چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش دوخت عروسک تیلدا هنرآموزان نحوه دوخت 5 مدل عروسک را فرا گرفته و می‌توانند به راحتی بدن، دست، پا و موی عروسک را به کمک الگوهای ارائه شده بسازند. دامن لباس عروسک روسی تیلدا دارای چین بوده که نحوه دوخت آن را علاقمندان نیز در انتها فرا می‌گیرند. موهای مجعد تیلدا یکی از مشخصه‌های آن به شمار می رود که روش درست کردن موها و نحوه‌ی اتصال آن به سر عروسک در آموزش دوخت عروسک تیلدا توضیح داده شده است. عروسک فرشته و baby(بی بی) تیلدا از دیگر مدل‌هایی است که در پایان علاقمندان قادر به دوخته آن‌ها خواهند بود. همچنین می ‌توانند این دو مدل را به همراه دیگر مدل‌های تیلدا در بازار به فروش بگذارند و یک شغل خانگی با درآمد نسبتاً خوب را شروع کنند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش دوخت عروسک تیلدا چگونه است؟

تیلدا عروسکی زیبا و فانتزی، که در حال حاضر در بین عروسک‌های موجود در بازار توانسته طرفداران بسیاری پیدا کند. عروسک‌سازان با کمی صبر و خلاقیت می‌توانند با آموزش دوخت عروسک تیلدا، درآمد قابل توجهی را برای خود رقم بزنند. برای شروع این شغل خانگی نیاز به سرمایه چندانی ندارید؛ به طور میانگین بین 25 هزار تومان تا 50 هزار تومان برای خرید مواد مورد نیاز برای ساخت هر عروسک تیلدا کافی است و بسته به اندازه عروسک و زمانی که صرف ساخت می‌کنید قادرید روی عروسک‌های خود قیمت‌گذاری کنید. به دلیل افزایش شبکه‌های پرمخاطب اجتماعی مانند اینستاگرام و توییتر دیگر نگران فروش نمونه کارهای خود نباشید. به کمک این شبکه‌ها قادر خواهید بود به راحتی کارهای خود را به افراد زیادی معرفی کنید. گذاشتن نامی منحصربه‌فرد برای هر عروسکی که می‌سازید موجب جذاب دیده‌ شدن نمونه کارهای‌تان می‌شود، که این امر سبب جذب بیشتر مشتریان می‌شود. نمایشگاه‌های عروسک را هیچگاه از دست ندهید، زیرا این نمایشگاه‌ها بهترین راه برای معرفی کارهای شما به فروشندگان عروسک است.

سرفصل‌های آموزش دوخت عروسک تیلدا در این مجموعه:

•    آموزش دوخت عروسک تیلدامدل شماره 1
•    آموزش دوخت عروسک تیلدا مدل شماره 2
•    آموزش دوخت عروسک تیلدا مدل شماره3
•    آموزش دوخت عروسک تیلدا مدل  شماره 4
•    آموزش گام به گام دوخت عروسک مدل شماره 5
•    آموزش دوخت عروسک baby(بی بی) تیلدا
•    آموزش دوخت عروسک تیلدا مدل فرشته
•    آموزش دوخت عروسک حیوانات تیلدامشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه