حجم فایل: 2631MB نوع : قیمتی قیمت: 493,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش دوخت سرویس آشپزخانه

درباره آموزش دوخت سرویس آشپزخانه

یک سرویس آشپزخانه زیبا می تواند جذابیت خاصی به آشپزخانه بدهد از این رو سرویس آشپزخانه برای بسیاری از بانوان' >بانوان و مخصوصاً نو عروسان از اهمیت بالایی برخوردار است. پیشبند آشپزخانه، دستکش فر، کیسه نان و سبزی و غیره از مهم ترین و پرکاربرد ترین وسایل سرویس آشپزخانه به شمار می روند.

آموزش دوخت سرویس آشپزخانه با بیش از 120 دقیقه ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی نحوه دوخت سرویس آشپزخانه که شامل پیشبند آشپزخانه، دستکش آشپزخانه، دستکش فر، دستگیره، سبد نان، کیسه سبزیجات، کاور ظروف و غیره است را در مدل های مختلف آموزش می دهد. سرویس آشپزخانه آموزش داده شده در این مجموعه از جنس پارچه بوده و شما می توانید با توجه به سلیقه و تم آشپزخانه خود رنگ و طرح پارچه را تغییر دهید. آموزش دوخت سرویس آشپزخانه نحوه دوخت 2 مدل پیشبند پارچه ای آشپزخانه، 6 مدل دستگیره و دستکش فر، یک مدل سبد پارچه ای نان، یک مدل کیسه پارچه ای سبزیجات، یک مدل پد کاسه و ظروف، کاور قاشق و چنگال و غیره را ارائه داده است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


 آموزش دوخت سرویس آشپزخانه برای چه کسانی مناسب است؟

بسیاری از بانوان' >بانوان خانه دار بخش زیادی از روز خود را در آشپزخانه سپری می کنند از این رو داشتن یک سرویس آشپزخانه زیبا و جذاب می تواند به داشتن روحیه ای مثبت به آن ها کمک کند. آموزش دوخت سرویس آَشپزخانه به شما کمک می کند تا با استفاده از پارچه های شیک و جذاب سرویس آشپزخانه خودتان را دوخته و از آن لذت ببرید. آموزش های ارائه شده در مجموعه آموزش دوخت سرویس آشپزخانه به طوری است که اگر حتی از خیاطی چیز زیادی نمی دانید و تا حالا تجربه چندانی در خیاطی نداشتید هم می توانید با استفاده از این مجموعه به دوخت سرویس آشپزخانه بپردازید.

چرا آموزش دوخت سرویس آشپزخانه را فرا بگیریم؟

یک از مزیت های مهم استفاده از سرویس پارچه ای آشپزخانه شسستشوی آسان آن می باشد و شما به راحتی می توانید آن ها را شسته و لکه بری کنید علاوه بر این همانطور که پیش از این هم گفته شد داشتن یک سرویس آشپزخانه زیبا برای بسیاری از بانوان' >بانوان ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است که خب از این رو می توان گفت که شما با فراگیری آموزش دوخت سرویس آشپزخانه می توانید هم برای آشپزخانه خود یک سرویس پارچه ای شیک و جذاب بدوزید و هم با کمک حرفه و هنری که آموختید با فروش سرویس پارچه ای آشپزخانه درآمد قابل قبولی کسب کنید.


در پایان آموزش دوخت سرویس آشپزخانه چه اتفاقی می افتد؟

آموزش دوخت سرویس آشپزخانه نحوه دوخت پیشبند پارچه ای آشپزخانه، دستگیره و دستکش فر، سبد پارچه ای نان، کیسه سبزیجات، کاور ظروف، کیف پیک نیک، کیسه پاپ کورن و غیره ارائه شده است به طوریکه در پایان آموزش دوخت سرویس آشپزخانه شما نحوه دوخت دو مدل پیشبند پارچه ای آشپزخانه، شش مدل دستگیره و دستکش فر، یک مدل سبد پارچه ای نان، یک مدل کیسه سبزیجات، پد پارچه ای کاسه و ظروف، کاور قاشق و چنگال، یک مدل کیف پیک نیک و غیره را فرا خواهید گرفت.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش دوخت سرویس آشپزخانه چگونه است؟

سرویس های پارچه ای موجود در بازار از تنوع زیادی برخوردار نبوده و قابلیت سفارشی سازی از روی لوازم آشپزخانه و با توجه به سلیقه ی مشتری را ندارند از این رو بسیاری از بانوان' >بانوان تمایل بیشتری به استفاده از سرویس آشپزخانه دست دوز و خانگی دارند. این کسب و کار به تازگی در بین بانوان' >بانوان جا افتاده و به نوعی یک کسب و کار خانگی جدید به شمار می رود و این بهترین فرصت برای کسب درآمد در این حوزه می باشد. شما می توانید با سرمایه ای نسبتاً کم کسب و کار دوخت سرویس پارچه ای آشپزخانه را شروع کنید که از این نظر هم این کسب و کار خانگی جزء کسب و کار هایی است که سرمایه اولیه زیادی نیاز ندارد. بخش زیادی از این سرمایه هم تنها برای خرید چرخ خیاطی و پارچه لازم می شود. قیمت دوخت هر قسمت از سرویس آشپزخانه به صورت جدا محاسبه می شود و این بدان معنی است که شما تنها با دوخت یک دستگیره ساده برای فر هم می توانید مبلغ خوبی دریافت کنید. شما می توانید با کمک فضای مجازی و از طریق اینترنت محصولات خود را با موضوع فروش ست آشپزخانه و یا دوخت سرویس آشپزخانه به فروش رسانده و کسب درآمد کنید.

سرفصل های آموزشی دوخت سرویس آشپزخانه

•    دوخت پیشبند پارچه ای آشپزخانه
•    دوخت دستگیره و دستکش فر
•    دوخت سبد نان پارچه ای
•    دوخت کیسه سبزیجات
•    دوخت کاور ظروف
•    دوخت پد کاسه و ظروف
•    دوخت کاور قاشق و چنگال
•    دوخت کیف پیک نیک
•    دوخت کیسه پاپ کورن
•    و غیرهمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه