حجم فایل: 10209MB نوع : قیمتی قیمت: 477,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش دفاع شخصی

آموزش دفاع شخصی

آموزش دفاع شخصی عنوان یکی از پرطرفدارترین پکیج های سایت 118فایل می باشد که به صورت قدم به قدم همه آنچه را که مربوط به دفاع شخصی می باشد به وسیله یکی از بهترین رزمی کاران جهان به نام استاد Wong آموزش داده است. روش مبارزه استاد Wong که در مجموعه آموزش دفاع شخصی آموزش داده شده است، وینگ چون (wing chun) که قدمتی 350 ساله دارد یکی از سبک های رزمی چینی و کونگ فو می باشد.


آموزش دفاع شخصی 1آموزش دفاع شخصی - آموزش دفاع شخصی

مجموعه آموزش دفاع شخصی شامل دو بخش می باشد که کلیه تکنیک های دفاع شخصی را آموزش می دهد. بخش اول مجموعه آموزش دفاع شخصی بهترین تکنیک های دفاع در خیابان، تکنیک های دفاع شخصی، چگونگی دفاع از خود در خیابان و دفاع در برابر هل دادن را آموزش داده است. دفاع شخصی زنان از دیگر مواردی است که بخش اول مجموعه آموزش دفاع شخصی به آن پرداخته است. با توجه به اینکه امکان شرکت در کلاس های رزمی برای خانم ها کمتر می باشد آموزش های مربوط به دفاع شخصی زنان برای بسیاری از خانم های علاقمند به فراگیری دفاع شخصی مناسب خواهد بود. باید افزود یکی از نکات مهم در دفاع شخصی بانوان' >بانوان برخورداری از قدرت جسمانی مناسب برای دفاع از خود در برابر افراد می باشد.

آموزش دفاع شخصی - آموزش دفاع شخصی

در ادامه بخش دوم مجموعه آموزش دفاع شخصی به آموزش3 حرکت خطرناک، حرکات دفاع شخصی، اساس دفاع شخصی و نحوه مبارزه با افراد قدرتمند اختصاص یافته است. شیوه آموزشی مجموعه آموزش دفاع شخصی به گونه ای است که برای تمامی افراد حتی کسانی که تاکنون رزمی کار نبوده اند مناسب خواهد بود زیرا در ابتدای هر ویدئو مدرس مجموعه آموزش دفاع شخصی تکنیک ها و فنون رزمی را به صورت کاملاً عملی به کمک یک نفر رزمی کار دیگر انجام می دهد و در ادامه به آموزش و شرح مرحله به مرحله و در واقع جزء به جزء تکنیک های انجام شده می پردازد.

آموزش دفاع شخصی

اساس آموزش مجموعه آموزش دفاع شخصی با توجه به اصول و فنون هشت گانه وینگ چون بوده و تمامی تکنیک های رفتن به جلو، چسبیدن به حریف و تعقیب حریف را آموزش داده است. مجموعه آموزش دفاع شخصی در واقع هدف واقع گرایی در دفاع شخصی را دنبال کرده و به جای تاکید بر تکنیک های مبارزه، توجه ویژه ای به اصول انرژی و مبارزه دارد. مدرس مجموعه آموزش دفاع شخصی در بخشی از آموزش های خود به شرح تصمیم گیری در زمانی کوتاه و پیش از فرود آمدن حمله حریف می پردازد و حمله مستقیم و محتاطانه را آموزش می دهد. لازم به ذکر است با تکرار مداوم و پیوسته اصول و تکنیک های دفاع شخصی، با گذشت زمان و تمرین فراوان به موفقیت های بزرگ دست خواهید یافت.

آموزش دفاع شخصی 


آموزش دفاع شخصی 1اگر علاقمند به یادگیری اصولی و استاندارد دفاع شخصی به منظور دفاع از خود در برابر زورگیران یا به عنوان یک ورزش' >ورزش رزمی می باشید مجموعه آموزش دفاع شخصی مطمئناً بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

بخش اول:

-بهترین تکنیک های دفاع در خیابان

-تکنیک های دفاع شخصی

-دفاع از خود در خیابان

-دفاع شخصی زنان

-رهایی سر و گردن

بخش دوم:

-3 حرکت خطرناک

-5 حرکت دفاع شخصی که همه باید بدانند

-اساس دفاع شخصی

-آموزش مبازره با قلدر

-نحوه دفاع کردن زمانی که رو زمین افتاده اید

بخش سوم:

-دفاع کردن از خود در درگیری های خیابانی
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. فیلم آموزشی دفاع شخصی هاپکیدو 2