حجم فایل: 8489MB نوع : قیمتی قیمت: 1,193,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش دستیار دندانپزشک

درباره آموزش دستیار دندانپزشک

مجموعه آموزش دستیار دندانپزشک با بیش از 10 ساعت ویدئوی آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس  فارسی تحت‌الفظی شامل آموزش گام‌به‌گام  شناسایی ساختار دندان‌ها، آموزش نحوه برخورد با بیماران، اصطلاحات دندان پزشکی، گرفتن عکس رادیولوژی دندان و غیره می‌باشد. در ابتدای آموزش دستیار دندانپزشک با اصطلاحات پایه، حوزه‌های مختلف دندان‌پزشکیی، آناتومی و فیزیولوژی دندان آشنا خواهید شد. سپس ابزارهای و نحوه چیدن سینی داندانپزشکی را یاد می‌گیرید تا بتوانید با کمک این بخش ابزارهای اصلی بشناسید و روش ارائه ابزارها به پزشک هنگام درمان بیماران را آموزش ببینید. قبل از ورود هر بیمار باید ابزارها و صندلی بیمار استریل و ضدعفونی شود که در آموزش دستیار دندانپزشک با ارائه ویدئوهایی از قبیل نحوه ضدعفونی کردن و استرلیزه کردن محیط دندان‌پزشکی، تفاوت بین تمیز کردن، ضد عفونی کردن و استریلیزاسیون (کنترل عفونت دندان)، دستورالعمل‌های محافظتی در مقابل کووید19 در دندان‌پزشکی، نکات کنترل عفونت برای بیماران دندان‌پزشکی و مدیریت بیماری ها و کنترل عفونت مراحل ضدعفونی کردن را گام به گام آموزش می‌دهد تا دستیاران بتوانند محیطی مناسب و تمیز برای درمان بیماران ایجاد کنند. عکس برداری یکی از وظایف دستیار دندانپزشک است که در آموزش دستیار دندانپزشک به طور جامع مراحل عکس ‌برداری از بیمار شرح داده می‌شود. همچنین راه های پیشگیری از تاثیرات مضر اشعه ایکس و اجزاء و وسایل عکس برداری (رادیولوژی) دندان‌پزشکی را در این بخش فرا خواهید گرفت. گاهی دندان‌پزشکان با بیمارانی مواجه می‌ شوند که دارای بیماری های خاصی مانند آسم و یا مشکلاتی قلبی هستند در بخش اورژانس دندان‌پزشکی اقداماتی که باید برای این قبیل بیماران انجام شود را به صورت عملی توضیح می‌دهد تا دستیاران بتوانند عملکرد خوبی در برابر این بیماران داشته باشند. آموزش دستیار دندانپزشک در آخرین بخش به رادیوگرافی و آناتومی دندان، نحوه بیهوشی بیمار، ترمیم غیر مستقیم، پروتز دندان‌های ثابت، ارتوندنسی، لمینت دندان و غیره پرداخته است. آموزش دستیار دندانپزشک وب‌سایت  118 فایل را می‌توانید به صورت لینک دانلود و یا دی‌وی‌دی در محل تحویل بگیرید و در زمان کوتاه به یک دستیار دندانپزشک حرفه‌ای تبدیل شوید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش دستیار دندانپزشک برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش دستیار دندانپزشک برای کسانی که به این حرفه علاقمند هستند مناسب است، زیرا هر آنچه که یک دستیار باید بداند را فرا می‌گیرید. آموزش دستیار دندانپزشک را حتی به دستیاران تازه کار هم توصیه می ‌کنیم، زیرا آموزش دستیار دندانپزشک مراحل عکس‌بردای، بیهوشی، ضدعفونی کردن و غیره را به طور کامل و به صورت عملی آموزش می‌دهد و این افراد می‌توانند با کمک آموزش دستیار دندانپزشک مهارت و توانایی خود را بالا ببرند و در مراحل درمان به پزشک کمک کنند. توجه داشته باشید که آموزش دستیار دندانپزشک برای همه افراد با هر سطح دانشی مفید و کارآمد است پس اگر هیچ دانشی در این حوزه ندارید نگران نباشید چون با آموزش دستیار دندانپزشک می توانید مهارت لازم را به دست آورید.


در پایان آموزش دستیار دندانپزشک چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش دستیار دندانپزشک علاقمندان و افراد تازه‌کار مهارت‌هایی در زمینه استریل و ضدعفونی کردن محیط دندان‌پزشکی، بیهوشی بیمار، نحوه برخورد با بیماران خاص، عکس‌ برداری از دندان و غیره را فرا می‌گیرند. همچنین در انتهای آموزش دستیار دندانپزشک با ابزارهای مورد نیاز و نحوه تنظیم صندلی بیمار آشنا می‌شوید و به خوبی قادر خواهید بود در فرایند درمان به پزشک کمک کنید. توصیه می‌کنیم پس از تماشای آموزش دستیار دندانپزشک به یک کلینیک دندان‌پزشکی مراجعه کنید و یک دروه کارآموزی را سپری کنید تا هر آنچه را که آموزش دیده‌اید به صورت عملی انجام دهید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش دستیار دندانپزشک چگونه است؟

کسانی که آموزش دستیار دندانپزشک را مشاهده کرده اند می‌توانند در کلینک‌های تخصصی و یا بیمارستان‌ها شروع به کار کنند و درآمد قابل توجهی را به دست آورند. حقوق دستیار دندانپزشک به عوامل مختلفی چون ساعات کاری بستگی دارد. البته باید گفت که درآمد دستیار دندانپزشک بیشتر تابع تجربه و مهارت فرد در نظر گرفته می‌شود. در نتیجه اگر می‌خواهید درآمد خوبی را از این حرفه به دست آورید توصیه می‌کنیم آموزش دستیار دندانپزشک را با دقت مشاهده کنید تا مهارت لازم را به دست آورید.

سرفصل‌های آموزش دستیار دندانپزشک داخل این مجموعه:

•    آشنایی با آناتومی دندان و اصول اولیه دستیاری دندان‌پزشکیی
•    بررسی و شناخت لوازم دندان پزشکی
•    نحوه استریله و ضدعفونی کردن محیط دندان پزشکی
•    رادیولوژی دندان
•    اورژانس دندان پزشکی
•    آموزش دستیاری دندان پزشکیمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه