حجم فایل: 15002MB نوع : قیمتی قیمت: 700,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش دستبند و کیف چرم

آموزش دستبند و کیف چرم

آموزش دستبند و کیف چرم مراحل دوخت انواع کیف چرم و دستبندهای چرم را به صورت مرحله به مرحله آموزش داده است به طوری که همراه با تماشای کامل فیلم ها قادر به دوخت انواع دستبند و کیف چرم خواهید بود. آموزش دستبند و کیف چرم طیف گسترده ای از جدیدترین و به روزترین دستبندهای چرم را در اختیار علاقمندان قرار داده است.آموزش دستبند و کیف چرم - آموزش دستبند و کیف چرم

مجموعه آموزش دستبند و کیف چرم شامل 4 بخش می باشد که بخش اول این مجموعه آموزشی نحوه دوخت و ساخت انواع دستبند چرم را در اختیار علاقمندان قرار داده است. نحوه حکاکی و طراحی اشکال مختلف روی چرم، دستبند مهره دار در طرح های متفاوت و دستبند چرم طرح گیس بافت از مواردی است که بخش اول مجموعه آموزش دستبند و کیف چرم به طور کامل شرح داده است. نحوه اتصال بخش های مختلف دستبند و چگونگی دوخت کیف گوشی در سایزهای گوناگون از دیگر مواردی است که این مجموعه آموزشی به آن پرداخته است.

آموزش دستبند و کیف چرم - آموزش دستبند و کیف چرم

بخش دوم مجموعه آموزش دستبند و کیف چرم، دوخت کیف چرم در طرح ها و مدل های متفاوت را پوشش داده و مراحل دوخت کیف نظیر نحوه دوخت زیپ کیف، اتصال و دوخت جیب ها و چگونگی برش و دوخت بند کیف را به طور مرحله به مرحله و با جزئیات کامل آموزش داده است. زیورآلات چرمی نظیر دستبندهای چرم را می توان با انواع فلز، مهره، مفتول، سنگ و... ترکیب و بر زیبایی آن افزود. با تماشای مجموعه آموزش دستبند و کیف چرم قادر خواهید بود دستبندهای مختلف و ترکیبی با فلز، مهره و ... را خودتان بسازید.آموزش دستبند و کیف چرم

لازم به ذکر است استفاده از زیورآلات چرمی علاوه بر زیبایی، ظاهری کم و بیش اسپرت و حتی رسمی به فرد می دهد. لذا با فراگیری نحوه ساخت دستبندهای چرم می توانید از این دستبندها در مکان ها و موقعیت های مختلف استفاده کنید. یکی از مواردی که در هنگام دوخت انواع کیف چرم اهمیت فراوانی دارد نحوه دوخت داخلی کیف و استفاده از چسب برای چسباندن برخی قسمت ها می باشد که مجموعه آموزش دستبند و کیف چرم تمامی این موارد را به درستی آموزش داده است.

آموزش دستبند و کیف چرم

برای آغاز هرکاری سرمایه اولیه اهمیت زیادی داشته و بدون سرمایه اولیه قادر به انجام آن حرفه نخواهید بود اما  هنر چرم دوزی یکی از ارزانترین حرفه های موجود بوده و شما برای شروع کار تنها به انواع چرم و ابزاری نظیر سمبه، مشتی، تخته، چسب و... نیاز دارید. بنابراین با تماشای کامل مجموعه آموزش دستبند و کیف چرم نه تنها قادر به فعالیت در این زمینه خواهید بود بلکه می توانید برای افراد بسیاری ایجاد اشتغال کرده و همگی به درآمدی معقول دست یابید. بنابراین اگر علاقمند به فراگیری نحوه ساخت و دوخت انواع دستبند و کیف چرم هستید مجموعه آموزش دستبند و کیف چرم که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید.

آموزش دستبند و کیف چرمسرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

بخش اول:

-آموزش انواع دستبند چرم

بخش دوم:

-دوخت کیف چرم

بخش سوم:

-کیف چرم
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش حکاکی روی چرم
  2. آموزش چرم دوزی کیف
  3. آموزش چرم دوزی