حجم فایل: 19968MB نوع : قیمتی قیمت: 3,744,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش خیاطی مولر

درباره مجموعه آموزش خیاطی مولر

خیاطی مولر، یک نوع خیاطی به روشی آلمانی است که با عنوان خیاطی با متد مولر شناخته می شود. در خیاطی مولر تمرکز روی طراحی یک الگوی کاملا فیت برای انواع لباس مردانه، زنانه و بچگانه بوده و شامل مراحل اندازه گیری، طرح و کشیدن الگو می باشد. از آنجایی که شاید طرح و سایز مورد نظر برخی افراد در فروشگاه های لباس با دوخت صنعتی یافت نشود، خیاطی مولر طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. شما با خیاطی مولر می توانید لباسی با طرح و سایز مورد نظر خود بصورت شخصی و یا سفارشی بدوزید.

مجموعه آموزش خیاطی مولر با بیش از 19 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی، آموزش خیاطی لباس زنانه با متد مولر را به شما ارائه می دهد. مجموعه آموزش خیاطی به روش مولر در ابتدا نحوه کار با چرخ خیاطی، نحوه دوخت با انواع پایه چرخ خیاطی که اصول اولیه خیاطی می باشد را به شما آموزش می دهد سپس در ادامه شما با نحوه صحیح اندازه گیری اولیه، کشیدن الگوی اولیه بدن، دوخت انواع یقه، دوخت انواع آستین همراه با الگو، دوخت شلوار همراه با الگو، دوخت انواع دامن، دوخت انواع جیب، دوخت هدبند، دوخت رامپر، دوخت شنل، دوخت لباس سرهمی آشنا خواهید شد. در مجموعه آموزش خیاطی مولر، کشیدن الگو و دوخت 7 نوع یقه که شامل یقه شکاری، یقه فرنچ، یقه ب.ب، یقه گرد، یقه انگلیسی، یقه آرشال و یقه قایقی و کشیدن الگو و دوخت آستین در مدل های مختلف اعم از آستین مچی، آستین بالنی، آستین رافل، آستین کیمونو، آستین سه ربع و غیره و دوخت شلوار همراه با الگو در طرح های مختلف را فراخواهید گرفت. همچنین در مجموعه آموزش خیاطی مولر دوخت انواع مدل های دامن مانند دامن فون، دامن کلوش کوتاه، دامن کلوش چین دار، دامن کلوش بلند، دامن پیلی، دامن لنگی، دامن پلیسه همراه با الگو و دوخت انواع جیب مانند جیب پاکتی، جیب شکافی با لبه برگردان، جیب تک فیلتاب، جیب زیپ دار، جیب برجسته، جیب مخفی و غیره به همراه دوخت پاپیون و هدبند آموزش داده شده است. آموزش خیاطی مولر در بخش پایانی خود نحوه دوخت کت و دامن و لباس مجلسی در طرح ها و اندازه های مختلف همراه با الگو را ارائه داده است. الگوهای آموزش خیاطی مولر را می توانید چاپ کنید و از آن ها استفاده کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


مجموعه آموزش خیاطی مولر برای چه کسانی مناسب است؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که لباس های دوخته شده به روش صنعتی در فروشگاه های لباس مطابق با سلیقه شما نبوده و یا حتی لباسی سایز شما نباشد. از این رو شما می توانید با فراگیری خیاطی مولر لباس با طرح مورد نظر خود را بصورت شخصی بدوزید. فراگیری خیاطی به متد مولر بسیار ساده بوده و پیچیدگی آنچنانی در این روش وجود ندارد. مجموعه آموزش خیاطی مولر قدم به قدم نحوه اندازه گیری، نحوه کشیدن الگوی اولیه بدن و دوخت لباس، انواع یقه، انواع آستین، انواع شلوار، انواع دامن، انواع جیب، هدبند، رامپر، شنل، لباس سرهمی، کت و دامن مجلسی، لباس مجلسی همراه با الگو را به شما ارائه می دهد. از این رو شما حتی اگر هیچ آشنایی و تجربه خاصی از خیاطی ندارید می توانید با فراگیری آموزش های ارائه شده در این مجموعه به خیاطی مولر بپردازید.


چرا آموزش خیاطی مولر را فرا بگیریم؟

شما با فراگیری خیاطی با متد مولر می توانید هر لباسی با طرح و اندازه های مختلف را بدوزید چرا که در خیاطی مولر شما با نحوه صحیح اندازه گیری و کشیدن الگویی درست و مناسب آشنا شده تا به کمک آن یک لباس کاملا فیت و مناسب بدن بدوزید. خیاطی مولر مدتی است که در ایران طرفداران زیادی پیدا کرده و بسیاری به دنبال یادگیری و دوخت لباس های خود به روش مولر هستند. نکته مهم در خیاطی مولر این موضوع است که، افرادی که دارای یک نوع ناهنجاری خاص و یا دفرمه بودن در اندام خود هستند هم می توانند با کمک خیاطی مولر لباسی مناسب اندام خود در طرح های مختلف داشته باشند.


درپایان مجموعه آموزش خیاطی مولر چه اتفاقی می افتد؟

مجموعه آموزش خیاطی مولر در ابتدا به نحوه کار با چرخ خیاطی، آموزش دوخت با انواع پایه چرخ خیاطی، نحوه صحیح اندازه گیری ها، نحوه ایجاد الگوی اولیه و نهایی لباس پرداخته و شما را با اصول و مقدمات خیاطی مولر آشنا می کند. در ادامه مجموعه آموزش خیاطی مولر، نحوه دوخت انواع یقه با الگو، دوخت انواع آستین با الگو، دوخت انواع شلوار با الگو، دوخت انواع مدل های دامن با الگو، دوخت انواع جیب، دوخت هدبند، دوخت رامپر، دوخت شنل و دوخت لباس سرهمی را ارائه داده است. شما در مجموعه آموزش خیاطی مولر نحوه دوخت 7 نوع یقه مانند یقه شکاری، یقه فرنچ، یقه ب.ب، یقه گرد، یقه انگلیسی، یقه آرشال و یقه قایقی و دوخت انواع آستین در مدل های مختلفی اعم از آستین مچی، آستین بالنی، آستین رافل، آستین کیمونو و غیره و دوخت دامن در طرح های مختلف مانند دامن فون، دامن کلوش کوتاه، دامن کلوش چین دار، دامن کلوش بلند، دامن پیلی، دامن لنگی، دامن پلیسه، کت و دامن مجلسی و لباس مجلسی همراه با الگو را فراخواهید گرفت. در پایان مجموعه آموزش خیاطی مولر شما می توانید به دوخت انواع لباس در طرح ها و اندازه های مختلف بپردازید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار خیاطی مولر

خیاطی یکی از پرطرفدارترین شغل های خانگی محسوب می شود که به خصوص بانوان' >بانوان علاقه زیادی به این رشته دارند. خیاطی می تواند یک حرفه ی ایده آل برای کسانی باشد که به دنبال کاری متنوع با جذابیت بالا هستند. دوخت لباس های شیک در طرح های خاص و متنوع برای سلیقه های متفاوت یک راه کسب درآمد سنتی می باشد که امروزه با تغییر و تحول هایی که در آن صورت گرفته شکلی مدرن و امروزی به خود گرفته است. همانطور که پیش تر گفته شد از آنجایی که خیاطی مولر ساده و بدون پیچیدگی خاصی صورت میگیرد طرفداران زیادی بین بانوان' >بانوان ایرانی پیدا کرده است و شما با خیاطی مولر می توانید لباس هایی متنوع در طرح های مختلف بدوزید. با خیاطی مولر می توان لباس هایی رنگارنگ با طرح هایی خاص مطابق سلایق متفاوت دوخت. درآمد متوسط خیاطی در خانه را می توان بین 1 تا 5 میلیون تخمین زد که البته این مقدار متناسب با زمان و مکان می تواند تغییر پذیر باشد. از آنجایی که خیاطی مولر یک روش تقریبا جدید بوده و به تازگی در ایران طرفدار پیدا کرده، بسیاری از کارگاه های خیاطی و تولیدی های لباس به دنبال خیاط های حرفه ای در این زمینه می باشند که شما با فراگیری کامل خیاطی مولر می توانید در این تولید های لباس هم شروع به فعالیت کرده و از این راه نیز کسب درآمد کنید. علاوه بر این ها شما پس از فراگیری کامل خیاطی مولر می توانید با برگزاری کلاس های آموزش خیاطی به روش مولر به عنوان مدرس در این زمینه فعالیت کنید.


مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


سرفصل های آموزشی مجموعه آموزش خیاطی مولر

•    آموزش آشنایی با چرخ خیاطی و کار کردن با آن
•    آموزش دوخت با انواع پایه چرخ خیاطی
•    اندازه گیری اولیه
•    آموزش کشیدن الگوی اولیه بدن
•    آموزش کشیدن الگوی لباس
•    آموزش الگو و دوخت انواع یقه
•    آموزش الگو و دوخت انواع مدل آستین
•    آموزش الگو و دوخت شلوار
•    آموزش دوخت انواع مدل های دامن
•    آموزش دوخت انواع جیب
•    آموزش دوخت هدبند
•    آموزش دوخت رامپر
•    آموزش دوخت شنل
•    آموزش دوخت لباس سرهمی Jump suit

•    آموزش دوخت کت و دامن مجلسی

•    آموزش دوخت لباس مجلسیمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش تصویری خیاطی