حجم فایل: 24780MB نوع : قیمتی قیمت: 1,161,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش خودآرایی

آموزش خودآرایی

آموزش خودآرایی، مجموعه ای جامع در زمینه خودآرایی بوده که با زبان انگلیسی نحوه صحیح آرایش صورت و ذکر جزئیات و نکات مربوط به آن را توضیح می دهد. باید بدانید که آرایش کردن کار سختی نیست اما آنچه که اهمیت دارد نحوه صحیح آرایش صورت می باشد. از اینرو وب سایت 118فایل با گردآوری مجموعه آموزش خودآرایی به شما در انجام صحیح آرایش صورت کمک فراوانی می نماید.


آموزش خودآرایی1


 

آموزش خودآرایی 

یکی از اعضای مهم صورت، چشم ها بوده که آرایش صحیح و زیبا برای هر مدل چشم می تواند به جذابیت آن بیفزاید. باید افزود که مجموعه آموزش خودآرایی برای این منظور به شما نحوه صحیح آرایش چشم ها را در قالب بیش از 50 فیلم آموزشی توضیح داده است. لازم به ذکر بوده که این مجموعه آموزشی جذاب با ارائه بیش از 150 ویدئوی آموزشی به نحوه صحیح آرایش کامل صورت می پردازد. از آنجایی که بسیاری از بانوان' >بانوان به آرایش های ساده و طبیعی علاقه بسیاری نشان می دهند، ما تصمیم گرفتیم تا در مجموعه آموزش خودآرایی، ویدئوهای مربوط به آموزش آرایش ساده و طبیعی را نیز بگنجانیم. 

آموزش خودآرایی - آموزش خودآرایی

یکی از دغدغه های بانوان' >بانوان، نحوه آرایش صورت برای مناسبت های مختلف می باشد. از اینرو در مجموعه آموزش خودآرایی نحوه آرایش صورت برای مناسبت های مختلف از جمله ولنتاین، سال تحویل، فستیوال ها و عروسی و ... توضیح داده شده است. هم چنین در این مجموعه آرایش هایی متناسب با فصول مختلف آموزش داده می شود. 

آموزش خودآرایی - آموزش خودآرایی

از دیگر موارد پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش خودآرایی می توان به آموزش نحوه صحیح هایلایت کردن صورت برای زیباسازی و جذابیت هرچه بیشتر آرایشتان اشاره نمود. لازم به ذکر است که برای گریم صحیح صورت، هایلایت و کانتور کردن جزء جدیدترین متدها جهت اصلاح نقص های صورت و برجسته کردن گونه ها محسوب می شوند. از اینرو مجموعه آموزش خودآرایی چندین ویدئوی آموزشی را به توضیح نحوه صحیح هایلایت و کانتورکردن صورت اختصاص داده است.

آموزش خودآرایی 

یکی دیگر از موارد توضیح داده شده در مجموعه آموزش خودآرایی، چگونگی فونداسیون یا زیرسازی صحیح صورت برای خودآرایی می باشد. باید افزود که این مبحث یکی از مهم ترین موارد برای زیبا جلوه دادن آرایش و اعضای صورت به شمار می رود. لازم به ذکر است که مجموعه آموزش خودآرایی درباره نحوه آرایش لب ها و گونه ها توضیحات جامعی را نیز ارائه می دهد. هم چنین راجع به چگونگی زیبا جلوه دادن ابروان و پرتر نشان دادن آنان نکاتی را بیان می نماید. باید افزود که در این مجموعه برای افراد مبتدی نیز آموزش هایی ارائه شده است.

آموزش خودآرایی 

در ادامه مجموعه آموزش خودآرایی شما با نحوه صحیح انجام کانسیلر چشم ها برای پوشاندن تیرگی دور چشم آشنا خواهید شد. این مجموعه با ارائه چندین فیلم آموزشی در این زمینه به شما چگونگی انجام کانسیلر را به صورت کامل توضیح می دهد. باید افزود که دوره آموزش خودآرایی برای مراقبت از پوست صورت شما، نکاتی را ارائه نموده است. آموزش نحوه صحیح پاک کردن آرایش صورت از دیگر موارد آموزش داده شده در این مجموعه به شمار می رود. در نهایت این دوره درباره خودآرایی نکات بسیاری را جهت فهم بیشتر شما در این زمینه بیان می کند. لازم به ذکر است که این مجموعه جذاب یکی از پرطرفدارترین دوره ها در زمینه آموزش خودآرایی است که همراه با زیرنویس تحت الفظی می باشد. پس اگر به یادگیری خودآرایی و انجام صحیح آن علاقه دارید، همین حالا برای تهیه این مجموعه جذاب از طریق وب سایت 118فایل اقدام نمایید تا به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل تحویل بگیرید. 


آموزش خودآرایی1


 

آموزش خودآرایی 

سرفصل های ارائه شده در مجموعه آموزش خودآرایی به شرح زیر می باشند:

-آموزش آرایش چشم ها

-آموزش آرایش ساده و طبیعی

-آموزش آرایش کامل صورت

-آموزش نحوه آرایش صورت برای مناسبت های مختلف

-آموزش نحوه آرایش مناسب صورت برای فصول متفاوت

-آموزش نحوه صحیح هایلایت کردن صورت

-وضیح نحوه فونداسیون صورت برای خودآرایی

-نحوه صحیح پاک کردن آرایش صورت

-نکات مراقبت از پوست صورت

-نکاتی برای آرایش صحیح لب

-نکاتی برای زدن صحیح رژ گونه

-نکاتی برای زیبایی ابروان

-نکاتی برای نحوه صحیح کانتور کردن صورت

-نکاتی برای نحوه صحیح کانسیلر کردن چشم ها

-نکاتی درباره خودآرایی
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه