حجم پکیج: 26592MBقیمت: 4,092,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش خمیر پلیمری

درباره آموزش خمیر پلیمری

آموزش خمیر پلیمری با بیش از 29 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی در دو پارت مجزا "آموزش ساخت عروسک خمیری" و "آموزش زیورآلات خمیری" ارائه شده است. در بازار دو نوع خمیر پلیمری عرضه می شود که در نوع اول باید پس از ساخت عروسک و زیورآلات با حرارت خشک شود و در نوع دیگر که به آن هوا خشک می گویند، با گذاشتن در هوای آزاد پس از چند دقیقه خشک می‌شود. سبک و مقاوم بودن خمیر پلیمری آن را برتر از سایر خمیرهای موجود در بازار کرده است.

در پارت اول آموزش خمیر پلیمری ابتدا طرز خمیر پلیمری توضیح داده شده سپس ساخت عروسک‌های فانتزی نظیر آدم برفی، باب اسفنجی، مینیون، کیتی، میکی موس و غیره را فرا خواهیدگرفت. در این پارت آموزش خمیر پلیمری همچنین دسر، میوه و غذا مانند درست کردن توت فرنگی، اسنک پنیری، کیک هالووین، کیوی، پرتغال، پیتزا، ساندویچ، هات داگ پنیری و غیره نیز گفته شده است.

پارت دوم آموزش خمیر پلیمری ساخت جواهرات و زیورآلات مختلفی چون گشواره، دستبد و گردنبند را به علاقمندان به ساخت زیورآلات خمیری یاد می‌دهد. طرح‌های متنوعی برای این زیورآلات خمیری ارائه شده که می توان به طرح‌هایی نظیر گوشواره فانتزی طرح لیمو، هندوانه، گوشواره خمیری فانتزی، گوشواره با زرورق طلایی، گوشواره طرح گوشفیل، دستبند حصیری، گردنبند مدل فرفره و غیره اشاره کرد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش خمیر پلیمری برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش خمیر پلیمری برای همه علاقمندان به کار‌های هنری مانند عروسک‌سازی و جواهرسازی با خمیر مناسب است. مهم نیست در زمینه ساخت عروسک و جواهرات خمیری چه میزان شناخت و مهارت دارید، زیرا با کمک آموزش خمیر پلیمری قادر خواهید بود همانند یک فرد مجرب و حرفه‌ای طراحی و ساخت عروسک‌های فانتزی مانند آدم برفی، باب اسفنجی، مینیون، کیتی، میکی موس و غیره را انجام دهید علاوه بر این ساخت گشواره، دستبد و گردنبند با خمیر پلیمری را آموزش می‌بیند. اگر در زمینه ساخت با خمیر پلیمری فعالیت می‌کنید آموزش خمیر پلیمری برای شما هم مفید و کاربردی است، زیرا در آموزش خمیر پلیمری طرح‌های متنوعی ارائه شده که کمک می‌کند بتوانید ایده‌ بگیرید و طرح‌های جدید و مطابق با سلیقه بسیاری از مشتریان بسازید و در بازار به فروش بگذارید.

در پایان آموزش خمیر پلیمری چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش خمیر پلیمیری علاقمندان قادرند عروسک‌ و زیورآلات متنوع و جذابی را بسازند و در بازار با قیمت خوبی به فروش بگذارند توجه داشته باشید به دلیل ویژگی‌هایی نظیر مقاومت و سبکی نسبت به سایر خمیر‌های موجود در بازار، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در انتهای پارت ساخت عروسک خمیری آموزش خمیر پلیمری علاقمندان می‌توانند خودشان به راحتی خمیر را بسازند و با آن عروسک‌های فانتزی از قبیل آدم برفی، باب اسفنجی، مینیون، کیتی، میکی موس و عروسک حیوانات مانند زرافه، خرگوش، موش، گوسفند، گاو و غیره را بسازند؛ همچنین ساخت دسر، میوه و غذاهای متنوعی چون مانند درست کردن توت فرنگی، اسنک پنیری، کیک هالووین، کیوی، پرتغال، پیتزا، ساندویچ، هات داگ پنیری و غیره را فرا می‌گیرند.

در پارت دوم آموزش خمیر پلیمری ساخت گشواره، دستبد و گردنبندهای متنوعی مطابق با طرح‌های جدید ارائه شده که شامل مواردی مانند گوشواره فانتزی طرح لیمو، هندوانه، گوشواره خمیری فانتزی، گوشواره با زرورق طلایی، گوشواره طرح گوشفیل، دستبند حصیری، گردنبند مدل فرفره و غیره می‌شود. ساخت زیورآلات خمیری با رزین هم در این پارت از آموزش خمیر پلیمری را علاقمندان فرا می‌گیرند و می توانند طرح‌هایی از قبیل گردنبند رزینی با شابلون، گوشواره رزینی طرح سنگ گرانیتی، گوشواره رزینی و گردنبند رزینی را بسازند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

بازار کار آموزش خمیر پلیمری چگونه است؟

با کمک آموزش خمیر پلیمری می توانید با سرمایه کم یک شغل خانگی با درآمدی بیش از 1 تا 2 میلیون تومان را به دست آورید. در حال حاضر عروسک، جواهرات و وسایل تزئیینی با خمیر پلیمری بسیار جذاب و پرطرفدار بوده به گونه‌ای که با یک تبلغ موثر در شبکه‌های مجازی می‌توانید مشتریان را به کارهای خود جذب کنید و درآمدی بیش از آن چه‌ که گفته شد را به دست آورید. بعد از آموزش خمیر پلیمری خلاقیت و ایده برداری  می‌تواند کمک خوبی در زمینه ساخت عروسک، جواهرات و وسایل تزئیینی به شما کند. در نتیجه اگر می‌خواهید درآمد خوبی در این شغل خانگی به دست آورید حتماً نکاتی که در این بخش ارائه شده را رعایت کنید تا بتوانید از کار خود سود قابل توجهی به دست آورید.

سرفصل های آموزشی خمیر پلیمری داخل این مجموعه:

پارت اول: آموزش ساخت عروسک خمیری

•    طرز تهیه خمیر پلیمری

•    عروسک های فانتزی

•    عروسک حیوانات

•    دست سازه های خمیری خوراکی

•    شخصیت های خمیری

پارت دوم: آموزش زیورآلات خمیری

•    گوشواره خمیری

•    زیورآلات خمیری با رزین

•    دستبند خمیری

•    گردنبند خمیریلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش ساخت عروسک خمیری
  2. آموزش ساخت زیورآلات خمیری