حجم فایل: 3215MB نوع : حجمی قیمت: 37,676 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش خط فرمان لینوکس و مک

آموزش خط فرمان لینوکس و مک

آموزش خط فرمان لینوکس و مک درباره انواع دستورات مربوط به خط فرمان و ترمینال این دو سیستم عامل و اجرای آن توضیحات جامعی را ارائه می نماید. آموزش های این مجموعه با یک معرفی کلی از تمامی سرفصل های ارائه شده، آغاز می گردد. از اینرو شما با تمامی مواردی که در این مجموعه آموزش داده خواهد شد، آشنا می شوید. باید افزود که در این مجموعه شما درباره تمامی ابزارهای لازم نیز اطلاعاتی را کسب خواهید نمود. در آغاز توضیحات مجموعه آموزش خط فرمان لینوکس و مک، شما با محیط ترمینال سیستم عامل مک آشنا خواهید شد. هم چنین راجع به ویژگی های پیشرفته آن اطلاعاتی را به دست خواهید آورد.


مک"="" titleآموزش="">

آموزش خط فرمان لینوکس و مک - آموزش خط فرمان لینوکس و مک

مجموعه آموزش خط فرمان لینوکس و مک درباره نحوه ایجاد دایرکتوری با استفاده از خط فرمان و نیز هدایت سیستم فایل توضیحات جامعی را ارائه می کند. لازم به ذکر است که شما به واسطه این مجموعه، چگونگی کپی فایل ها در داخل و هم چنین میان چندین دایرکتوری را به صورت مرحله به مرحله فرا خواهید گرفت. طریقه تغییر مکان و نام فایل ها و دایرکتوری ها از دیگر مباحث پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش خط فرمان لینوکس و مک به شمار می روند.

آموزش خط فرمان لینوکس و مک - آموزش خط فرمان لینوکس و مک

از دیگر موارد آموزش داده شده در این مجموعه می توان به نحوه حذف فایل ها و دایرکتوری ها اشاره نمود. باید افزود که شما به واسطه مجموعه آموزش خط فرمان لینوکس و مک درباره طریقه ذخیره فایل ها اطلاعات کاملی را به دست خواهید آورد. در این دوره آموزشی، شما با چگونگی حذف فایل های تکراری با استفاده از قدرت خط فرمان به طور مرحله به مرحله آشنایی پیدا خواهید کرد. هم چنین راجع به نحوه جستجو در فایل ها و دایرکتوری ها توضیحاتی را دریافت خواهید نمود.


مک"="" titleآموزش="">

آموزش خط فرمان لینوکس و مک

یکی دیگر از مباحث پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش خط فرمان لینوکس و مک، یافتن و جایگزینی رشته ها در فایل ها می باشد. باید افزود که شما به واسطه آموزش های این مجموعه پر طرفدار با نشست ترمینال و ویرایش کننده ها به طور کامل آشنا خواهید شد. هم چنین درباره چگونگی ایجاد نام مستعار به منظور تایپ کمتر، اطلاعات جامعی را کسب خواهید کرد. نحوه تنظیم متغیرهای محیطی و ذکر توضیحاتی جامع درباره آن از دیگر مباحث پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش خط فرمان لینوکس و مک محسوب می گردند. پس اگر به یادگیری نحوه اجرای انواع دستورات در ترمینال و خط فرمان دو سیستم عامل مک و لینوکس علاقه دارید، همین حالا نسبت به تهیه این مجموعه پر طرفدار از طریق وب سایت 118فایل اقدام فرمایید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه