حجم فایل: 4823MB نوع : قیمتی قیمت: 451,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام

آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام

آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام یکی از پرطرفدارترین مجموعه های آموزشی برای بانوان' >بانوان به شمار می رود. امروزه تناسب اندام به یکی از معضلات بانوان' >بانوان تبدیل شده و راه های مختلف و پر هزینه ای جهت رسیدن به این هدف بزرگ وجود دارد. اما ما به شما یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین راه ها را پیشنهاد می کنیم. شما با مجموعه آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام به راحتی قادر به یادگیری حرکات ورزشی و رسیدن به تناسب اندام در منزل خواهید بود. با مشاهده این مجموعه، شما ورزش' >ورزش با بیش از هزاران آهنگ مختلف را فرا گرفته و می توانید در مجالس و مهمانی ها بدرخشید. علاوه بر این، مجموعه آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام همانطور که از نامش پیداست، شما را به اندام دلخواهتان می رساند. این مجموعه شامل آموزش حرکات ورزشی برای کودکان و نوجوانان می باشد که با زبان انگلیسی نیز ارائه شده است. آن ها با مشاهده فیلم های آموزشی این مجموعه به راحتی قادر به ورزش' >ورزش با آهنگ های مختلف و زیبای بسیاری خواهند بود.

آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام

مجموعه آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام، به دلیل برخورداری از حرکاتی پر جنب و جوش، تمام عضلات بدن شما را درگیر کرده که موجب سوزاندن و دفع چربی های بدن شما می گردد. همچنین انجام این حرکات با سوزاندن کالری فراوانی منجر به خوش فرم شدن و زیبایی اندام شما می شود. علاوه بر این، حرکات آموزشی این مجموعه که نوعی ورزش' >ورزش برای تناسب اندام است، موجب سرگرمی' >سرگرمی و شادی روح شده که می تواند منجر به تقویت حواس بینایی، شنوایی و بساوایی گردیده و شما را از دغدغه های ذهنی و مشکلاتتان رها کند.

آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام

ورزش' >ورزش یکی از مهم ترین فعالیت های فیزیکی زندگی انسان ها به شمار می رود، اما افراد زیادی از ادامه برخی ورزش' >ورزش ها به دلیل خسته کننده بودن، امتناع می کنند. مجموعه آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام، با انجام حرکات ورزشی به صورت ریتمیک و شبیه به زومبا، محیطی شاد برای افراد فراهم می نماید. انجام این حرکات موجب افزایش ضربان قلب و تنفس شده و دمای بدنتان را بالا خواهد برد. پس کافیست روزانه تنها 30 تا 45 دقیقه این حرکات را انجام داده و پس از مدتی متوجه تغییرات فیزیکی و روحیتان خواهید شد. ضمناً ورزش' >ورزش مداوم منجر به کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی-عروقی شده و از فشار خون بالا، سرطان و دیابت نوع دوم جلوگیری می نماید. لازم به ذکر است که فشار حرکات ورزشی بر استخوان ها، منجر به استحکام و تراکم آنان شده و موجب کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان می گردد. 

آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام

مجموعه آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام که توسط مؤسسه FitDance تهیه شده یکی از پرطرفدارترین مجموعه های آموزش حرکات ورزشی به شمار می رود. همانطور که در بالا اشاره شد این مجموعه، آموزش حرکات ورزشی ازسنین کودکی تا بزرگسالی را شامل می شود. استادان مؤسسه FitDance معتقدند که مجموعه آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام یک تفریح و سرگرمی' >سرگرمی به شمار رفته و شما با یک روش پویا، سرگرم کننده، چالش انگیز و دموکراتیک، در فضای مهمانی ، خانه، سالن بدنسازی قادر به انجام حرکات ورزشی به تنهایی یا با دوستان خود خواهید بود. همچنین مجموعه آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام موجب لذت بخش تر شدن زندگی شما خواهد شد. لازم به ذکر است که این مجموعه را هم اینک می توانید به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل دریافت نمایید. فایلهای مشابه