حجم فایل: 10752MB نوع : حجمی قیمت: 126,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش حرفه ای فتوشاپ

آموزش حرفه ای فتوشاپ

آموزش حرفه ای فتوشاپ که توسط مؤسسه PHLEARN تهیه شده، به عنوان دنباله ای بر دوره آموزش اصول اولیه فتوشاپ به آموزش این نرم افزار در سطحی پیشرفته تر می پردازد. در ابتدای این دوره آموزشی نحوه کار با دوربین RAW آموزش داده می شود. باید افزود که تصاویر 16 بیتی دارای انعطاف بیشتری در هنگام ویرایش می باشند. از اینرو شما برای گرفتن تصاویر 16 بیتی نیاز به عکاسی در حالت RAW خواهید داشت. از طرفی برای باز کردن یک تصویر 16 بیتی RAW در فتوشاپ، نیاز به استفاده از ACR داشته که دوره آموزش حرفه ای فتوشاپ به طور کامل به توضیح این مبحث پرداخته است. هم چنین دوره آموزش حرفه ای فتوشاپ به شما در دانستن بهترین روش ها برای اصلاح رنگ و نوردهی تصاویر 16 بیتی، هنگام کار با ACR کمک می نماید.


آموزش حرفه ای فتوشاپ

آموزش حرفه ای فتوشاپ

یکی دیگر از مباحث پوشش داده شده در این دوره آموزشی، نحوه اصلاح لرزش و تصویربرداری برای دستیابی به یک تصویر واقع گرایانه می باشد. دوره آموزش حرفه ای فتوشاپ جهت صرفه جویی در وقت، به شما نحوه استفاده از تنظیمات پیش فرض را آموزش می دهد. هم چنین این دوره مطالبی را درخصوص لایه های تنظیم ارائه می کند. باید افزود که لایه های تنظیم اجازه تغییر رنگ، نوردهی و ... را به شما می دهند. 

آموزش حرفه ای فتوشاپ - آموزش حرفه ای فتوشاپ

از دیگر مباحث توضیح داده شده در دوره آموزش حرفه ای فتوشاپ می توان به ایجاد و اسکریپت کردن الگوها اشاره نمود. شما به واسطه این دوره آموزشی، صرفه جویی در زمان با انجام یک سری از اقدامات را یاد خواهید گرفت. دوره آموزش حرفه ای فتوشاپ درباره رتوش سریع و ساده تصاویر، مطالبی را ارائه نموده است. دوره آموزش حرفه ای فتوشاپ در راستای ارائه صدها فیلتر توسط این نرم افزار برای بهبود تصاویرتان، نحوه افزودن این فیلترها و کار با کتابخانه کامل آن ها را آموزش می دهد.


آموزش حرفه ای فتوشاپ

 

آموزش حرفه ای فتوشاپ - آموزش حرفه ای فتوشاپ

رایج ترین فیلترها برای تصاویر، Blur و Sharp می باشند که هر کدام از این فیلترها گزینه ها و ابزارهای بسیاری را ارائه می نمایند. از اینرو دوره آموزش حرفه ای فتوشاپ به توضیح کامل این فیلترها و سایر فیلترهای موجود در نرم افزار محبوب فتوشاپ می پردازد. ابزار قلم مو یکی از قوی ترین ابزارها در فتوشاپ بوده که دوره آموزش حرفه ای فتوشاپ به طور کامل گزینه های پیشرفته این ابزار را توضیح می دهد. هم چنین این دوره، بخش هایی را به توضیح لایه FX اختصاص داده است. 




مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه