حجم فایل: 14336MB نوع : قیمتی قیمت: 2,868,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش حرفه ای زنبورداری

آموزش حرفه ای زنبورداری

آموزش حرفه ای زنبورداری، که به صورت تخصصی دوبله فارسی شده است، اساس زنبورداری را تمام و کمال در اختیارتان قرار می دهد به گونه ای که بسیاری از نکات کاربردی پیرامون زنبورداری را به طور کامل فرا خواهید گرفت. مجموعه آموزش حرفه ای زنبورداری تمامی مراحل زنبورداری نظیر ابزار و لوازم زنبورداری، حفاظت از کندوها در فصول مختلف سال و برداشت عسل را به طور ویژه آموزش می دهد.


آموزش حرفه ای زنبورداری 1


آموزش حرفه ای زنبورداری

با تماشای مجموعه آموزش حرفه ای زنبورداری، چگونگی به وجود آوردن یک ازدحام مصنوعی برای زنبورها، نحوه یکی کردن دو کلنی زنبورعسل و نحوه اضافه کردن قاب جدید به کندو را فرا خواهید گرفت همچنین نحوه استفاده از غلظت سنج و جمع آوری شهد از گل قاصدک را می آموزید. اگر در زمینه زنبورداری اطلاعات و تخصص کافی داشته باشید، قادر خواهید بود از این راه به درآمد های میلیونی دست یافته و حتی برای دیگران اشتغال ایجاد نمایید. این مجموعه مفید را می توانید از طریق وب سایت 118file خریداری کرده و به صورت لینک دانلود و دی وی دی در محل دریافت نمایید.

آموزش حرفه ای زنبورداری

یکی از نکات حائز اهمیت در رابطه با زنبورداری بیماری های مربوط به کندو و نحوه نگهداری از زنبورها در برخی از فصول سال مانند فصل زمستان می باشد. مجموعه آموزش حرفه ای زنبورداری تمامی این موارد را مورد بررسی قرار داده و آنچه را که در این رابطه باید بدانید به شما می آموزد. لازم به ذکر است مجموعه آموزش حرفه ای زنبورداری نحوه صحیح پوشیدن لباس مخصوص زنبورداری و شست وشوی درست این لباس را آموزش می دهد، زیرا عدم پوشش لباس مناسب در هنگام زنبورداری مشکلات عدیده ای را برای فرد به وجود خواهد آورد.

آموزش حرفه ای زنبورداری


آموزش حرفه ای زنبورداری 1


تغذیه زنبورها در فصل زمستان و نحوه تهیه شربت شکر برای آن ها از دیگر مواردی است که مجموعه آموزش حرفه ای زنبورداری به آن پرداخته است. اگر شما هم مانند بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی پس از اتمام تحصیلات با مشکل بیکاری روبرو شده اید، مجموعه آموزش حرفه ای زنبورداری علاوه براینکه حرفه و تخصصی جدید به شما می آموزد زمینه اشتغال را نیز برای شما فراهم خواهد کرد.  ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش زنبورداری