حجم فایل: 12083MB نوع : قیمتی قیمت: 566,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش حرفه ای آرایشگری

آموزش حرفه ای آرایشگری

آموزش حرفه ای آرایشگری تکمیل کننده و ادامه پارت اول مجموعه آموزش آرایشگری مردانه بوده و تمام نکات ضروری پیرامون آموزش حرفه ای آرایشگری را به زبان انگلیسی و روسی در اختیار علاقمندان قرار می دهد. آموزش حرفه ای آرایشگری شامل دو بخش می باشد که بخش اول طیف گسترده ای از جدیدترین مدل های مو مردانه را آموزش داده است. سبک های خرد کردن مو، کوتاهی با تیغ و فشن کاری نیز از مواردی است که این مجموعه آموزشی بی نظیر به آن پرداخته است.


آموزش حرفه ای آرایشگری 1

آموزش حرفه ای آرایشگری - آموزش حرفه ای آرایشگری

آموزش حرفه ای آرایشگری جدیدترین مدل های سایه انداختن برای موهای کوتاه، اجرای تتو بر روی مو و انواع ریش را آموزش داده است از دیگر مواردی که بخش اول مجموعه آموزش حرفه ای آرایشگری به آموزش آن پرداخته می توان از مدل مو بازیکنان معروف فوتبال نظیر دیوید بکام، مدل های ترکیبی کوتاهی مو و رنگ کردن مو نام برد. آنچه یک آرایشگر حرفه ای باید در هنگام کار مورد توجه قرار دهد انتخاب مدل مو متناسب با چهره افراد می باشد.

آموزش حرفه ای آرایشگری - آموزش حرفه ای آرایشگری

بخش دوم مجموعه آموزش حرفه ای آرایشگری انواع مدل های خامه ای را به صورت کامل و مرحله به مرحله شرح داده است. اصلاح فانتزی، خط بندی و مدل مو افراد و بازیگران معروف نظیر برد پیت و Ben Affleck از دیگر مباحثی است که بخش دوم این مجموعه آموزشی به طور کامل پوشش داده است. با توجه به آپدیت شدن مدل های مو، همه روزه افراد خواستار جدیدترین و به روز ترین مدل ها هستند از این رو آرایشگران بسیاری به منظور یادگیری جدیدترین مدل های روز دنیا به کشورهای اروپایی و آمریکایی سفر می کنند اما با تماشای مجموعه آموزش حرفه ای آرایشگری در واقع بهترین و به روزترین مدل های 2017 را بدون سفر به کشورهای خارجی و با صرف کمترین هزینه در منزل فرا خواهید گرفت.


آموزش حرفه ای آرایشگری 1


آموزش حرفه ای آرایشگری

مجموعه آموزش حرفه ای آرایشگریمربوط به آموزش های مجموعه Parik Maxer می باشد که گروهی از برترین آرایشگران دنیا در این مجموعه به آموزش جدیدترین مدل های روز دنیا برای مردان، زنان و کودکان پرداخته اند. بسیاری از مدل ها و استایل های آموزش داده شده در مجموعه آموزش حرفه ای آرایشگری تاکنون در هیچ مجموعه آموزشی دیگری موجود نبوده و برای اولین بار توسط وب سایت 118فایل ارائه شده است. اگر علاقمند به یادگیری آرایشگری حرفه ای توسط بهترین آرایشگران جهان می باشید مجموعه آموزش حرفه ای آرایشگری را می توانید خریداری نموده و در مدت کوتاهی به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل دریافت نمایید.


آموزش حرفه ای آرایشگری 1ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش آرایشگری مردانه