حجم فایل: 615MB نوع : حجمی قیمت: 7,207 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه

آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه

آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه درباره تمامی مباحث مربوط به نصب GNS3 و نیز ردیاب بسته ها در شبکه که مرتبط با مباحث Cisco است، اطلاعات جامعی را در اختیار شما کاربران محترم قرار می دهد. دغدغه بسیاری از افراد در انتخاب بهترین مبحث در شبکه بین ردیابی بسته های سیسکو، GNS3، VIRL و تجهیزات فیزیکی جهت یادگیری می باشد. از اینرو مجموعه آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه درباره ویژگی های مختلف هر کدام از مباحث ذکر شده و نیز نحوه دانلود و پیکربندی ردیاب بسته های سیسکو و GNS3 اطلاعات جامعی را ارائه می نماید.


شبکه"="" titleآموزش="" شبکه="" "="">

آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه - آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه

آموزش های این مجموعه با بخش معرفی سرفصل های پوشش داده شده آغاز می گردد. باید افزود که باحث ذکر شده در مجموعه آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه، در قالب 4 بخش ارائه گردیده است. بخش اول این مجموعه درباره ردیابی بسته ها، GNS3، VIRL و تجهیزات فیزیکی توضیحات جامعی را ارائه می نماید. از اینرو در این بخش، شما به طور کامل با موارد ذکر شده به صورت کامل آشنا خواهید شد. باید افزود که شما در این بخش راجع به تفاوت های میان تمامی موارد ذکر شده نیز اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. در این بخش سایت های منبع برای یادگیری بیشتر شما نیز در قالب چند فایل txt ارائه گردیده است. 

آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه - آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه

بخش بعدی مجموعه آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه به طریقه نصب ردیاب بسته ها اختصاص داده شده است. باید افزود که در این بخش علاوه بر توضیح چگونگی نصب، شما با منبعی جهت دانلود ابزارهای مورد نظر در قالب یک فایل txt آشنا خواهید شد. 

آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه

بخش سوم مجموعه آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه درباره نحوه نصب GNS3 نسخه 2.1 اطلاعاتی را در اختیار شما کاربران محترم قرار می دهد. به طوریکه در این بخش، شما در قالب 10 پارت به صورت کامل و مرحله به مرحله، نحوه نصب GNS3 را آموزش خواهید دید. لازم به ذکر است که بخش چهارم و نهایی مجموعه آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه به معرفی منابع اضافی جهت یادگیری بیشتر تمامی مباحث اختصاص داده شده است. پس اگر به آگاهی از مباحث ذکر شده در مجموعه آموزش جی ان اس 3 و ردیابی بسته های شبکه علاقه دارید، همین حالا نسبت به تهیه این مجموعه از طریق وب سایت 118فایل اقدام نمایید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه