حجم فایل: 19763MB نوع : قیمتی قیمت: 1,851,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش جواهرسازی

درباره ی مجموعه آموزش جواهرسازی

آموزش جواهرسازی شامل چهار بخش می باشد که در بخش اول هنر جو با اولین مرحله در فرآیند ساخت جواهرات یعنی نحوه ی طراحی جواهرات آشنا می شود و به صورت تخصصی؛حرفه ای و گام به گام سه نرم افزار کاربردی و معروف این حوزه که عبارتند از نرم افزارهای: راینوگلد؛زیبراش و ماتریکس را می آموزد. شیوه ی تدریس این نرم افزارها بدین صورت است که همزمان در حین تدریس توسط استاد به صورت عملی نیز به نمایش گذاشته می شوند؛ لذا هنرجو قادر خواهد بود همزمان با آموزشها به صورت عملی نیز نرم افزار ها را فرا گیرد. یکی از نقاط قوت مجموعه ی آموزش جواهرسازی که به زبان اصلی و زیرنویس تحت الفظی می باشد؛ آموزش هر سه نرم افزار رایج در مرحله ی طراحی می باشد که پس از آموزش؛ هنرجو این امکان را دارد که بر اساس ذوق و تمایل خود یکی از این سه نرم افزار را که به صورت گام به گام و با جزئیات کامل فرا گرفته است را انتخاب کند. بخش دوم مجموعه ی آموزش جواهرسازی به آموزش مرحله ی دوم از فرآیند جواهرسازی که آشنایی با انواع فلزات گرانبها می باشد؛ می پردازد. در این بخش هنرجو با خواص و ویژگیها و نحوه ی تشخیص  فلزات گرانبها از جمله طلا؛نقره؛پلاتین و... آشنا می شود و پنج تفاوت اصلی بین پلاتینیوم و طلای سفید را به صورت جزئی و حرفه ای فرامی گیرد. بخش سوم مجموعه ی آموزش جواهر سازی به معرفی انواع ابزارهای مورد نیاز در ساخت جواهر می پردازد؛ شیوه ی معرفی ابزار در این بخش بدین صورت است که مدرسین و متخصصین این حوزه؛ تمامی ابزارها و انواع مختلف آنها را به صورت دقیق به نمایش می گذارند و هنرجو به راحتی با تمامی ابزارها و انواع آنها و نحوه ی کارشان آشنا می گردد که یکی دیگر از نقاط قوت مجموعه ی آموزش جواهر سازی می باشد. بخش چهارم مجموعه ی آموزش جواهر سازی ساخت جواهر است که در این بخش تمامی مراحل ساخت جواهراز جمله ریخته گری؛جوش کاری؛ایجادبافت؛پرچ کاری؛قلم زنی و... به صورت تفصیلی مورد آموزش قرار می گیرند.

 


آموزش جواهرسازی برای چه کسانی مفید است؟

مجموعه  آموزش جواهرسازی؛ بسته ی آموزشی جامع و کاملی بوده که یکی از مزایای آن نسبت به سایر بسته های آموزشی؛ آموزش صفر تا صد جواهر سازی می باشد لذا این مجموعه ی آموزشی می تواند مورد استفاده ی تمامی اشخاصی که نسبت به حرفه ی جواهر سازی علاقمند هستند قرار گیرد. همچنین با توجه به بازارکار و درآمد بسیار مناسبی که پیش روی این حرفه می باشد گزینه ی بسیار مناسبی برای افراد جویای کار می باشد. اگر شما دارای طبع هنری و علاقمند به کارهای هنری و ظریف هستید و یا فارغ التحصیل رشته هایی نظیر طراحی صنعتی؛ گرافیک؛نقاشی؛هنرو... می باشید؛ مجموعه ی آموزش جواهر سازی برای شما بسیار مناسب خواهد بود لذا پیش زمینه ی خوبی از مباحث آموزشی دارید. 


بازارکار جواهرسازی در ایران

تمایل دختران و زنان به جواهرات و زیورآلات زینتی بر کسی پوشیده نیست و این درحالی است که تعدادی از مردان نیز نسبت به زیورآلات بی تمایل نیستند و این بدین معنی است که شما به عنوان هنرجو و سازنده ی جواهرات با بازار بلقوه ی بسیار بزرگی روبرو هستید. علاوه براین مصرف کنندگان نهایی؛ شما می توانید با شرکتهای مختلف فعال در این زمینه به عنوان طراح و یا سازنده نیز همکاری نمایید.  باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر صرفا به عنوان طراح می خواهید فعالیت کنید بنابراین بازار کاری که با آن مواجه هستید شرکتهای جواهر سازی می باشند لذا شما باید حداقل یکی از سه نرم افزار معرفی شده در مجموعه ی آموزش جواهرسازی را به صورت کاملا حرفه ای و دقیق بیاموزید. شما می توانید کار خود را از یک کارگاه کوچک و حتی در منزل خود شروع کنید؛  چون همانطور که در مجموعه ی آموزشی ساخت جواهر خواهید دید به ابزار آلات سنگین و حجیم نیاز نخواهید داشت.

 


درپایان آموزش جواهرسازی چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

هنرجویانی که مجموعه ی آموزش ساخت جواهر را مورد استفاده قرار می دهند تمامی مراحل ساخت جواهر از قبیل طراحی و ساخت را به خوبی فرا می گیرند و آشنایی جامع و کاملی از این حرفه بدست می آورند و از آنجایی که تمامی آموزشهای این مجموعه گام به گام و تفصیلی بوده و به صورت عملی نیز از طریق ویدئوهای با کیفیت به صورت مستقیم مشاهده می گردند؛ هنرجو؛ توانمندی لازم برای ورود به حرفه ی ساخت جواهرات را کسب می نماید و می تواند وارد بازار کار این حرفه شود.

 


لیست سرفصل های آموزشی مجموعه آموزش جواهرسازی

بخش اول : طراحی جواهر

1-1:آموزش نرم افزار راینوگلد

1-2:آموزش نرم افزار زیبراش

1-3:آموزش نرم افزار ماتریکس

بخش دوم: فلزات گرانبها

2-1: آشنایی با فلزات گرانبها

2-2: پنج تفاوت اصلی پلاتینیوم و طلای سفید

بخش سوم : ابزار جواهر سازی 

3-1: آشنایی با ایمنی کارگاه

3-2: معرفی کامل ابزار مورد استفاده در طلاسازی

3-3: آشنایی کامل با انواع دریل

3-4: آشنایی کامل با انواع فرز

3-5: آشنایی کامل با فندک های جوش کاری 

3-6: آشنایی کامل با گیره حلقه

3-7: آشنایی کامل با مینی دریل

3-8: آشنایی کامل با وسایل اندازه گیری در طلا سازی

بخش چهارم: ساخت جواهر

4-1: جوش کاری

4-2: ریخته گری

4-3: سنباده کشی

4-4: اره کاری

4-5: ایجاد بافت 

4-6: پرچ کاری

4-7: سوار کردن سنگ

4-8: فرم دهی

4-9: فیوزینگ

4-10: گرم کردن

4-11: لولا سازی 

4-12: مهره سازی

4-13:حکاکی

4-14: قلم زنی

4-15: مهرزنی

4-16: آبکاری 

4-17: برچسب زدن مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه