حجم فایل: 16793MB نوع : قیمتی قیمت: 3,148,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش جواهردوزی

درباره آموزش جواهردوزی

آموزش جواهردوزی با بیش از 11 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی به یکی از زیباترین و جذاب‌ترین هنرهای دستی می‌پردازد. در آموزش جواهردوزی به مباحثی نظیر آموزش پولک دوزی برای مبتدیان، آموزش پیکسل طرح حیوانات، آموزش سنجاق جواهردوزی و آموزش منجوق دوزی دور نگین و سنگ اشاره می‌شود. آموزش جواهردوزی به صورت مرحله‌به‌مرحله پیش می‌رود، از این رو حتی اگر هیچ شناخت و مهارتی در جواهردوزی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم بخش آموزش پولک دوزی برای مبتدیان را به دقت مشاهده کنید، زیرا در این بخش از آموزش جواهردوزی روش‌های مختلف دوخت پولک و 3 روش متفاوت پولک دوزی، برای مبتدیان و افراد تازه‌کار در نظر گرفته شده است، سپس آموزش طرح پیکسل حیوانات به شما مواردی از قبیل گل سینه موش، پیکسل طرح مرغ دریایی، سنجاق طرح پرنده با پولک، گل سینه سنجاقک 3 بعدی، پیکسل طرح موش، سنجاق با طرح عروس دریایی، سنجاق طرح پروانه و غیره را به صورت جامع آموزش می-دهد. آموزش جواهردوزی سنجاق‌های زیبایی با طرح‌هایی مانند پر، انگور، پاپیون، فانتزی دختر، انار، برف، برگ پاییزی و غیره را ارائه می‌دهد تا علاقمندان بتوانند به‌راحتی سنجاق‌های متنوعی را متناسب با نوع لباس پیاده‌سازی کنند. در منجوق دوزی دور نگین و سنگ آموزش جواهردوزی علاوه‌بر بیان اصول دوخت منجوق دور نگین، به آموزش اولیه حاشیه‌دوزی با منجوق و نحوه قاب گیری دور نگین نیز پرداخته شده است. در آموزش جواهردوزی سعی شده صفر تا صد این هنر به علاقمندان آموزش داده شود تا بتوانند در کمترین زمان ممکن جواهردوزی را فرا بگیرند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش جواهردوزی برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش جواهردوزی برای همه علاقمندان مفید و کاربردی است و از آن جا که آموزش، صفر تا صد جواهردوزی را ارائه می‌دهد، می‌توان گفت برای افراد تازه‌کار و حتی کسانی که هیچ شناختی به جواهردوزی ندارند آموزش جواهردوزی بهترین و جامع‌ترین منبع برای این افراد خواهد بود. علاوه بر این افراد آموزش جواهردوزی برای کسانی که در این زمینه مهارت دارند هم مناسب بوده، زیرا طرح‌های مدرنی ارائه شده و می‌توانند به کمک آموزش از طرح‌ها ایده بگیرند و نمونه کارهای متنوعی را به مشتریان خود ارائه دهند و درآمدشان را به طور چشمگیری افزایش دهند. توجه داشته باشید که مهم نیست در جواهردوزی چقدر مهارت دارید با کمک ویدئوها می‌توانید به راحتی به یک فرد حرفه‌ای و مجرب تبدیل شوید و وارد بازارکار جواهردوزی شوید.


چرا آموزش جواهردوزی را فرابگیریم؟

برای ورود به هر کار و هنری همواره افراد نیازمند آموزشی جامع هستند که اصول و قواعد آن کار یا هنر را به درستی به آن‌ها آموزش دهد، حتی اگر در زمینه مد نظرشان شناخت نسبی داشته باشند. جواهردوزی یک هنر ظریف و پرطرفدار است که با کمی خلاقیت و آموزش اصولی، علاقمندان می‌توانند درآمد خوبی کسب کنند. اگر می‌خواهید در زمان کم به مهارت بالایی در جواهردوزی برسید و وارد بازارکار جواهردوزی شوید پیشنهاد می-کنیم آموزش جواهردوزی را تهیه کنید. جواهردوزی هنر دستی فوق‌العاده‌ای است که همواره طرفداران خاص خود را داشته است، فقط با کمی تمرین و الهام گرفتن از طرح‌های موجود در ویدئوهای آموزش جواهردوزی قادر خواهید بود طرح‌های جذابی و جدید را مطابق با سلیقه مشتریانِ جواهردوزی طراحی کنید.

در پایان آموزش جواهردوزی چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش جواهردوزی علاقمندان قادر خواهند بود پیکسل‌های طرح حیواناتی مانند گل سینه موش، پیکسل طرح مرغ دریایی، سنجاق طرح پرنده با پولک، گل سینه پروانه با مهره و پولک، گل سینه سنجاقک 3 بعدی، پیکسل طرح موش، سنجاق با طرح عروس دریایی، سنجاق طرح پروانه و غیره را دوخته و در بازار به فروش بگذارند. علاوه بر این موارد آموزش سنجاق جواهردوزی شده و آموزش منجوق دوزی دور نگین و سنگ از دیگر مباحث آموزش جواهردوزی می‌باشد که می‌توانند به کمک این بخش از آموزش جواهردوزی طرح‌های متنوعی نظیر گل سینه طرح ماه، گل سینه طرح قلب، گل سینه طرح خورشید، گل سینه طرح چتر، گل سینه توت فرنگی  و غیره را طراحی و آماده کنند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار آموزش جواهردوزی چگونه است؟

اگر از آن دسته افراد هستید که در شبکه¬های مجازی فعالیت می¬کنید حتماً مشاهده کرده¬اید که خانگی' >مشاغل خانگی در حاضر در این شبکه¬ها بسیار پررونق می¬باشند. جواهردوزی یکی از مشاغل پردرآمد خانگی است که توانسته جایگاه خوبی در بین این نوع کسب و کارها به دست آورد. اگر می خواهید با سرمایه کمتر از یک میلیون تومان درآمد ماهیانه دو تا سه میلیون تومان را کسب کنید، پیشنهاد می¬کنیم آموزش جواهردوزی را تهیه کنید. آموزش جواهردوزی با ارائه طرح¬های به¬روز و مدرن کمک می¬کند به سرعت وارد بازارکار شوید و درآمد قابل توجهی در ماه به دست آورید. توجه داشته باشید که ارائه نمونه کارها در شبکه¬های مجازی پرمخاطب مانند اینستاگرام می-تواند کمک بزرگی در رشد کسب¬وکار شما به ویژه جواهردوزی داشته باشد، به همین دلیل سعی کنید نمونه کارهای مدرن و جذابی از جواهردوزی خود به اشتراک بگذارید.

سرفصل های آموزشی جواهردوزی

•    آموزش پولک دوزی برای مبتدیان
•    آموزش پیکسل طرح حیوانات
•    آموزش سنجاق جواهر دوزی
•    آموزش منجوق دوزی دور نگین و سنگمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه