حجم فایل: 8448MB نوع : حجمی قیمت: 99,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش جامع گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل)

آموزش جامع گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل)

آموزش جامع گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) تمامی موضوعات و مباحث ابتدایی تا پیشرفته کار با گوگل ادوردز را شرح داده است. ترفندهای گوگل ادوردز، مراحل و فرایند کار با گوگل ادوردز از سال 2011 تا سال 2016 و آغاز کار با گوگل ادوردز از مواردی است که مجموعه آموزش جامع گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) به آن پرداخته است. 

آموزش جامع گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) - آموزش جامع گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل)

در ادامه بهینه سازی به کمک گوگل ادوردز، چگونگی اول شدن در گوگل ادوردز تنها در طول 6 روز و افزایش فروش با استفاده از گوگل ادوردز از دیگر مواردی است که با تماشای مجموعه آموزش جامع گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) فرا خواهید گرفت. اگر علاقمند به فراگیری نحوه مدیریت مشتریان با گوگل ادوردز یا حل مشکلاتتان در گوگل ادوردز می باشید این مجموعه آموزشی در این راستا کمک فراوانی به شما خواهد کرد.

آموزش جامع گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) - آموزش جامع گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل)

با تماشای مجموعه آموزش جامع گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) کار با گوگل ادوردز برای شما آسان خواهد شد زیرا تمامی مراحل را به صورت گام به گام و با جزئیات کامل مشاهده خواهید کرد. در ادامه این مجموعه آموزشی نحوه ایجاد تبلیغات نمایشی، تحلیل و بهینه سازی گوگل ادوردز و چگونگی استفاده از کمپین های متوقف شده را آموزش داده است.

آموزش جامع گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل)

در هر تجارت و بیزینسی تبلیغات بیشترین تاثیر را داشته و در واقع حرف اول را می زند. این در حالی است که یکی از بهترین راه های تبلیغات، تبلیغات گوگل ادوردز می باشد زیرا بیشترین بازدید را داشته و می تواند میلیون ها کاربر را به سمت وب سایت شما سوق دهد. گوگل ادوردز امکانات بسیاری در اختیار کاربران قرار می دهد که مجموعه آموزش جامع گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) تمامی این امکانات را پوشش داده و نحوه بهره برداری و استفاده از هریک را به طور کامل آموزش داده است. با تماشای مجموعه آموزش جامع گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل)، نحوه کار با گوگل ادوردز را به طور کامل فراگرفته و خواهید آموخت که چگونه برای تعداد بسیاری از افراد تبلیغات انجام دهید.لیست سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

-Welcome! Thank you for learning Google AdWords for conversions online with me!

-Google AdWords for beginners! Basic terms explained

-Power user tricks you can apply to skip tons of painful learning and get help!

-What have I done with Google AdWords from 2011 to 2016

-Take a strong first step getting started with this Google AdWords course!

-Creating your new Google AdWords conversion campaign from scratch!

-Your offer and conversions - what can you do to maximize your offer_product

-Optimizing for conversions using Google AdWords cost per conversion data

-Using free offer conversions to relaunch ad groups for sales

-و...
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش گوگل ادوردز (Google AdWords)