حجم فایل: 26316MB نوع : قیمتی قیمت: 1,233,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش جامع تریکوبافی

آموزش جامع تریکوبافی

آموزش جامع تریکوبافی نحوه بافت انواع کیف و سبد را به صورت مرحله به مرحله و با جزئیات کامل در اختیار علاقمندان قرار داده است. آموزش جامع تریکوبافی شامل دو پارت می باشد که پارت اول این مجموعه آموزشی به طور ویژه نحوه بافت کیف، انواع متفاوت سبد و سبد حمل نوزاد (carrier) را به صورت کامل آموزش داده است.


آموزش جامع تریکوبافی - آموزش جامع تریکوبافی

در رابطه با آموزش های مربوط به بافت سبد باید افزود نحوه بافت کیف در سایزها و مدل های متفاوت آموزش داده شده است. نحوه بافت اصلی، چگونگی اتصال قسمت های متفاوت و نحوه وصل کردن بند به کیف از موارد مطرح شده در مجموعه آموزش جامع تریکوبافی می باشد. به جرأت می توان گفت نمونه کیف های آموزش داده شده در این مجموعه آموزشی زیباترین و جدیدترین مدل های موجود بوده و توجه علاقمندان را جلب خواهد کرد.

آموزش جامع تریکوبافی

با تماشای مجموعه آموزش جامع تریکوبافی با نحوه بافت انواع کیف دوشی به صورت گرد، مربعی و همچنین انواع کوله پشتی آشنا شده و نحوه بافت را به طور کامل فرا خواهید گرفت. به دلیل تنوع زیاد در رنگ و جذابیت خاصی که انواع کیف تریکو دارند در میان بانوان' >بانوان و به خصوص دختران جوان و نوجوانان طرفداران بسیاری پیدا کرده اند.


آموزش جامع تریکوبافی

در ادامه بخش دیگری از آموزش های مجموعه آموزش جامع تریکو بافی به چگونگی بافت انواع مختلف سبد اختصاص یافته است به طوری که نحوه بافت سبد گرد، مربعی، مستطیلی همچنین انواع سبد برای لوازم آرایشی و سبد حمل نوزاد (carrier) را با جزئیات کامل در اختیار علاقمندان قرار داده است. تریکو بافی یکی از جدیدترین هنرهای امروزی است که طرفداران بسیاری پیدا کرده و افراد زیادی علاقمند به فراگیری این هنر کاربردی می باشند. به منظور آغاز این هنر کاربردی دانستن اطلاعات اولیه قلاب بافی می تواند بسیار مثمر ثمر بوده و در فرایند یادگیری شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

آموزش جامع تریکوبافی

برای شروع کار ابزار و لوازم زیادی نیاز نیست و کاموا تریکو و قلاب مخصوص کاموا تریکو که سایز بزرگتری نسبت به قلاب مرسوم دارد تمام آنچیزی است که باید تهیه کنید. کاموا یا نخ تریکو به دلیل تنوع در رنگ بندی، جنس لطیف و حجیم بودن در نگاه اول مورد پسند بسیاری از افراد واقع می شود. کاموا یا نخ تریکو با توجه به کاربردی که دارد در رنگ های متنوع و با عرض متفاوت موجود می باشد که بسته به وسیله ای که قصد بافت آن را دارید می توانید عرض مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آموزش جامع تریکوبافی

همچنین به منظور بافت انواع سبد، نوعی کفی چوبی در طرح های متفاوت موجود می باشد که با اتصال به بافت، موجب  قوام بیشتر کار می شود. فراگیری یک هنر نو و جدید علاوه بر اینکه موجب آرامش فرد می شود، نوعی کسب و کار و منبع درآمد را نیز به ارمغانخواهد آورد. بنابراین اگر علاقمند به یادگیری هنری جدید بوده و قصد دارید جزء اولین افراد باشید مجموعه آموزش جامع تریکوبافی که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید.


آموزش جامع تریکوبافی

باید افزود پارت دوم مجموعه آموزش جامع تریکوبافی که به آموزش بافت فرش، پادری، روفرشی و... پرداخته است، در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد.                ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته