حجم فایل: 10148MB نوع : حجمی قیمت: 118,922 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش توسعه برنامه های اندروید

اندروید از پر طرفدارترین سیستم عامل ها در میان گوشی های هوشمند و تلفن های همراه بوده که موجب شده است ساخت و توسعه برنامه های اندروید، بازار کار پر رونقی داشته باشد. دانستن نحوه ایجاد برنامه های کاربردی اندروید، یک مهارت مطلوب محسوب می شود. در سال 2016، 110 میلیون نفر گزارش داده اند که اندروید را به عنوان سیستم عامل خود انتخاب می نمایند.

در عوض، بازار کار اندروید برای کسانی که چگونگی کار با برنامه های کاربردی اندروید را می دانند بسیار پر رونق بوده، به طوریکه از سال 2012 تا 2014 بازار کار اندروید تنها حدود 110% افزایش یافته است. این دوره که توسط شرکت Udemy تهیه شده، مهارت های لازم برای تولید برنامه های کاربردی اندروید با کیفیت و بدون خطا را پوشش می دهد.

مهم تر از همه این دوره، مقدماتی را که شما برای یادگیری مهارت های پیشرفته و ایجاد برنامه های موبایل حرفه ای و با کیفیت نیاز دارید، فراهم می کند. با اینکه این دوره برای مبتدیان می باشد، اما برای یادگیری آن نیاز به دانستن اصول اولیه جاوا خواهید داشت. شما برنامه های کاربردی موبایل را با استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا در یک پلت فرم اندروید یاد خواهید گرفت.

این دوره چرخه عمر Android، منابع اندروید، طراحی و اجرای رابط کاربر، کنترل رابط کاربری مانند دکمه ها و زمینه های متنی، تعامل با پایگاه داده، خدمات مبتنی بر مکان، نقشه ها، API های سرویس های Google Play، Firebase، Fragments، و موضوعات مختلف دیگر را آموزش می دهد.

هم چنین این دوره به شما کمک می کند پلت فرم اندروید و رابط های برنامه های کاربردی مختلف آن را درک کنید. در پایان این دوره شما قادر به نوشتن برنامه های اندرویدی خود با استفاده از تمامی جنبه های بستر Android و API آن خواهید بود.

هم چنین می توانید برنامه های خود را به فروشگاه Google Play ارسال کرده و چگونگی کسب درآمد از برنامه خود را درک نمایید.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر
  2. آموزش ساخت اپلیکیشن با Android Studio و Firebase
  3. آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید
  4. آموزش گام به گام توسعه اندروید در 7 روز
  5. آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase
  6. آموزش ساخت برنامه های اندروید و ios
  7. آموزش PHP
  8. آموزش برنامه نویسی Android Lollipop با java