حجم فایل: 810MB نوع : حجمی قیمت: 9,492 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش توسعه اپلیکیشن با اسپرینگ 5 و آنگولار 6

آموزش توسعه اپلیکیشن با اسپرینگ 5 و آنگولار 6

آموزش توسعه اپلیکیشن با اسپرینگ 5 و آنگولار 6، هر آنچه را که باید درباره توسعه یک اپلیکیشن با اسپرینگ و آنگولار بدانید را در اختیار شما کاربران محترم قرار می دهد. این مجموعه با یک معرفی کلی از تمامی بخش های پوشش داده شده و نیز مدرس دوره آغاز می گردد. لازم به ذکر است که شما باید برای یادگیری این مجموعه با جاوا 8 آشنایی داشته و درباره زبان های برنامه نویسی HTML، CSS و جاوا اسکریپت اطلاعات پایه ای داشته باشید. باید افزود که توضیحات مجموعه آموزش توسعه اپلیکیشن با اسپرینگ 5 و آنگولار 6 در قالب 4 بخش ارائه می گردد.


آموزش توسعه اپلیکیشن با اسپرینگ 5 و آنگولار 6

بخش اول مجموعه آموزش توسعه اپلیکیشن با اسپرینگ 5 و آنگولار 6 به توسعه اپلیکیشن جستجوی سمت سرور با اسپرینگ 5 و جاوا اختصاص داده شده است. از اینرو شما در این بخش پس از معرفی کلی اسپرینگ با نحوه بررسی مخزن JPA و اشیاء دامنه به صورت کامل آشنا خواهید شد. هم چنین شما به واسطه بخش نخست مجموعه آموزش توسعه اپلیکیشن با اسپرینگ 5 و آنگولار 6 درباره نحوه استفاده از TDD، سرویس های نوشتاری جهت الحاق، بروز رسانی و حذف و نیز Query Topics اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. 

آموزش توسعه اپلیکیشن با اسپرینگ 5 و آنگولار 6 

بخش دوم مجموعه آموزش توسعه اپلیکیشن با اسپرینگ 5 و آنگولار 6، راجع به توسعه اپلیکیشن جستجوی سمت کاربر با آنگولار 6 توضیحاتی را ارائه می نماید. در این بخش، شما با معماری آنگولار آشنا شده و درباره نحوه برقراری ارتباط با جستجوی سمت سرور اطلاعاتی را به دست خواهید آورد. باید افزود که شما به واسطه این بخش از مجموعه آموزش توسعه اپلیکیشن با اسپرینگ 5 و آنگولار 6، چگونگی ایجاد اولین کامپوننت آنگولار خود را فرا خواهید گرفت.


 

آموزش توسعه اپلیکیشن با اسپرینگ 5 و آنگولار 6

بخش سوم این مجموعه درباره ایجاد یک فروشگاه حیوانات خانگی با اسپرینگ 5 می باشد. در این بخش شما با نحوه تهیه API آشنا خواهید شد. سپس راجع به زیربنای فروشگاه مورد نظر اطلاعات جامعی را کسب خواهید کرد. هم چنین با نحوه ثبت نام کاربران جدید آشنا خواهید شد. لازم به ذکر بوده که بخش چهارم و نهایی مجموعه آموزش توسعه اپلیکیشن با اسپرینگ 5 و آنگولار 6 به توضیح ایجاد فروشگاه حیوانات خانگی سمت کاربر اختصاص داده شده است. از اینرو دراین بخش، شما با نحوه ایجاد صفحه ورود کاربران و نیز خطاهای مربوط به آن آشنا شده و راجع به نحوه ایجاد یک لیست از حیوانات خانگی اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه