حجم فایل: 17920MB نوع : قیمتی قیمت: 2,520,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تودوزی خودرو

درباره آموزش تودوزی خودرو

آموزش تودوزی خودرو با بیش از 20 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت‌الفظی به صورت گام‌به‌گام برای علاقمندان به این حرفه ارائه شده است. آموزش تودوزی خودرو در آغاز ابزارهای موردنیاز برای دوخت و نصب تودوزی خودرو را معرفی می‌کند همچنین آموزش تودوزی خودرو به نحوه ساخت ابزار‌های چون پنس کش، سوراخ کن چرم و ابزار پانچ چرم را به صورت عملی آموزش می‌دهد. سپس آموزش تودوزی خودرو به دوخت روکش انواع صندلی می‌پردازد که در این بخش نحوه دوخت و اندازه‌گیری روکش کفی، پشتی و پشت‌سری صندلی خودرو یاد داده می‌شود؛ همانطور که می‌دانید هر مدل خودرو دارای ابعاد مختلفی بوده از این رو برای دوخت هر تودوزی خودرو نیاز دارید که متناسب با ابعاد صندلی خودرو مورد نظر دوخت را انجام دهید. به همین علت در آموزش تودوزی خودرو نحوه اندازه گیری به صورت عملی آموزش داده می‌شود تا بتوانید برای هر ماشینی تودوزی خوب و باکیفیتی ارائه دهید. آموزش تودوزی خودرو مدل‌های متنوع دوخت نظیر دوخت بیسبال، دوخت بیسبال تک سوزنی، دوخت الماسی شش ضلعی، دوخت ضربدری، زیگ‌زاگ، لوزی، مورب، موازی، دوخت بیسبال با گوشه‌های گرد، مربعی و دوخت شکل به‌اضافه را نشان می‌دهد تا افراد مبتدی و تازه‌کارها بتوانند با دوخت‌های متنوع تودوزی منحصربه‌فردی را به مشتریان خود ارائه دهند. آموزش تودوزی خودرو حتی آموزش دوخت روکش فرمان را نیز بیان کرده که در این بخش اندازه گیری،برش و دوخت روکش چرم وسط فرمان هم از جلو و هم از پشت به طور دقیق نشان داده شده است. علاوه بر این به دوخت و نصی روکش دور فرمان، دوخت روکش وسط فرمان(طرح دار)، بررسی کشش چرم دور فرمان، دوخت اتصالات روکش دور فرمان، محاسبات و بررسی محل دوخت رو فرمان پرداخته شده است تا علاقمندان آموزش تودوزی خودرو صفر تا صد دوخت روکش فرمان را فرا بگیرند. نصب روکش داشبورد خودرو، دوخت و نصب روکش دنده و ترمز دستی خودرو، دوخت پشتی سر صندلی و رودری خودرو، چاپ آرم خودرو روی روکش صندلی از دیگر موضوعاتی آموزش تودوزی خودرو است که به طور جامع به آن اشاره می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش تودوزی خودرو برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش تودوزی خودرو به یکی از خدمات پرطرفدار اشاره دارد که با فراگیری آن ارائه دهنگان خدمات جانبی خودرو می‌توانند درآمد قابل توجهی را از این حرفه به دست آورند. آموزش تودوزی خودرو علاوه بر این افراد برای کسانی که جویای کاری پرسود هستند نیز مفید و کاربردی است، زیرا در آموزش تودوزی خودرو صفر تا صد تودوزی یاد داده می‌شود تا افراد تازه‌کار بتوانند با شناخت ابزارها و انواع دوخت این حرفه را در مدت زمان بسیار کم فرا گیرند و پس از آن کارگاه کوچک خود را راه‌اندازی کنند. جالب است بدانید که جنس پارچه به کار رفته در تودوزی بسیار مهم بوده، زیرا اگر به جنس پارچه به کار رفته توجه نشود ممکن است نتیجه نهایی کیفیت مطلوب را نداشته باشد از این رو در زمان تماشای آموزش تودوزی خودرو به اندازه‌ها و جنس توجه کنید.


در پایان آموزش تودوزی خودرو چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش تودوزی خودرو علاقمندان و افراد تازه کار با ابزارهای مورد نیاز و دوخت‌های متنوع آشنا می شوند. همچنین نحوه اندازه‌گیری، برش و دوخت بخش‌های مختلف صندلی ماشین نظیر کف، پشتی و پشتی سر را یاد می‌گیرند. در آموزش تودوزی خودرو حتی به دوخت روکش صندلی خودرو اسپرت هم اشاده شده که می‌توان گفت با آموزش تودوزی خودرو قادر خواهید در انتها برای هر مدل ماشین تودروزی متناسبی را بدوزید. همین توانایی موجب جذب بیشتر مشتریان می‌شود که در نتیجه افزایش درآمد را شاهد خواهید بود. دوخت روکش فرمان خودرو، نصب روکش داشبرد خودرو، دوخت و نصب روکش دنده و ترمز دستی خودرو، دوخت پشتی سر صندلی و رودری خودرو، چاپ آرم خودرو روی روکش صندلی به صورت اصولی در آموزش تودوزی خودرو یاد می‌گیرید، زیرا در این بخش‌ها آموزش تودوزی خودرو سعی شده مرحله به مرحله پیش رود تا افراد تازه کار و مبتدی هم بتوانند در انتهای آموزش تودوزی خودرو به یک فرد حرفه‌ای تبدیل شوند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار آموزش تودوزی خودرو چگونه است؟

تودوزی خودرو یکی از شغل‌های پردرآمد در زمینه خدمات خودرو محسوب می‌شود که با آموزش تودوزی خودرو علاقمندان به این حرفه می‌توانند کار خود را شروع کنند. اگر بخواهید یک کارگاه مجهز داشته باشید نزدیک به 150 میلیون تومان سرمایه نیاز دارید، اما توجه داشته باشید که با تجهیزات اولیه هم قادر به راه‌اندازی کسب و کار خود خواهید بود که در این خصوص باید گفت سرمایه مورد نیاز شما در حدود 50 میلیون تومان خواهد بود. نگران نباشید زیرا بعد از یک یا دو سال می‌توانید سرمایه خود را به دست آورید. در کنار آموزش تودروزی خودرو، طراحی مدل‌های مختلفی روکش می‌تواند در جذب مشتری کمک شایانی به شما کند. برای ایده گرفتن آموزش تودوزی خودرو و اینترنت منبع بسیار خوبی برای طراحی به شمار می‌رود، زیرا در آموزش تودروزی خودرو با ترکیب رنگ‌های خاص روکش‌های صندلی جذابی طراحی می‌شود. برای افزایش درآمد علاوه‌بر آموزش تودوزی خودرو می‌توان گفت تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی نقش به سزایی دارد. توصیه می‌کنیم برای افزایش کیفیت کار حتماً ویدئو‌های آموزش تودوزی خودرو را بادقت تماشا کرده و در انتهای برای چند مدل ماشین تودوزی را انجام دهید.
 

سرفصل‌های آموزش تودوزی خودرو داخل این مجموعه:

•    ابزار و وسایل مورد نیاز برای تودوزی خودرو
•    دوخت روکش صندلی خودرو
•    دوخت روکش صندلی خودرو اسپرت
•    دوخت روکش فرمان خودرو
•    نصب روکش داشبورد خودرو
•    دوخت و نصب روکش دنده و ترمز دستی خودرو
•    دوخت پشتی سر صندلی و رودری خودرو
•    چاپ آرم خودرو روی روکش صندلیمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه