حجم فایل: 4280MB نوع : حجمی قیمت: 50,156 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد

آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد

آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد به شما هر آنچه را که باید درباره چگونگی ایجاد طرح هایی دو بعدی و سه بعدی با استفاده از نرم افزار اتوکد 2018 بدانید، به صورت مرحله به مرحله آموزش می دهد. این مجموعه آموزشی شامل 10 بخش بوده که بخش اول آن مربوط به یک معرفی کلی از مطالب ارائه شده در این دوره می باشد. بخش دوم مجموعه آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد درباره نحوه ایجاد طذح های دو بعدی سخنانی را به میان آورده است. آموزش های این بخش از چگونگی ایجاد طرح های ساده دو بعدی آغاز شده و تا نحوه ایجاد طرح های پیچیده تر ادامه می یابد. باید افزود که شما به واسطه این بخش از مجموعه آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد درباره طریقه استفاده از ابزارهای مختلف برای ایجاد طرح های ساده و پیچیده دو بعدی، اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود.


آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد - آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد

بخش سوم مجموعه آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد به توضیح نحوه اسجاد طرح های سه بعدی پرداخته است. این بخش نیز همانند بخش قبل آموزش های خود را در قالب توضیح طرح های ساده تا پیچیده ارائه می نماید. از جمله طرح های سه بعدی آموزش داده شده در این بخش از دوره آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد می توان به لاستیک، پنکه و چرخ دنده و ... اشاره نمود. 

آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد - آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد

بخش چهارم دوره آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد درباره نحوه ایجاد نمای بیرونی یک خانه از جمله دیوارها و پنجره ها توضیحاتی را به صورت مرحله به مرحله ارائه نموده است. پس از ایجاد یک نمای کلی از خانه و تمامی اتاق های آن، مجموعه آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد در قالب بخش پنجم، به شما چگونگی افزایش ارتفاع خانه را توضیح می دهد. 

آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد

بخش ششم از دوره آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد به توضیح چگونگی افزودن نمایه های بخش اختصاص داده شده است. لازم به ذکر است که شما در بخش هفتم این مجموعه راجع به نحوه ایجاد پله و افزودن آن به خانه اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود.


 

آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد

بخش هشتم مجموعه آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد درباره چگونگی پی ریزی ساختمان و افزودن جزئیات به آن توضیحاتی را ارائه نموده است. شما در قالب بخش نهم از این دوره آموزشی، نحوه ایجاد یک دیاگرام برای برقراری جریان زنگ در ساختمان را فرا خواهید گرفت. باید افزود که بخش نهایی مجموعه آموزش تمرین و رسم 60 پروژه دو بعدی و سه بعدی اتوکد نیز به بیان یک سری توضیحات پایانی توسط مدرس این دوره اختصاص داده شده است.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش کامل نرم افزار Revit Architecture 2014
  2. آموزش اتوکد 2018
  3. آموزش اتوکد 2018 برای مک