حجم فایل: 15258MB نوع : قیمتی قیمت: 2,145,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعویض کلاچ تویوتا کرولا

درباره آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا

مجموعه آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا با بیش از 8 ساعت ویدئوی آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت‌الفظی توسط سایت 118 فایل ارائه شده که به نحوه باز کردن،تعویض و عیب یابی سیستم کلاچ تویوتا کرولا مدل 2000 تا  2015 پرداخته است. در آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا مرحله به مرحله بازکردن باتری، رادیاتور، باکس فیلتر هوا، سنسور اکسیژن، محافظ حرارتی شفت و غیره برای مدل‌های 2000 تا 2007 را آموزش می‌دهد. همچنین در بخش عیب‌یابی و تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا مدل 2007 تا 2015 به باز کردن کاپوت خودرو، کاورپلاستیکی موتور، فیلتر هوا، شیلنگ منیفولد ورودی، جداسازی کابل اصلی اتصال برق موتور، بازکردن شفت سمت چپ، قرار دادن نگهدارنده گیربکس، باز کردن پیچ و مهره های بالای گیربکس، باز کردن نگهدارنده سمت چپ موتور(دسته موتور)، طریقه نصب دیسک کلاچ و نصب شفت راست اشاره شده است. آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا را می‌توانید به صورت لینک دانلود و دی‌وی‌دی درب محل دریافت کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا برای چه کسانی مناسب است؟

این مجموعه برای علاقمندان به تعمیرات خودرو و تعمیرکاران تازه‌کار و حرفه‌ای مناسب و کاربردی است، زیرا در آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا گام‌به‌گام مراحل تعویض، باز کردن و عیب‌یابی همراه با نکات و تکنیک‌های کلیدی مدل‌های 2000 تا 2015 آموزش می‌دهد. حتی افرادی که هیچ مهارتی در زمینه تعمیرات ندارند می‌توانند به کمک آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا به مهارت تخصصی دست پیدا کنند و با کمترین زمان ممکن وارد کار تعمیرات خودرو تویوتا شوند. تعمیرکاران حرفه‌ای با کمک این مجموعه قادرند تعویض، عیب‌یابی و بازکردن  مدل‌های جدید کلاچ را فرا بگیرند.


چرا آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا را فرا بگیریم؟

تعمیرات خودرو در حال حاضر یکی از مشاغل کاربردی و درآمدزاست که علاقمندان با ورود به هر بخش از تعمیرات خودرو، می‌توانند درآمد قابل ملاحظه‌ای را به دست آورند. آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا به علاقمندان کمک می‌کند به صورت تخصصی تعویض کلاچ این نوع از خودروها را فرا بگیرند و در تعمیرگاه‌ها و کارخانه‌های تولید خودرو شروع به کار کنند.


در پایان آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا چه اتفاقی می‌افتد؟

در انتهای آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا هر فردی با هر سطح از مهارت، توانایی تعویض و عیب‌یابی کلاچ خودرو تویوتا کرولا را به دست می‌آورد. در پایان آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا بازکردن باتری، رادیاتور، باکس فیلتر هوا، سنسور اکسیژن، محافظ حرارتی شفت، باز کردن کاپوت خودرو، کاورپلاستیکی موتور، فیلتر هوا، شلنگ منیفولد ورودی، جداسازی کابل اصلی اتصال برق موتور، بازکردن شفت سمت چپ، قرار دادن نگهدارنده گیربکس، باز کردن پیچ و مهره های بالای گیربکس، باز کردن نگهدارنده سمت چپ موتور(دسته موتور)، طریقه نصب دیسک کلاچ و نصب شفت راست را یاد گرفته و قادرند به صورت تخصصی تعویض، عیب یابی و بازکردن کلاچ تویوتا کرولا را انجام دهند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا چگونه است؟

مشاغل مربوط به تعمیرات خودرو از جمله مشاغل فنی و پرطرفدار است، اما تعداد بسیاری از تعمیر کاران به صورت تخصصی در بخشی از تعمیرات ورود پیدا می‌کنند. اگر می‌خواهید درآمدی بیش از 5 الی 7 میلیون تومان در ماه به دست آورید. آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا یک مجموعه کامل برای علاقمندان به تعمیرات است که به صورت تخصصی به تعویض، عیب‌یابی و باز کردن کلاچ آموزش می‌دهد تا بتوانند در کمترین زمان برای ورود به بازار کار آمادگی لازم به دست آورند.

سرفصل‌های آموزش تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا داخل این مجموعه:

•    عیب یابی و تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا مدل 2000 تا 2007

•    عیب یابی و تعویض سیستم کلاچ تویوتا کرولا مدل 2007 تا 2015مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه