حجم فایل: 7055MB نوع : قیمتی قیمت: 1,322,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر گیربکس CVT

درباره آموزش تعمیر گیربکس cvt

آموزش تعمیر گیربکس cvt با بیش از 7 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی به یکی از قطعات پیشرفته و به روز خودرو اشاره دارد. گیربکس اتوماتیک cvt که با آن انتقال دهند نیرو متغیر هم گفته می‌شود دارای سه قسمت اصلی پولی محرک ورودی، پولی متحرک خروجی و تسمه که عموماً از جنس پلاستیک و فلز مخصوص می‌باشد. زمان تعویض دنده در گیربکس دو چرخ دنده متفاوت درگیر شده این اختلاف در دنده ها ضریب و دور متناسب با این ضریب را تغییر داده و به موتور انتقال می‌دهد. از این رو عیب یابی و تعمیر به موقع این قطعه سبب افزایش کارایی ماشین شده و تغییر سرعت برای رانندگان به راحتی صورت می‌گیرد. به همین دلیل در وبسایت 118 فایل سعی شده به طور جامع تعمیر، تعویض و عیب‌یابی قطعات مختلف گیربکس اتوماتیک cvt به علاقمندان و تعمیرکاران آموزش داده شود تا بتوانند در زمینه تعمیر خودرو مهارت کافی را به دست آورند. در آموزش تعمیر گیربکس cvt ابتدا به معرفی گیربکس cvt پرداخته که در ویدئوهای این بخش از آموزش تعمیر گیربکس  cvt به موضوعاتی از قبیل گیربکس اتوماتیک cvt چه نوع گیربکسی است؟، گیربکس اتوماتیک cvt چگونه کار می‌کند؟، بررسی عملکرد گیربکس‌های اتوماتیک، بررسی صفحه ساعت، بررسی گیربکس اتوماتیک  ecvt خودروهای هیبرید تویوتا، بررسی مزیت‌های گیربکس اتوماتیک cvt نسبت به گیربکس معمولی و غیره اشاره شده تا علاقمندان با شناخت کامل شروع به فراگیری تعمیر گیربکس اتوماتیک cvt کنند. در ادامه آموزش تعمیر گیربکس cvt بازکردن، عیب یابی و تعمیر گیربکس cvt  نیسان مورانو، نیسان آلتیما، نیسان ورسا و نیسان سنترا را به صورت عملی آموزش می‌دهد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش تعمیر گیربکس cvt برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش تعمیر گیربکس cvt برای همه تعمیرکاران تازه کار و حرفه‌ای مفید بوده، زیرا در آموزش تعمیر گیربکس cvt نحوه اصولی بازکردن گیربکس به صورت جامع و مرحله به مرحله شرح داده شده تا علاوه بر این که تعمیرکاران تعمیر گیربکس‌های جدید را فراگرفته می‌توانند سرعت تعمیر و تعویض قطعات داخلی گیربکس اتوماتیک cvt خود را نیز افزایش دهند. از آن جا که آموزش تعمیر گیربکس cvt به صورت صفر تا صد ارائه شده حتی کسانی که هیچ شناختی به تعمیرات خودرو ندارند و مایلند به تازگی وارد این حرفه شوند مناسب بوده و با کمک آموزش تعمیر گیربکس cvt قادرند در زمان اندک به مهارت بالایی دست پیدا کنند و وارد این شغل درآمدزا شوند.

 

در پایان آموزش تعمیر گیربکس cvt چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش تعمیر گیربکس cvt علاقمندان و تعمیرکاران توانایی و مهارت لازم را برای تعمیر گیربکس اتوماتیک cvt را به دست آورده و می‌توانند در انتها تعمیر، تعویض و بازکردن گیربکس خودروهایی از قبیل نیسان مورانو، نیسان آلتیما، نیسان ورسا و نیسان سنترا را انجام دهند. در انتهای آموزش تعمیر گیربکس cvt قادرند به سوالاتی از قبیل گیربکس اتوماتیک cvt چه نوع گیربکسی است؟، گیربکس اتوماتیک cvt چگونه کار می‌کند؟، عملکرد گیربکس‌های اتوماتیک چگونه است؟، صفحه ساعت چست و چه کاربردی دارد؟ و غیره پاسخی دقیق و جامع دهند که این نشان دهنده این است که در پایان آموزش تعمیر گربکس اتوماتیک cvt علاقمندان و تعمیرکاران به صورت فنی و تخصص تعمیر گیربکس اتوماتیک cvt را فراگرفته و می‌توانند حتی به صورت اختصاصی روی این بخش از تعمیرات خودرو کار کنند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش تعمیر گیربکس  cvt چگونه است؟

تعمیرات خودرو شامل بخش‌های مختلفی چون تعمیر گیربکس، اگزوز خودرو، جلوبندی، صافکاری و غیره می‌شود که تعمیرکاران با ورود به هر بخش می‌توانند درآمد قابل توجهی را در ماه کسب کنند. تعمیرگیربکس cvt به دلیل تکنولوژی به روز و مدرن آن موجب شده تعمیرکاران با ورود به این بخش از تعمیرات درآمدی بیش از 5 الی 7 میلیون تومان در ماه داشته باشند. توجه داشته باشید به دلیل آن که یک نرم افزار رابط در این نوع گیربکس به کار رفته هزینه تعمیر گیربکس cvt به نوع مشکل ایجاد شده هم مربوط بوده، زیرا در هزینه رفع مشکل نرم افزاری گیربکس هزینه چندانی ندارد و بیشتر هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک cvt مربوط به تعمیر و تعویض قطعات خود گیربکس می‌باشد.


سرفصل‌های آموزش تعمیر گیربکس cvt داخل این مجموعه:

•    معرفی گیربکس CVT
•    بازکردن، عیب یابی و تعمیر گیربکس اتوماتیک CVT نیسان مورانو
•    بازکردن و بررسی گیربکس CVT نیسان آلتیما
•    بازکردن، عیب یابی و تعمیر گیربکس اتوماتیک CVT نیسان ورسا
•    بازکردن، بررسی و عیب یابی گیربکس CVT نیسان سنترامشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه