حجم فایل: 4639MB نوع : قیمتی قیمت: 652,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر گیربکس دستی

درباره آموزش تعمیر گیربکس دستی

آموزش تعمیر گیربکس دستی  با بیش از 5 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی به یکی از اجزای مهم و کاربردی خودرو می‌پردازد. گیربکس وظیفه دارد گشتاوری که موتور تولید می کند را کنترل کرده و به چرخ های ماشین منتقل کند. علاوه بر این گیربکس وظیفه دارد تا از سرعت ناخواسته جلوگیری و جهت خودرو را تنظیم کند، همچنین می‌توان بدون حرکت دادن ماشین کارکرد موتور را بررسی کرد.

در آموزش تعمیر گیربکس دستی به طور کامل نحوه عملکرد کلاچ را بیان کرده تا بتوانید عیب‌ کلاچ را به خوبی پیدا کنید. پس از معرفی عملکرد کلاچ مباحثی نظیر بررسی سیم کلاچ خودرو، تنظیم مکانیسم کلاچ، نحوه عملکرد گیربکس های دستی، نحوه عملکرد و اجزاء گیربکس دستی دیفرانسیل جلو و عقب، تراشکاری فلای ویل و غیره به صورت گام‌به‌گام در آموزش تعمیر گیربکس دستی  آموزش داده می شود.

پژو 206 و 207 از جمله خودرو های تولید داخل می‌باشد که آموزش تعمیر گیربکس دستی BE4، نحوه بازکردن گیربکس و کلاچ خودروی پژو را در پنج قسمت و تعمیر اساسی گیربکس دستی پژو در دوازده قسمت به طور جامع ارائه شده تا علاقمندان و تعمیرکاران بتوانند به صورت اصولی تعمیر و تعویض گیربکس پژو را انجام دهند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش تعمیر گیربکس دستی برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش تعمیر گیربکس دستی برای همه علاقمندان به تعمیرات خودرو و تعمیرکاران حرفه ای و تازه کار مناسب بوده، زیرا با تمام اجزای گیربکس نظیر شفت ورودی، شفت خروجی، توپی، برنجی، ماهک، کشویی و چرخ دنده‌ها آشنا شده و می‌توانند به راحتی مشکل گیربکس را شناسایی و رفع کنند. تعمیرات خودرو بسیار گسترده بوده که آموزش تعمیر گیربکس دستی به یکی از مهمترین بخش های تعمیرات خودرو اشاره دارد تا تعمیرکاران حرفه‌ای که تعمیر جلوبندی، اگزوز و غیره را انجام می دهند قادر باشند تعمیر گیربکس دستی را نیز به عنوان خدمات خود به مشتریان ارائه داده تا درآمد بیشتری را برای خود رقم بزنند. از آن جا که آموزش تعمیر گیربکس دستی مرحله به مرحله پیش می‌رود، مجموعه برای کسانی که هیچ دانشی در زمینه تعمیر ماشین ندارند هم مفید خواهد بود.


در پایان آموزش تعمیر گیربکس دستی چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش تعمیر گیربکس دستی تعمیرکاران توانایی تعمیر، تعویض و عیب‌یابی اجزای مختلف گیربکس دستی را به دست خواهند آورد. بررسی سیم کلاچ خودرو، تنظیم مکانیسم کلاچ، نحوه عملکرد گیربکس های دستی، نحوه عملکرد و اجزاء گیربکس دستی دیفرانسیل جلو و عقب، تراشکاری فلای ویل و غیره از جمله کارهایی است که در تعمیرات گیربکس دستی هر تعمیرکاری به آن نیاز دارد در آموزش تعمیر گیربکس دستی ارائه شده تا تعمیرکاران تازه کار قادر باشند در انتهای همانند یک فرد متخصص تعمیر و تعویض گیربکس را انجام دهند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار آموزش تعمیر گیربکس دستی BE4 چگونه است؟

علاقمندان با آموزش تعمیر گیربکس دستی توانایی ورود به بازار کار را به دست می‌آورند و می توانند با سرمایه کم تعمیرگاهی ساده برای تعمیر گیربکس را راه اندازی کنند. درآمد تعمیرات گیربکس بسته به کاری که تعمیرکار انجام می دهند و نوع خودرو  متفاوت است. به طور مثال تعویض روغن در پراید با سمند متفاوت بوده، حتی تعمیر قطعات و اجزای داخلی هم بسته به نوع خودرو دارای تفاوت می‌باشد. اگر تعمیرکاران بتوانند به صورت حرفه‌ای تعویض و تعمیرات خودروهای لوکس و مدل بالا را انجام دهند درآمدی بیش از 5 میلیون تومان در ماه را به دست خواهند آورد.

سرفصل های آموزش تعمیر گیربکس دستی موجود در این مجموعه:

•    معرفی و شناخت اجزاءگیربکس های دستی و نحوه عملکرد آن در خودرو
•    آموزش نحوه بازکردن گیربس دستی (BE4) خودروهای پژو 206 و 207
•    آموزش تعمیر اساسی گیربکس دستی BE4مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه