حجم فایل: 15155MB نوع : قیمتی قیمت: 2,131,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا

درباره آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا

آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا شامل بیش از 10 ساعت ویدئوی آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت‌الفظی به نحوه باز کردن، تعویض، عیب‌یابی و تعمیر گیربکس تویوتا کرولا به صورت مرحله به مرحله می‌پردازد. در آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا تعویض، عیب‌یابی و تعمیر اکثر مدل‌های 2000 تا 2020 را شامل می‌شود، از این رو می‌توان گفت آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا یک مجموعه جامع است که بیشتر مدل‌های تولید شده را در برداشته است. در مجموعه آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا نحوه عیب‌یابی و تعویض سیستم گیربکس تویوتا کرولا مدل 2007 تا 2020، آموزش تعمیر گیربکس جدیدترین مدل‌های تویوتا کرولا را آموزش می‌دهد تا صفر تا صد تعمیر، عیب‌یابی و تعویض بیشتر مدل‌ها را فرا بگیرید. لازم به ذکر است در مجموعه آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا علاوه بر باز کردن باتری، رادیاتور، باکس فیلتر هوا، کابل‌های سیم‌پیچ احتراق، سیستم تزریق سوخت و کابل‌ها، به آموزش مواردی از قبیل باز کردن کاپوت خودرو، بازکردن کاورپلاستیکی موتور، جدا کردن شیلنگ منیفولد ورودی، جدا کردن کابل ها، سنسور انژکتور و کوئل، جداسازی کابل سنسور گیربکس، بازکردن پیچ و مهره های روغن گیربکس و غیره اشاره شده است. آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا را می‌توانید به صورت لینک دانلود و یا دی‌وی‌دی درب محل تحویل بگیرید. آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا همچنین نکات و ترفندهای متنوعی را در ضمن تعمیر و عیب‌یابی آموزش می‌دهد تا با کمک آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا بتوانید به صورت تخصصی تعویض، تعمیر و عیب‌یابی را انجام دهید و کارگاه تعمیرات تخصصی تعمیر گیربکس تویوتا کرولا را راه‌اندازی کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا برای علاقمندان به تعمیرات خودرو و تعمیرکاران مناسب و کاربردی است. در آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا همه مراحل تعویض، تعمیر و عیب‌یابی قطعات گیربکس به صورت عملی و با زبان ساده آموزش داده می‌شود تا حتی کسانی که هیچ شناختی به تعمیر و عیب‌یابی گیربکس ندارند هم بتوانند با کمک این مجموعه به یک فرد متخصص تبدیل شوند. از آن جا که مدل‌های جدید هم در آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا ارائه می‌شود می‌توان گفت این مجموعه برای تعمیرکاران حرفه‌ای هم مفید خواهد بود.

در پایان آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا چه اتفاقی می‌افتد؟

در انتهای آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا علاقمندان و تعمیرکاران تازه‌کار و مجرب نحوه تعمیر، تعویض و عیب‌یابی مدل‌های 2000 تا 2020 را فرا گرفته و قادرند به درستی و اصولی کارهایی از جمله باز کردن باتری، رادیاتور، باکس فیلتر هوا، کابل‌های سیم‌پیچ احتراق، سیستم تزریق سوخت و کابل‌ها، باز کردن کاپوت خودرو، بازکردن کاورپلاستیکی موتور، جدا کردن شیلنگ منیفولد ورودی، جدا کردن کابل ها، سیستم انژکتور و کوئل، جداسازی کابل سنسور گیربکس، بازکردن پیچ و مهره های روغن گیربکس و غیره را انجام دهند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا چگونه است؟

تعمیرات خودرو یکی از مشاغل فنی با درآمد بالاست که با آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا می‌توانید به صورت تخصصی تعمیر، تعویض وعیب‌یابی گیربکس تویوتا کرولا را فرا بگیرید. در حال حاضر تعمیرات تخصصی موجب شده افراد بیشتری جذب این دسته از تعمیرگاه‌ها شوند. اگر به دنبال شغلی با درآمد بیش از 5 الی 7 میلیون تومان در ماه هستید حتماً آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا را با دقت مشاهده کنید. توجه داشته باشید در صورتی که سرمایه لازم برای راه‌اندازی کارگاه تعمیراتی ندارید بهتر است در یک تعمیرگاه به صورت نیرو فنی حرفه‌ای شروع به کار کنید.

سرفصل‌های آموزش تعمیر گیربکس تویوتا کرولا داخل این مجموعه:

•    نحوه عیب یابی و تعویض سیستم گیربکس تویوتا کرولا مدل 2007 تا 2020
•    نحوه عیب یابی و تعمیر سیستم گیربکس تویوتا کرولا مدل 2002 تا 2018مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه