حجم فایل: 4751MB نوع : قیمتی قیمت: 668,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک(AL4)

درباره آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4

آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک Al4 با بیش از 7 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی به یکی از اجزای مدرن و پیشرفته خودروهای جدید می‌پردازد، گیربکس اتوماتیک یا جعبه دنده خودکار یکی از قطعات انتقال دهنده نیرو موتور به چرخ‌هاست که در این مجموعه قصد داریم به طور جامع و اصولی آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 را به علاقمندان آموزش دهیم. تعمیرگیربکس اتوماتیک AL4که یکی از نقاط اشتراک خودروهای پژو و رنو است، به صورت مرحله به مرحله و عملی در آموزش تعمیرگیربکس اتوماتیک AL4 ارائه شده  که در ابتدای آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 با نحوه عمکرد گیربکس، عملکرد مبدل گشتاور، چک کردن روغن گیربکس اتوماتیک، تعویض روغن و فیلتر گیربکس اتوماتیک، عملکرد پمپ روغن گیربکس اتوماتیک و غیر آشنا می‌شوید، سپس عیب‌یابی، باز و بسته کردن گیربکس اتوماتیک AL4 اشاره می‌شود. در عیب‌یابی و تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 ، سیستم جعبه دنده خودکار به طور کامل معرفی شده تا بتوانید با شناخت قطعات گیربکس به راحتی عیب و نقص ایجاد شده را تشخیص دهید. تعویض سوپاپ های صفحه ساعت گیربکس اتوماتیک، نحوه تعویض روغن گیربکس اتوماتیک در پژو 206 و غیره در ویدئوهای انتهایی آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 ارائه شده که کمک می‌کند تا بتوانید گیربکس اتوماتیک خودروهای پژو 207، 206، 407، 307، 308، 607، 406، پرشیا(پارس اتوماتیک) ، خودروهای رنو مگان، لوگان، داستر، کولئوس، ساندرو، L90(تندر90 اتوماتیک)، خودروهای سیتروئن C5 و زانتیا را تعمیر و تعویض کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 برای چه کسانی مناسب است؟

بررسی و تماشای آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 برای همه تعمیرکاران تازه کار و مجرب لازم و ضروری می‌باشد، زیرا در حال حاضر در بسیار خودروهای تولید داخل از جمله پژو، پارس، خودروهای رنو مگان، لوگان، داستر، کولئوس، ساندرو، زانتیا و غیره از گیربکس اتوماتیک استفاده می‌کنند. به همین دلیل به تعمیرکاران توصیه می‌کنیم حتماً آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 را با دقت مشاهده کنند تا به یک تعمیرکار متخصص تبدیل شوند که به تعمیر قطعات اصلی خودرو شناخت کاملی دارند. افراد جویای کار با کمک آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 می‌توانند در تعمیرگاه‌ها مشغول به کار شوند.


در پایان آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 علاقمندان و تعمیرکاران توانایی تعمیر و عیب‌یابی قطعات جعبه دنده خودکار را کسب کرده و می‌توانند به راحتی گیربکس اتوماتیک خودروهایی نظیر خودروهای رنو، مگان، لوگان، داستر، کولئوس، ساندرو، L90، خودروهای سیتروئن C5 و غیره را تعمیر و تعویض کنند تا نیرو از موتور به چرخ‌ها به درستی منتقل و از سرعت ناخواسته خودرو جلوگیری شود. به طور کلی در انتهای آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 قادر به باز و بستن گیربکس اتوماتیک، تعویض روغن گیربکس، تعویض سوپاپ های صفحه ساعت گیربکس اتوماتیک خواهید بود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 چگونه است؟

به دلیل افزایش تولید خودرو در کشور و واردات خودروهای خارجی موجب شده کارهای تعمیراتی مرتبط با خودرو بیشتر از سایر مشاغل فنی و تخصص برای تعمیرکاران خودرو درآمدزا باشد. تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 یکی از خدمات تعمیرات ماشین به شمار می‌رود که هزینه تعمیر آن به نوع خودرو و قطعه‌ای که نیاز به تعمیر دارد بستگی دارد. تفاوت هزینه تعمیر گیربکس، تعویض توربین، تعویض صفحه ساعت، تعویض سیم ساعت، تعویض شیر برقی، تعویض روغن بدون فیلتر و با فیلتر هر خودرو به دلیل تفاوت در سیستم متفاوت جعبه دنه یا گیربکس می باشد. به همین دلیل نمی‌توان درآمد ماهیانه یک تعمیرکار گیربکس را به طور دقیق بیان کرد ولی به طور میانگین درآمد این دسته از تعمیرکاران بین 6 تا 8 میلیون تومان در ماه می‌باشد. برای آن که تعمیرکاران بتوانند تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 را به سرعت انجام دهند توصیه می‌کنیم آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 را به طور دقیق مشاهده کرده تا علاوه بر افزایش سرعت در کار، بتوانند به کمک نکات و تکنیک‌های ارائه شده توانایی و مهارت خود را افزایش دهند. توجه داشته باشید که آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 بهترین منبع برای کسانی که هیچ شناخت و مهارتی در این حرفه ندارند و می‌خواهند در کمترین زمان وارد بازار کار تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 شوند.

سر فصل‌های آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 در این مجموعه:

•    معرفی گیربکس های اتوماتیک
•    نحوه عملکرد گیربکس های اتوماتیک
•    عیب‌یابی و تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه