حجم فایل: 21299MB نوع : قیمتی قیمت: 998,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر پلی استیشن 4

آموزش تعمیر پلی استیشن 4

آموزش تعمیر پلی استیشن 4 با فروش بالای کنسول های بازی سونی به اهمیت ویژه ای دست پیدا نموده است. آموزش تعمیر پلی استیشن یکی از مشاغل خدماتی است که در حال حاضر با بالارفتن قیمت های کنسول های بازی درآمدی دو چندان یافته، طوری که تعمیرکارانی هستند که با آموزش تعمیر پلی استیشنو خرید کنسول هایی که به نظر غیرقابل استفاده (به اصطلاح dead) می آیند و تعمیر و فروش مجدد آن ها به درآمدهایی کلان دست پیدا می کنند. اگر به دنبال چنین شغلی هستید و مهارت کافی در زمینه ی الکترونیک دارید، می توانید با مشاهده ی آموزش تعمیر پلی استیشن 4 که به صورت فایل های ویدئویی با زبان انگلیسی است، آموزش تعمیر پلی استیشن را شروع کنید.


آموزش تعمیر پلی استیشن 4 - آموزش تعمیر پلی استیشن 4

آموزش تعمیر پلی استیشن 4 که به نظر برخی بسیار تخصصی است، مانند تعمیر سایر وسایل الکترونیکی دارای ترفندها و نکاتی می باشد که انجام آن را ساده می کند. آموزش تعمیر پلی استیشن را می توان با آشنایی مناسب با قطعات و کارکرد آن ها فرا گرفت. آموزش تعمیر پلی استیشن 4 مشکلات متعددی را پوشش می دهد که می تواند سخت افزاری یا نرم افزاری باشند و اغلب آن ها مربوط به پورت خروجی تصویر اچ دی ام آی (HDMI) است که در مجموعه ویدئوهای آموزش تعمیر پلی استیشن 4 با آن ها آشنا خواهید شد. از جمله مشکلات سخت افزاری دیگر می توان به نخواندن یا گیر کردن دیسک داخل دستگاه، روشن شدن چراغ های مشهور به چراغ سفید مرگ و در نهایت روشن نشدن دستگاه نام برد. مورد آخر یعنی روشن نشدن دستگاه در آموزش تعمیر پلی استیشن 4 جایگاه مخصوصی دارد زیرا مجموعه ای از عوامل مختلف می توانند در ایجاد آن دخیل باشند.

آموزش تعمیر پلی استیشن 4 - آموزش تعمیر پلی استیشن 4

در آموزش تعمیر پلی استیشن 4، باید بدانیم که اولین و مهم ترین قدم عیب یابی است. اگر ندانیم مشکل از کدام بخش دستگاه است، تعمیر نامناسب می تواند منجر به خرابی بیشتر یا حتی آسیب جدی و از کار افتادن قطعی کنسول گردد. اگر آموزش تعمیر پلی استیشن 4 را فرا گرفته باشید، می توانید اغلب مشکلات را خودتان شناسایی کنید و خرید قطعات یدکی آن را رفع کنید و جلوی اشتباه تعمیرکاران یا تعویض قطعات سالم را بگیرید. بدین ترتیب مجموعه ی آموزش تعمیر پلی استیشن 4 به شما کمک می کند تا خود به تعمیرکاری ماهر در زمینه ی آموزش تعمیر پلی استیشن تبدیل شوید.


آموزش تعمیر پلی استیشن 4 - آموزش تعمیر پلی استیشن 4

آموزش تعمیر پلی استیشنمحدود به مشکلات سخت افزاری نیست و گاهی با وجود سخت افزار سالم، مشکلات نرم افزاری جلوی عملکرد صحیح دستگاه را می گیرند. برخی از این مشکلات نظیر پشتیبان نگرفتن، گیر کردن بازی، قفل شدن صفحه، از بین رفتن رزلوشن های مختلف و ... به سادگی قابل رفع هستند اما برخی از مشکلات مانند از بین رفتن پارتیشن های هارددیسک نیاز به کامپیوتر و نرم افزارهای جانبی دارند. در هر صورت می توانید با مشاهده ی آموزش تعمیر پلی استیشن 4 با تمام این مشکلات و علت بروز آن ها آشنا شوید و نحوه ی رفع آن ها را بیاموزید.

آموزش تعمیر پلی استیشن 4 - آموزش تعمیر پلی استیشن 4

آموزش تعمیر پلی استیشن 4 در مجموعه ی حاضر اختصاص به آخرین نسخه ی پلی استیشن یعنی آموزش تعمیر پلی استیشن 4 دارد که حاوی زیرنویس تحت الفظی می باشد. لازم به ذکر است که ساختار کنسول های این کمپانی یکسان است و با نزدیک شدن به نسل های جدیدتر، قدرت پردازشی آن ها بیشتر می شود و طبعا تعمیرات تخصصی تر می گردد. بدین ترتیب با تهیه ی آموزش تعمیر پلی استیشن 4 می توانید تعمیرات نسل های قبل و بعدی را نیز بیاموزید زیرا کلیت دستگاه ها یکسان است.


آموزش تعمیر پلی استیشن 4 - آموزش تعمیر پلی استیشن 4

آموزش تعمیر پلی استیشن 4 را در قالب 48 ویدئوی مرحله به مرحله که بر اساس موضوع نام گذاری شده است، برای شما تدارک دیده ایم. از جمله این آموزش ها می توان موارد زیر را نام برد: آموزش باز و بسته کردن امن دستگاه، آموزش تعمیر پورت و برد، اموزش تعویض آی سی، آموزش برداشتن APU، آموزش پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات، آموزش تعمیر پلی استیشن ضربه خورده، آموزش تعمیر پلی استیشن آب خورده، تعمیر خرابی کنترلر، چراغ آبی مرگ و تعویض ترانسفورمر، تعمیر دیسک خوان، رفع ارور حین بازی، رفع مشکل آپدیت، لحیم کاری کانکتورها و...

هم اکنون می توانید ویدئوهای آموزش تعمیر پلی استیشن 4 را از وبسایت 118file سفارش داده و در قالب لینک دانلود یا دی وی دی در محل دریافت کنید. 
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش تعمیرات پلی استیشن 1
  2. آموزش تعمیرات پلی استیشن 2
  3. آموزش تعمیر پلی استیشن 3
  4. آموزش تعمیر پلی استیشن قابل حمل
  5. آموزش تعمیر ایکس باکس