حجم فایل: 18124MB نوع : قیمتی قیمت: 2,548,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر پرینترهای اپسون

درباره آموزش تعمیر پرینترهای اپسون

آموزش تعمیر پرینترهای اپسون با بیش از 17 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی ارائه شده که این مجموعه در سه بخش کلی تعمیر انواع پرینتر جوهرافشان، حرارتی و لیزری اپسون آموزش داده می‌شود. پرینترهای اپسون برای مصارف خانگی و اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد که در مدل‌های متنوعی در بازار عرضه شده است. توجه داشته باشید مدل‌های اپسون بر اساس جوهرافشان، حرارتی و لیزری تقسیم بندی می‌شوند پس قبل از خرید، نوع پرینتر مورد نیاز خود را مشخص کنید. آموزش تعمیر پرینترهای اپسون در بخش جوهرافشان، باز و بسته کردن مدل‌های متنوع پرینترهای اپسون از قبیل XP-340، XP-400، XP-410، XP-440،  workforce WF-3640 ،  workforce  Printer WF-3620 و غیره را شامل می‌شود که با کمک باز و بسته کردن اجزا قادرید قطعات را به صورت اصولی باز کرده و تعمیر را به آسانی انجام دهید. در عیب‌یابی و تعمیر پرینترهای اپسون نحوه حل ارور گرفتگی کاغذ در لحظه شروع به کار پرینتر،  تمیز کردن هدچاپ، تعویض و تنظیم مجدد جاذب زباله جوهر  و شمارنده پرینتر، نحوه رفع انسداد هدچاپ پرینتر و غیره را فرا خواهید گرفت. در آموزش تعمیر پرینترهای اپسون حرارتی مفهوم کد خطاهای پرینتر حرارتی اپسون مدل TM-H6000V و نحوه تعمیر پرینتر حرارتی اپسون مدل TM-U375 در دوازده قسمت آموزش داده شده است. در انتهای آموزش تعمیر پرینترهای اپسون به نحوه تمیز کردن تونر کارتریج پرینتر لیزری اپسون و نحوه تعمیر پرینتر لیزری اپسون با مشکل صدای زیاد می‌پردازیم. این مجموعه را علاقمندان می‌توانند به صورت لینک دانلود یا دی‌وی‌دی درب محل تحویل بگیرند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش تعمیر پرینترهای اپسون برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش تعمیر پرینترهای اپسون برای همه تعمیرکاران و کسانی که به تازگی تعمیرات دستگاه‌های اداری مانند پرینتر یا اسکنر را شروع کرده‌اند مناسب و کاربردی بوده، زیرا در این مجموعه تعمیر و عیب‌یابی انواعپرینترهای اپسونبه طور جامع آموزش داده می‌شود و علاقمندان پس از تماشای ویدئوها قادرند صفر تا صد تعمیر پرینترهای اپسون را انجام دهند. آموزش تعمیر پرینترهای اپسون حتی برای کسانی که هیچ مهارتی در زمینه تعمیرات پرینتر ندارند هم مفید خواهد بود، زیرا آموزش تعمیر پرینترهای اپسون گام به گام مراحل تعمیر و تعویض قطعات را به خوبی آموزش می‌دهد تا افراد تازه کار هم بتوانند در انتها وارد بازار کار تعمیرات شوند.


چرا آموزش تعمیر پرینترهای اپسون را فرا بگیریم؟

پرینترهای اپسون یکی از نمونه‌های پرطرفدار بوده که مدل‌های متنوعی از آن را در ادارات و سازمان‌ها مشاهده کرده‌اید. با آموزش تعمیر پرینترهای اپسون می‌توانید به راحتی تمامی مدل‌های موجود که در بازار عرضه می‌شود را تعمیر و عیب‌یابی کنید. از آن جا که در آموزش تعمیر پرینترهای اپسون نحوه باز کردن قطعات آموزش داد‌ می‌شود، علاقمندان نحوه ‌عیب‌یابی و تعمیر را به خوبی فرا خواهند گرفت. توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید همانند یک فرد متخصص و حرفه‌ای تعمیر، عیب‌یابی و تعویض قطعات پرینتر را انجام دهید، آموزش تعمیر پرینترهای اپسون را با دقت بیشتری مشاهده کنید.

در پایان آموزش تعمیر پرینترهای اپسون چه اتفاقی می‌افتد؟

در انتهای آموزش تعمیر پرینترهای اپسون علاقمندان و تعمیرکاران مهارت کافی برای تعمیر و تعویض مدل‌های از جمله XP-340، XP-400 ،XP-410 ،XP-440 ،workforce WF-3640 ، workforce Printer WF-3620 و غیره را کسب خواهند کرد و همچنین نحوه تمیزکاری قطعات حساس پرینتر که ممکن است خاک و آلودگی باعث خرابی آن شود را در انتهای مجموعه فرا خواهید گرفت. آموزش تعمیر پرینترهای اپسون مفهوم کد خطاهای پرینتر حرارتی اپسون مدل TM-H6000V و نحوه تعمیر پرینتر حرارتی اپسون مدل TM-U375 در دوازده قسمت را که یکی از مدل‌های پرطرفدار اپسون می‌باشد را ارائه می‌دهد. در انتهای آموزش تعمیر پرینترهای اپسون می‌توانید با فراهم کردن سرمایه لازم شروع به کار کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش تعمیر پرینترهای اپسون چگونه است؟

پرینتر یکی از ماشین‌های اداری محسوب می‌شود که در آموزش تعمیر پرینترهای اپسون به تعمیر، عیب‌یابی و تعویض مدل‌های مختلف آن پرداخته شده است. ماشین‌های اداری به دلیل استفاده بیشتر در طول سال سریع‌تر از سایر ماشین‌های صنعتی قطعات آن خراب می‌شوند. از این رو در بسیاری از سازمان‌ها و ادارات به صورت تخصصی نیرو تعمیرکار می‌گیرند. در نتیجه با کمک آموزش تعمیر پرینترهای اپسون قادر خواهید بود به صورت یک تعمیرکار متخصص در شرکت‌ها و سازمان‌ها مشغول به کار شوید. حتی می‌توانید پس از آموزش تعمیر پرینترهای اپسون و با فراهم کردن سرمایه مورد نیاز برای خرید تجهیزات، تعمیرگاه تخصصی خود را راه اندازی کنید.

سرفصل‌های آموزش تعمیر پرینترهای اپسون داخل این مجموعه:

•    پرینتر جوهرافشان
بازکردن و بررسی قطعات پرینترهای مختلف
تعویض کارتریج مدل‌های مختلف
نحوه شارژ کارتریج پرینتر
عیب یابی و تعمیر پرینتر اپسون مدل  ET2720-2750
عیب یابی و تعمیر پرینتر اپسون مدل  workforce wf3620  و workforce wf3640
عیب یابی و تعمیر پرینتر اپسون مدل workforce wf7610  و workforce wf7620
عیب یابی و تعمیر پرینتر اپسون مدل  7100 xp
عیب یابی و تعمیر پرینتر اپسون مدل  2100 xp
•    پرینتر حرارتی
کد خطاهای پرینتر حرارتی اپسون مدل  TM-H6000V
نحوه تعمیر پرینتر حرارتی اپسون مدل  TM-U375
•    پرینتر لیزری
نحوه تمیز کردن تونر کارتریج پرینتر لیزری اپسون
نحوه تعمیر پرینتر لیزری اپسون با مشکل صدای زیادمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش تعمیر پرینترهای کانن