حجم پکیج: 49458MBقیمت: 6,954,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر پرینتر

درباره دوره آموزش تعمیر پرینتر

آموزش تعمیر پرینتر یک مجموعه جامع و کاربردی برای متخصصان و علاقمندان به تعمیر دستگاه‌های اداری می‌باشد. در این دوره در بیش از 43 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی در سه پارت "آموزش تعمیر پرینترهای اپسون"، "آموزش تعمیر پرینترهای اچ‌پی" و "آموزش تعمیر پرینترهای کانن" به نحوه تعمیر، تعویض و عیب‌یابی پرینترهای اپسون، اچ‌پی و کانن که سه برند محبوب پرینتر در ایران است می‌پردازد. پرینتر‌ها علاوه بر این که جزء دستگاه‌های اداری می‌باشند، مصارف شخصی یا مصارف خانگی نیز دارند.  

در پارت اول، تعمیرات سه مدل پرینتر اپسون نظیر جوهرافشان، حرارتی و لیزری آموزش داده می‌شود که در آموزش تعمیر پرینترهای اپسون، باز و بسته کردن قطعات، تعویض کارتریج، تمیز کردن تونر کارتریج مدل‌های متنوعی از قبیل EPL-6200 EPL-6200L، XP-342، XP-412، XP-3100، Stylus DX8400، ET2720-2750، workforce wf7610-wf7620، XP-7100، XP2100، wf-3720-3730 و غیره ارائه شده است.

در آموزش تعمیر پرینترهای اچ‌پی تعمیرات پرینتر های اچ‌پی از جمله پرینترهای جوهر افشان تک کاره و چندکاره و پرینترهای لیزری آموزش داده می‌شود که در این پارت باز و بسته کردن و بررسی قطعات پرینترهای اچ‌پی، تعویض و شارژ کارتریج پرینترهای اچ‌پی، تعمیر پرینترهای جوهر افشان اچ‌پی، باز کردن و بررسی قطعات پرینترهای لیزری اچ‌پی، شارژکارتریج پرینترهای لیزری اچ‌پی، عیب‌یابی و تعمیر پرینتر لیزری اچ‌پی گام به گام توضیح داده می‌شود.

در آخرین پارت آموزش تعمیر پرینتر به صورت تخصصی و مرحله به مرحله مدل‌های مختلفی از جوهرافشان‌های کانن چون Canon MG5320، MG5220، Canon PIXMA Mg-5620، Canon IP3000، Canon MX922, MX925، CANON MP 800,810,830,950,960,970، Canon MP-620، Canon IP 4600، Canon MG6220، Canon MX-860، Canon MP 560، Canon Mg-7520، Canon Ip4300، Canon IP3000 و غیره پرداخته شده که نحوه بازکردن و بررسی قطعات پرینتر کانن، شارژ کارتریج پرینتر کانن و تعمیر پرینترهای کانن به طور جامع یاد داده می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


دوره آموزش تعمیر پرینتر برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش تعمیر پرینتر برای کسانی که به تعمیرات پرینتر و دستگاه‌های اداری علاقه دارند مناسب بوده، زیرا در این دوه صفر تا صد تعمیر، عیب‌یابی و تعویض پرینتر‌های اپسون، اچ‌پی و کانن آموزش داده می‌شود تا کسانی که هیچ شناختی به تعمیر پرینتر ندارند بتوانند به راحتی آموزش تعمیر پرینتر را فرا بگیرند. دوره آموزش تعمیر پرینتر همچنین برای افراد متخصص و مجرب هم مفید بوده و می‌توانند به کمک مجموعه‌ها، تعمیرات مدل‌های جدید را به همراه تکنیک‌ها و ترفند‌های یاد بگیرند و توانایی ارائه خدمات بیشتری به مشتریان خود خواهند داشت. به طور کلی می‌توان گفت این دوره برای همه تعمیرکاران تازه‌کاران و حرفه‌ای و علاقمندان به تعمیرات پرینتر مناسب است.


چرا دوره آموزش تعمیر پرینتر را فرا بگیریم؟

پرینتر یکی از دستگاه‌های اداری است که به دلیل استفاده بیش از حد در طول روز بیشتر از سایر دستگاه‌ها خراب یا دچار نقص فنی می‌شود. همین امر موجب شده بسیاری از تعمیرکاران دستگاه‌های اداری نیاز به آموزش تعمیر پرینتر دارند. تعمیرات تخصصی پرینتر‌های اپسون، اچ‌پی و کانن مهم ترین دلیل در فراگیری آموزش تعمیر پرینتر به شمار می‌رود زیرا می‌توانید به صورت تخصصی محبوب‌ترین پرینتر‌ها را فراگرفته و تعمیرگاه‌های تخصصی خود را راه‌اندازی کنید. تنوع بالای مدل‌های پرنترها دلیل اصلی و اساسی شروع آموزش تعمیر پرینتر محسوب می‌شود.


در پایان دوره آموزش تعمیر پرینتر چه اتفاقی می ‌افتد؟

در انتهای آموزش تعمیر پرینتر علاقمندان و افراد تازه‌کار به یک فرد حرفه‌ای تبدیل می‌شوند که توانایی تعمیر مدل‌های متنوعی از پرینترهای جوهر افشان، لیزری و حرارتی را خواهند داشت. سه پارت "آموزش تعمیر پرینترهای اپسون"، "آموزش تعمیر پرینترهای اچ‌پی" و "آموزش تعمیر پرینترهای کانن" به صورت جامع همراه با نکات کلیدی موجب می‌شود بتوانید در پایان هر پارت وارد بازار کار شوید و به سرعت درآمد قابل توجهی را رقم بزنید. توجه داشته باشید بهتر است بعد از تماشای آموزش تعمیر پرینتر برای شروع کار در کارگاه‌ها یا تعمیرگاه‌ها چند ماهی را به عنوان کارآموز فعالیت کنید تا بتوانید نکاتی را که فرا گرفته‌اید را به صورت عملی پیاده کنید و در پایان کارآموزی آمادگی لازم برای راه‌اندازی کارگاه تعمیراتی را کسب کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار دوره آموزش تعمیر پرینتر چگونه است؟

به طور کلی تعمیرات جزء مشاغل آزاد محسوب می‌شود که در حال حاضر یک از مشاغل با درآمد بالا هم محسوب می‌شود. اما اگر به حرفه تعمیرات علاقمند هستید و می‌خواهید شغلی ثابت داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم بعد از آموزش تعمیر پرینتر به شرکت‌های بزرگ مراجعه کنید، زیرا به دلیل حجم بالا دستگاه‌های پرینتر عموماً شرکت‌های بزرگ و اداره‌های دولتی و خصوصی نیرو متخصص را با حقوق و مزایا استخدام می‌کنند.

سرفصل‌های آموزش تعمیر پرینتر:

آموزش تعمیر پرینتر پارت اول (اپسون)

•    پرینتر جوهرافشان

بازکردن و بررسی قطعات پرینترهای مختلف

تعویض کارتریج مدل‌های مختلف

نحوه شارژ کارتریج پرینتر

عیب یابی و تعمیر پرینتر اپسون مدل  ET2720-2750

عیب یابی و تعمیر پرینتر اپسون مدل  workforce wf3620  و workforce wf3640

عیب یابی و تعمیر پرینتر اپسون مدل workforce wf7610  و workforce wf7620

عیب یابی و تعمیر پرینتر اپسون مدل  7100 xp

عیب یابی و تعمیر پرینتر اپسون مدل  2100 xp

•    پرینتر حرارتی

کد خطاهای پرینتر حرارتی اپسون مدل  TM-H6000V

نحوه تعمیر پرینتر حرارتی اپسون مدل  TM-U375

•    پرینتر لیزری

نحوه تمیز کردن تونر کارتریج پرینتر لیزری اپسون

نحوه تعمیر پرینتر لیزری اپسون با مشکل صدای زیاد

آموزش تعمیر پرینتر پارت دوم (اچ‌پی)

•    باز و بسته کردن و بررسی قطعات پرینترهای اچ‌پی

•    تعویض و شارژ کارتریج پرینترهای اچ‌پی

•    تعمیر پرینتر جوهر افشان اچ‌پی

•    باز کردن و بررسی قطعات پرینتر لیزری اچ‌پی

•    شارژکارتریج پرینتر لیزری اچ‌پی

•    عیب‌یابی و تعمیر پرینتر لیزری اچ‌پی

آموزش تعمیر پرینتر پارت سوم (کانن)

•    بازکردن و بررسی قطعات پرینتر کانن

•    شارژ کارتریج پرینتر کانن

•    تعمیر پرینترهای کاننلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش تعمیر پرینترهای اپسون
  2. آموزش تعمیر پرینترهای اچ‌پی
  3. آموزش تعمیر پرینترهای کانن