حجم فایل: 39321MB نوع : قیمتی قیمت: 5,529,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر موتور تویوتا (VVTI)

درباره آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti)

آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) با بیش از 38 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی ارائه شده که در این مجموعه سعی شده به طور جامع نحوه بازو بستن، تعمیر، تعویض موتور vvti خودروهای تویوتا توضیح داده شود تا تعمیرکاران بتوانند با کمک آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) دانش فنی و تخصصی خود را در تعمیرات این نوع موتور افزایش دهند. vvti یا سیستم هوشمند زمانبندی متغیر سوپاپ‌ها دارای یکی از به‌روزترین تکنولوژی که نسبت به vvti هوشمندتر بوده و در خودروهای تویوتا بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، از این رو در ابتدا آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) به بررسی و مقایسه سیستم vvti  موتور تویوتا پرداخته سپس اجزا و کارکرد آن بیان می‌شود تا با شناخت کامل از این نوع موتور خودروها برای شروع یادگیری تعمیر موتور vvti آماده شوید. قبل از تعمیر موتور، نحوه باز کردن قطعاتی چون کوئل، قرقره تسمه، واترپمپ، سوزن‌های انژکتور، کابل‌های برق موتور، مانیفولد، ترموستات، سنسور ضربه، کلاچ و غیره آموزش داده می‌شود. همچنین در آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti)، تمیز کردن قطعاتی از قبیل پوسته موتور، پیستون و رینگ پیستون، سطح و صفحه یاتاقان‌ها و غیره مرحله به مرحله به صورت عملی نشان داده شده است. اندازه گیری فاصله انتهایی تحمل حلقه پیستون، جهت و نشانه‌های پیستون‌ها در میله اتصال، نصب میل لنگ و غیره از مواردی به شمار می‌رود که هنگام بستن موتور باید به آن‌ها توجه شود، زیرا اشتباه در زمان بستن به خصوص زنجیر تایم و تسمه تایم موجب کاهش عملکرد موتور می‌شود. عیب‌یابی و تعمیر درست اصلی‌ترین بخش آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) است که به صورت گام‌به‌گام مراحل عیب‌یابی و تعمیر قطعاتی مانند زنجیر تایمینگ، باتری، شمع‌ها، سر شم و غیره را آموزش می‌دهد. به طور کلی می‌توان گفت با آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) به یک فرد متخصص تبدیل می‌شوید و می توانید به صورت حرفه‌ای وارد این شغل شوید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) برای همه کسانی که به تعمیرات خودرو علاقمند هستند مناسب بوده زیرا در آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) صفر تا صد تعمیر و تعویض قطعات این موتور هوشمند را آموزش می‌دهد تا کسانی که هیچ شناختی به این دسته از موتورها ندارند بتوانند به صورت فنی تعمیر و تعویض موتور vvti را فرا بگیرند. آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) حتی برای تعمیرکاران هم مناسب بوده و می توانند با این مجموعه مهارت فنی خود را افزایش دهند؛ و از آن جا که سیستم vvti به نسبت vvt پیچیده‌تر بوده سعی شده در آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) این سیستم هوشمند به طور جامع معرفی شود تا تعمیرکاران شناخت کاملی از vvti به دست آورند.


در پایان آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) چه اتفاقی می‌افتد؟

در انتهای آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) علاقمندان پس از بررسی و معرفی سیستم vvti نحوه تمیز کردن و بستن قطعات از جمله کوئل، قرقره تسمه، واترپمپ، سوزن‌های انژکتور، کابل‌های برق موتور، مانیفولد، ترموستات، پوسته موتور، پیستون و رینگ پیستون، سطح و صفحه یاتاقان‌ها و غیره را فرا می‌گیرند. تعمیرکاران تازه کار پس از تماشای آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) قادرند سرعت عمل و مهارت خود را بالا ببرند. در پایان آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) حتی عیب‌یابی و تعمیر قطعات مهم مانند تسمه تایم و زنجیر تایم را یاد می‌گیرید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) چگونه است؟

تعمیرات خودرو یکی از مشاغل فنی و تخصصی درآمدزاست که دارا بخش‌های مختلفی می‌باشد که با ورود به تنها یک بخش از تعمیرات خودرو می‌توانید درآمد قابل توجهی را کسب کنید. آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) یکی از بهترین مجموعه‌های 118 فایل محسوب می‌شود زیرا در آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) به تعمیر و تعویض یکی از مدرن‌ترین سسیتم‌های به کار رفته در خودروهای تویوتا پرداخته است. به دلیل پیچیدگی vvti تعمیرکاران کمتری مهارت لازم برای تعمیر این موتورها را دارند، از این رو با آموزش تعمیر موتور تویوتا (vvti) می‌توانید تعمیر و تعویض قطعات موتور vvti  را به انحصار خود درآورید و درآمد بیش از 7 تا 9 میلیون تومان در ماه را برای خود ثبت کنید.

سرفصل های آموزشی تعمیر موتور تویوتا

•    بررسی و شناخت موتور vvti خودروتویوتا
•    بازکردن و شناخت قطعات موتور vvti تویوتا
•    بستن موتور vvti تویوتا
•    عیب یابی و تعمیر موتور vvti تویوتامشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه