حجم فایل: 7843MB نوع : قیمتی قیمت: 734,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر مایکروویو

درباره مجموعه آموزش تعمیر مایکروویو

مجموعه آموزش تعمیر مایکروویو با بیش از 7 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی در سه بخش کلی آموزش گام به گام تعمیر مایکروویو را ارائه داده است. در این مجموعه آموزش تعمیر مایکروویو با برندهای مختلف از قبیل جنرال الکتریک، ویرپول، فریجدر و... به همراه عیب یابی کامل برند های مختلف ایرانی و خارجی مایکروویو در این مجموعه گنجانده شده است و شما می توانید در قالب ویدئو و فایل آموزشی از آن ها بهره ببرید. مجموعه آموزش تعمیر مایکروویو ابتدا به صورت کامل شما را با ساختمان مایکروویو، نحوه کارکرد آن و باز و بسته کردن آن آشنا کرده و سپس نحوه عیب یابی، کدهای خطا و تعمیر قطعه به قطعه ی مایکروویو را به شما علاقمندان آموزش می دهد. مجموعه تعمیر مایکروویو، آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر موتور چرخاننده، بررسی و تعمیر تهویه، بررسی و تعویض فن خنک کننده، تعویض لامپ، تعویض و تعمیر برد و کنترل پنل، بررسی و تعمیر ترنسفورمر، تعویض المنت، تعویض ترموستات مگنترون، بررسی فیوز و سوییچ، بررسی و تعویض صفحه کلید و تاچ پد، بررسی و تعویض دیود خازن، بررسی و تعویض خازن ولتاژ بالا، تعویض قفل درب، تعویض سیم برق، تعویض نویزگیر، تعویض ترموستات فن تهویه، تعویض فیلتر هوا، تعویض قطعات فن انتقال دهنده و عیب یابی کامل مایکروویو نیز به صورت مرحله به مرحله ارائه شده است.

مجموعه آموزش تعمیر مایکروویو برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه آموزش تعمیر مایکروویو برای همه افراد علاقه مند به یادگیری تعمیر مایکروویو مناسب بوده و شما اگر جز افراد بدون تجربه کاری در این زمینه هستید می توانید در کنار تعمیرکاران عزیز، از آموزش های مجموعه تعمیر مایکروویو استفاده نموده و به دانش و مهارت خود در این زمینه بیافزایید. هدف از مجموعه آموزش تعمیر مایکروویو بالا بردن معلومات و سطح آشنایی شما با عیوب قسمت های مختلف مایکروویو بوده که شما با مشاهده کامل این مجموعه می توانید در کوتاهترین زمان در منزل و یا محیط های دیگر به تعمیر مایکروویو بپردازید.

چرا آموزش تعمیر مایکروویو را فرا بگیریم؟

امروزه مایکروویو تقریبا جزئی از خانه همه ایرانیان بوده و کم کم جای خود را در آشپزخانه مردم باز کرده است. همچنین از طرفی تعداد کمی مشغول به فعالیت در زمینه تعمیر مایکروویو بوده و از این لحاظ افراد متخصص در این زمینه اندک شمار هستند. در مجموع می توان گفت که شما با یادگیری تخصصی و کاربردی تعمیر مایکروویو می توانید به صورت آزاد و یا قراردادی با شرکت های خدماتی، تعمیراتی در این زمینه فعالیت داشته و کسب درآمد کنید.

در پایان مجموعه آموزش تعمیر مایکروویو چه اتفاقی می افتد؟

در صورتی که مجموعه آموزش تعمیر مایکروویو را به صورت کامل و مرحله به مرحله مشاهده کنید و قبل از تماشای ویدئوها، کتابچه آموزشی این مجموعه را مطالعه نمایید، به طور کامل با مراحل تعمیر و تعویض قطعات مختلف مایکروویو آشنا خواهید شد و در صورتی که پس از مشاهده کامل ویدئو ها به انجام هر کدام از مراحل بپردازید، قطعاً در پایان مجموعه، تا حد زیادی به مهارت در زمینه تعمیرات مایکروویو دست خواهید یافت.

بازارکار تعمیر مایکروویو

تعمیر مایکروویو قطعاً کاری تخصصی و نیازمند مهارت بالایی است از این رو تعمیرکاران کمتری به این کار مشغول بوده و شما در صورت یادگیری، مشتریان و به دنبال آن درآمد قابل توجهی کسب خواهید کرد. 

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. جامع ترین مجموعه آموزشی تعمیر و ارتقاء کامپیوتر