حجم پکیج: 173822MBقیمت: 27,418,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر لوازم خانگی برقی

 درباره دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی برقی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی با بیش از 244 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی در یازده پارت "آموزش تعمیرات انواع ماشین لباس‌شویی"، "آموزش تعمیر ماشین ظرف‌شویی"، "آموزش تعمیر یخچال فریزر"،"آموزش تعمیر تلویزیون"، "آموزش تعمیر پنکه رومیزی"، "آموزش تعمیر پنکه سقفی"، "آموزش تعمیر جاروبرقی"، "آموزش تعمیر اسپرسوساز"، "آموزش تعمیر چرخ‌خیاطی"، "آموزش تعمیر مایکروویو" و "آموزش کولرآبی" ارائه شده تا علاقمندان به تعمیرات لوازم خانگی برقی بتوانند به طور جامع تعمیر همه‌ی وسایل برقی را فرا گیرند.
آموزش تعمیرات انواع ماشین لباس‌شویی ابتدا به معرفی قطعات و نحوه کارکرد انواع ماشین لباس‌شویی پرداخته تا بتوانید به درستی تعمیر و عیب‌یابی انواع ماشین لباس‌شویی را انجام دهید. برای کار تعمیر ماشین لباس‌شویی نیاز به ابزارهای مخصوصی بوده که در این پارت از آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی با آن‌ها آشنا می‌شوید. جنرال الکتریک، بوش، سامسونگ، ویرپول، بکو، ال‌جی، هات پوینت، فریجیدر و ایندزیت از جمله ماشین لباس‌شویی‌هایی است که در آموزش تعمیرات انواع ماشین لباس‌شویی به آن‌ها اشاره می‌شود.
ماشین ظرف‌شویی دومین وسیله برقی، آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی است که در آن نحوه نصب، عیب‌یابی، راه‌اندازی، نکات ایمنی، طرز کار ماشین و غیره بیان شده، همچنین به صورت عملی نحوه تعمیر قطعات آموزش داده می‌شود.
در پارت آموزش تعمیر یخچال فریزر تعمیر و عیب‌یابی قطعات یخچال‌های مختلف موجود را فرا می‌گیرید؛ علاوه بر این نحوه رفع مشکل نشتی آب، خنک نکردن، یخ زدگی فریزر و غیره در این پارت آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی ارائه شده است.
چارمین پارت آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی مشکلات رایج انواع تلویزیون مانند روشن نشدن، مشکلات عمده منبع تغذیه، خرابی برد تی-کان و غیره را شرح می‌دهد. تعمیر تلویزیون‌هایی نظیر سامسونگ، سونی، فیلیپس، ال‌جی، توشیا، ایسر، شارپ، تکنیکا و غیره نیز به طور کامل بیان می‌شود تا بتوانید بیشتر تلویزیون‌های موجود را تعمیر و عیب‌یابی کنید.
باز و بسته کردن پنکه رومیزی به صورت اصلی اولین قدم در تعمیر این وسیله می‌باشد که در پارت آموزش تعمیر پنکه رومیزی به آن پرداخته می شود سپس مراحل تعمیر قطعات مختلف پنکه رومیزی به صورت عملی آموزش داده می‌شود.
آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی در پارت آموزش تعمیر پنکه سقفی به بررسی قطعات، بالانس کردن پره‌ها، تعمیر سوئیچ نور و سرعت، تعمیرات نوسان، سر و صدا، سرویس کردن و تمیزکاری، عیب‌یابی و غیره پرداخته می‌شود.
آموزش تعمیر جاروبرقی تعمیر، تعویض و تمیز کردن قطعاتی چون فیلتر، کیسه زباله، خرطومی، تسمه، کلاچ چرخ، غلطک و غیره را بیان می‌کند. روشن نشدن جارو برقی، مشکل مکش، موتور، سیم برق، سیم جمع کن و غیره از دیگر موضوعاتی است که در این پارت از آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی به آن‌ها اشاره شده است.
آشنایی با دستگاه اسپرسوساز، قطعات، نحوه تعمیر و تعویض آن‌‌ها در پارت هشتم آموزش اسپرسوساز به صورت عملی و گام‌به‌گام یاد داده می‌شود.
در آموزش تعمیرات چرخ خیاطی به معرفی، عیب‌یابی، تعمیر و سرویس کردن این وسیله برقی می‌پردازد که در در بخش تعمیر این پارت آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی تعمیر قطعاتی مانند تسمه، ماسوره، ماکو، پدال پا، چرخ دستی، قلاب، موتور، چرخک و غیره را آموزش می بینید.
به دلیل سیستم حساس‌ مایکروویو نحوه باز و بسته کردن آن نیاز به دقت بالایی دارد؛ به همین دلیل در آموزش تعمیر مایکروویو به طور دقیق نحوه باز و بسته کردن مایکروویو، عیب‌یابی موتور چرخاننده، تعویض فن تهویه، تعویض و تعمیرمگنترن، تعمیر بورد، کنترل پنل و غیره یاد داده می‌شود.
تعمیر کولر آبی در آخرین پارت آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی به تعمیر قطعاتی از قبیل بلبرینگ، پد، پمپ آب،  تسمه، شناور، موتور، کلید و بورد کولر آبی، سرویس کولر می‌پردازد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


 دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی برقی برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی برقی برای تمامی علاقه مندان به کار تعمیر لوازم خانگی مناسب بوده و حتی تعمیرکاران عزیز نیز می توانند در پیشرفت کاری خود از آموزش های این دوره بهره ببرند. مطالب موجود در دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی برقی به گونه ای است که افراد با نحوه استفاده از ابزار و عملکرد قسمت های مختلف لوازم خانگی به طور کامل مطلع می گردند.


چرا تعمیر لوازم خانگی برقی را فرابگیریم؟

از آنجایی که وسایل برقی به دلیل نوسانات برق و شرایط محیطی و بسیاری مسائل دیگر، در اکثر اوقات دچار مشکل شده و به خوبی کار نمی کنند، افراد برای تعمیر آنها مجبور به صرف هزینه و وقت زیادی می شوند. از طرفی به دلیل هزینه های سنگین زندگی و افزایش دستمزد ها بسیار مطلوب است تا خود افراد آموزش های لازم در این زمینه را دیده و اقدام به تعمیر لوازم خانگی برقی کنند.

 در پایان این دوره آموزشی چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

در پایان آموزش تعمیرات لوازم خوانگی برقی علاقمندان توانایی تعمیر لوازمی مانند ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرف‌شویی، یخچال فریزر، تلویزیون، پنکه رومیزی، پنکه سقفی، جاروبرقی، اسپرسوساز، چرخ خیاطی، مایکروویو و کولر آبی  را به دست می‌آورند و قادرند تمامی وسایل برقی خانگی را با هر مدل و مارکی تعمیر و عیب‌یابی کنند. نکات و تکنیک‌هایی که در ضمن ویدئوهای آموزشی گفته می شود کمک می‌کند در انتها علاقمندان آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی مهارت بالایی به دست آورند و همانند یک فرد متخصص در این شغل فعالیت کنند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


•    بازارکار تعمیر لوازم خانگی برقی در ایران

علاقه مندان به شاخه تعمیرات لوازم خانگی برقی می توانند با بالا بردن مهارت و آگاهی کامل از سازوکار سیستم ها به صورت خصوصی در این رشته فعالیت کنند. همچنین با استخدام در شرکت های خصوصی یا دولتی و خط کنترل کیفی کارخانجات تولید لوازم خانگی مشغول به کار شوند. شغل تعمیرات در مقایسه با سایر مشاغل از دسته کار هایی می باشد که همیشه دارای مشتری بوده و به دنبال آن درآمد مناسبی دارد. ناگفته نماند که برای رشد و ماندگاری در شغل تعمیرکاری، باید افراد میزان تسلط و دانش خود در این زمینه را بالا ببرند.لیست فایلهای این پکیج:

 1. آموزش تعمیر تلویزیون
 2. آموزش تعمیرات انواع ماشین لباسشویی
 3. آموزش تعمیر یخچال فریزر
 4. آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی
 5. آموزش تعمیر پنکه رومیزی
 6. آموزش تعمیر پنکه سقفی
 7. آموزش تعمیر جاروبرقی
 8. آموزش تعمیر کولر آبی
 9. آموزش تعمیر اسپرسوساز
 10. آموزش تعمیر چرخ خیاطی
 11. آموزش تعمیر مایکروویو