حجم فایل: 29491MB نوع : قیمتی قیمت: 4,147,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر سخت افزار کامپیوتر

درباره مجموعه آموزش تعمیر سخت افزار کامپیوتر

به طور کلی مشکلات رایجی که برای کامپیوتر پیش می آید دو دلیل نرم افزاری و سخت افزاری دارند. قطعاتی مانند رم، کارت گرافیک، هارد، مادربرد، درایور و غیره اجزائی از سخت افزار کامپیوتر به شمار می روند که مهم ترین آن مادربرد است و قطعاتی مانند CPU روی مادربرد قرار می گیرند. استهلاک به مرور زمان  و یا دلایل دیگر می تواند موجب خرابی قطعات مختلف سخت افزار کامپیوتر شود.

مجموعه آموزش تعمیر سخت افزار کامپیوتر با بیش از 35 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی نحوه عیب یابی و تعمیر قطعات مختلف سخت افزار کامپیوتر را ارائه داده است. مجموعه آموزش تعمیر سخت افزار در ابتدا به معرفی اجزاء و نحوه اسمبلی قطعات پرداخته و در ادامه نحوه عیب یابی، تعویض و تعمیر قطعاتی مانند هارددیسک، رم، درایورهای نوری، کارت گرافیک، کارت صدا، مادربرد، پاور، فن و غیره را آموزش داده است. لازم به ذکر است که در هر قسمت از آموزش بررسی، تعویض و تعمیر قطعه مورد نظر شما با اجزاء داخلی قطعه، انواع آن، نحوه تعویض و یا  تعمیر اجزاء قطعه مورد نظر آشنا خواهید شد به طور مثال در بخش عیب یابی، تعویض و تعمیر هارد دیسک شما ضمن آشنایی با هارد دیسک ها، انواع آن و تفاوت های آن ها نحوه تعویض و تعمیر اجزای ان مانند هد هارد دیسک، بد سکتور هارد دیسک، پورت هارد دیسک و غیره را فراخواهید گرفت. مجموعه آموزش تعمیر سخت افزار کامپیوتر در بخش مادربرد شما را با اجزاء تشکیل دهنده مادربرد، انواع مادربرد، PCB، اجزاء SMD، چیپست، انواع CPU و غیره آشنا کرده و نحوه تعویض مادربرد، تعویض کارت LAN، تست ترانزیستور SMD، تست ترانزیستور MOSFET، لحیم کاری قطعات SMD، لحیم کاری دیود SMD و سایر قطعات، تعمیر و تعویض CPU، عیب یابی و تعویض IC و غیره را آموزش می دهد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


مجموعه آموزش تعمیر سخت افزار کامپیوتر برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه آموزش تعمیر سخت افزار کامپیوتر تلاش کرده آموزش های خود را به صورت مرحله به مرحله پیش برده و ضمن معرفی اجزاء هر قطعه، انواع آن، نحوه کارکرد قطعه و غیره به آموزش عیب یابی، تعویض و تعمیر اجزاء مختلف سخت افزار کامپیوتر از قبیل هارد، درایو نوری، مادربرد، رم، کارت گرافیک، پاور و غیره پرداخته است. از این رو می توان مجموعه آموزش تعمیر سخت افزار کامپیوتر را برای همه علاقمندان به این حوزه مناسب دانست.


چرا آموزش تعمیر سخت افزار کامپیوتر را فرا بگیریم؟

این روزها کامپیوتر عضوی جدانشدنی از زندگی روزمره افراد به حساب می آید و بسیاری از کارهای امروزی با کامپیوتر انجام می شود. با توجه به استهلاک و سایر دلایل، میزان خرابی برخی از قطعات سخت افزار کامپیوتر بالاست از این رو همیشه به یک متخصص در زمینه تعمیر سخت افزار کامپیوتر نیاز است. با توجه به حساسیت بالا در تعمیر برخی از اجزاء سخت افزار کامپیوتر، شما حتما نیاز به دانش و تجربه کافی در این زمینه دارید.


درپایان مجموعه آموزش تعمیر سخت افزار کامپیوتر چه اتفاقی می افتد؟

مجموعه آموزش تعمیر سخت افزار در ابتدا به معرفی اجزاء و قطعات سخت افزار کامپیوتر، ساختمان اجزاء، نحوه کارایی آن ها، انواع مختلف قطعه، مقدمات شروع به عیب یابی و تعمیرات و غیره می پردازد و در ادامه نحوه عیب یابی، تعویض و تعمیر قطعات مختلف سخت افزار را ارائه می دهد. در بخش بررسی، تعویض و تعمیر هارد دیسک شما با انواع هارد و تفاوت های آن ها، نحوه عیب یابی هارد دیسک، تعویض کانکتور SATA در هارد دیسک، تعمیر بد سکتور هارد دیسک، تعمیر پورت هارد دیسک و غیره آشنا شده و به همین ترتیب در بخش درایوهای نوری نحوه کارایی، عیب یابی و تعمیر آن را فراخواهید گرفت. در قسمت بررسی، عیب یابی و تعویض رم و کارت گرافیک کامپیوتر با انواع رم و کارت گرافیک، نصب کارت گرافیک و غیره آشنا شده و نحوه عیب یابی و تعمیر اجزاء آن ها را آموزش خواهید دید. همچنین با کارت صدا، پاور کامپیوتر و فن، انواع آن ها آشنا شده و نحوه نصب کارت صدا، تعویض کارت صدا، عیب یابی و تعمیر کارت صدا، پاور و فن کامپیوتر را فراخواهید گرفت.
در بخش بررسی، عیب یابی و تعمیر مادربرد ضمن آشنایی با انواع مادربرد، PCB، اجزاء تشکیل دهنده مادربرد، چیپست، SMD، کدهای مقاومت SMD، CPU، انواع CPU، IC، بایوس و غیره نحوه تعویض مادربرد، تعویض کارت LAN، تست قطعات SMD، تست خازن SMD، تست ترانزیستور SMD و MOSFET، لحیم کاری دیود و مقاومت SMD، تعویض CPU، باز کردن سوکت و تعمیر پین های CPU، رفع ارور فن CPU، حذف و نصب فن CPU، عیب یابی IC، تست IC با مولتی متر، تعویض چیپ بایوس، تعمیر بایوس، تعمیر و تست کابل VGA، تعمیر پورت USB و غیره را آموزش خواهید دید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار تعمیر سخت افزار کامپیوتر

این روزها هر کسی که در زمینه شغل های خدماتی مانند تعمیر سخت افزار کامپیوتر فعالیت می کند، همیشه مشتری دارد و به طور کلی می توان گفت که در شرایط بد اقتصادی، خدماتی' >مشاغل خدماتی شرایط بهتری نسبت به سایر تولیدی' >مشاغل تولیدی، عمرانی و غیره دارند که البته در خصوص تعمیر سخت افزار کامپیوتر تخصص، دانش و تجربه تاثیر بسزایی در رونق کسب و کار دارد چرا که در این حرفه کیفیت تعمیر قطعات بسیار مهم است. با این که تکنولوژی کامیپوتر و سیستم های کامپیوتری هر روز رو به گسترش بوده و از گذشته تا کنون تغییرات گسترده ای در این زمینه رخ داده، اما شغل های خدماتی در این حوزه مانند تعمیر سخت افزار کامپیوتر هنوز پا بر جاست و نیاز به آن در جامعه کاملا مشهود است. شما با فراگیری کامل حرفه تعمیر سخت افزار کامپیوتر می توانید با یک سرمایه نسبتاً کم کسب و کار خود را در این زمینه راه اندازی کرده و درآمد خوبی بدست آورید. فراموش نکنید که مهم ترین سرمایه شما در این حرفه دانش و تخصص شماست پس قبل از شروع به کار به طور کامل دانش این حرفه را فراگرفته و به خوبی در این زمینه مطالعه داشته باشید.


سرفصل های آموزشی مجموعه آموزش تعمیر سخت افزار کامپیوتر

•    معرفی اجزاء و اسمبلی قطعات

•    عیب یابی و تعمیر کامپیوتر

•    بررسی، تعویض و تعمیر هارد دیسک

•    بررسی، تعویض و تعمیر درایوهای نوری

•    بررسی، عیب یابی و تعویض رم کامپیوتر

•    بررسی، تعمیر و تعویض کارت گرافیک

•    بررسی، عیب یابی و تعمیر کارت صدا

•    بررسی، عیب یابی و تعویض قطعات مادربرد

•    تعمیر و تعویض CPU

•    بررسی، عیب یابی و تعمیر پاور کامپیوتر

•    بررسی، عیب یابی و تعمیر فن ها در کامپیوتر
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه