حجم فایل: 12492MB نوع : قیمتی قیمت: 1,170,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر دوربین کامپکت

درباره آموزش تعمیر دوربین کامپکت

آموزش تعمیر دوربین کامپکت نوعی دوربین عکاسی کوچک است که لنز آن جدا نمی شود و به راحتی قابل حمل می باشد. عکاسی با دوربین کامپکت بسیار راحت بوده چرا که بسیاری از کارهای عکاسی مانند نوردهی، فوکوس و غیره به صورت خودکار انجام می شود از این رو برای افرادی که در زمینه عکاسی حرفه ای نیستند و تنها برای ثبت خاطراتشان عکاسی می کنند، مناسب است. دوربین های کامپکت با عنوان دوربین خانگی هم نیز شناخته می شوند؛ چرا که علاوه بر استفاده آسان، قیمت پائین تری هم نسبت به دوربین های حرفه ای عکاسی دارند.

آموزش تعمیر دوربین کامپکت با بیش از 9 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی به آموزش عیب یابی و تعمیر دوربین کامپکت در سه برند پرطرفدار سونی، سامسونگ و پاناسونیک پرداخته است. در آموزش تعمیر دوربین کامپکت با نحوه رفع مشکلات کلی دوربین های کامپکت مانند روشن نشدن، مشکل فلاش، مشکلات لنز (ارور لنز، گیرکردن لنز) و غیره آشنا می شوید. آموزش تعمیر دوربین کامپکت در بخش آموزش تعمیر دوربین سونی، نحوه تعمیر دوربین سونی مدل RX100، تمیز کردن لنز، گیرکردن لنز، مشکل خاموش روشن شدن، تعویض ال سی دی، تعویض سنسور CCD، حل ارور E6100، E6210 و غیره را آموزش می دهد. همچنین مجموعه تعمیر دوربین کامپکت در بخش آموزش تعمیر دوربین سامسونگ به نحوه حل ارور no lens، تعویض ال سی دی در سه سری از دوربین های سامسونگ، تعمیر کلید سوئیچ سری NX و WB350F و تعویض لنز WB350F می پردازد. مجموعه تعمیر دوربین کامپکت در بخش آموزش تعمیر دوربین پاناسونیک نحوه حل مشکل سیاه شدن صفحه، رفع لکه های سیاه عکس، رفع ارور zoom در سری مدل های Z و T، تعمیر شاتر، تعمیر و تمیز کردن سنسور CMOS مدل DMC-F16 و DMC-Zs30 و لومیکس بدون آینه و سنسور CCD، تمیز کردن لنز و غیره را ارائه می دهد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


مجموعه آموزش تعمیر دوربین کامپکت برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش های ارائه شده در مجموعه آموزش تعمیر دوربین کامپکت قدم به قدم پیش رفته و شما ضمن آشنایی کامل با دوربین کامپکت نحوه عیب یابی، رفع کدهای خطا و تعمیر برخی قطعات در سه برند پرطرفدار سامسونگ، سونی و پاناسونیک را فراخواهید گرفت. از این رو می توان آموزش تعمیر دوربین کامپکت را برای همه علاقمندان مناسب دانست به خصوص کسانی که در حوزه تعمیر قطعات الکترونیکی فعالیت داشته و به دنبال یادگیری تعمیر دوربین کامپکت نیز هستند.


چرا آموزش تعمیر دوربین کامپکت را فرا بگیریم؟

قبل از پیشرفت تکنولوژی گوشی های هوشمند و ارتقاء کیفیت دوربین عکاسی آن ها، دوربین کامپکت در مارکت دوربین های دیجیتالی پیشتاز بوده و طرفداران زیادی داشتند. اما باز هم در شرایط کنونی بسیاری هستند که هنوز از این نوع دوربین های عکاسی یعنی دوربین کامپکت استفاده می کنند و کمپانی های بزرگی مانند سونی، کانن و غیره هنوز دست از ساخت این نوع دوربین های عکاسی برنداشته اند. یکی از مهم ترین دلایلی که دوربین کامپکت هنوز طرفداران خود را از دست نداده این است که این نوع دوربین ها برای بسیاری از افراد که تنها برای سرگرمی' >سرگرمی و ثبت خاطرات خود از دوربین عکاسی استفاده می کنند، بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر نیز است. طبق این گفته ها می توان نتیجه گرفت که دوربین کامپکت هنوز در مارکت دوربین های دیجیتالی جایگاه خود را داشته و با توجه به حساسیت لنز و سنسورهای برخی از برندها و میزان خرابی بالای آن ها، می توان گفت که نیاز به متخصص در حوزه تعمیر دوربین کامپکت وجود داشته و شما با فراگیری این تخصص می توانید شرایط خوبی در این بازار داشته باشید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


در پایان آموزش تعمیر دوربین کامپکت چه اتفاقی می افتد؟

در آموزش تعمیر دوربین کامپکت شما ضمن فراگیری نحوه رفع مشکلات رایجی از قبیل روشن نشدن، مشکل فلاش، مشکلات لنز، ارور لنز، گیر کردن لنز و غیره در برندهای مختلف با نحوه عیب یابی، رفع ارورهای رایج و تعمیر برخی از قطعات مهم در برندهای سامسونگ، سونی و پاناسونیک آشنا خواهید شد. در بخش آموزش تعمیر دوربین سونی، نحوه تعمیر دوربین سونی مدل RX100، تمیز کردن سنسور، رفع مشکل گیر کردن لنز، تعویض ال سی دی، تعویض سنسور CCD و غیره به همراه حل ارورهای رایجی از قبیل E6100 و E6210 را فراخواهید گرفت. در بخش آموزش تعمیر دوربین سامسونگ نیز نحوه حل ارور no lens، تعویض ال سی دی در سه سری از دوربین های سامسونگ، تعمیر کلید سوئیچ در سری NX و WB350F و تعویض لنز WB350F ارائه شده است. همچنین در بخش آموزش تعمیر دوربین پاناسونیک نحوه رفع مشکل سیاه شدن صفحه، رفع لکه های سیاه عکس، رفع ارور zoom در سری مدل های T  و Z، تعمیر شاتر، تعمیر و تمیز کردن سنسور CMOS و غیره را فراخوهید گرفت.


بازارکار تعمیر دوربین کامپکت

همانطور که پیش تر گفته شد دوربین کامپکت هنوز طرفداران خود را داشته و بسیاری از این نوع دوربین ها برای عکاسی و ثبت خاطرات خود استفاده می کنند. حساسیت سنسور و لنز این نوع دوربین ها بعلاوه عدم آگاهی کامل مصرف کننده ها از نحوه صحیح نگهداری و استفاده از دوربین کامپکت باعث شده تا میزان خرابی این دوربین های دیجیتالی زیاد باشد. از طرفی هم در حوزه تعمیر دوربین کامپکت متخصصین زیادی وجود نداشته و نیاز به افراد متخصص در زمینه تعمیر دوربین کامپکت بسیار احساس می شود. از این رو شما می توانید با فراگیری کامل دانش تعمیر دوربین کامپکت شرایط خوبی در بازار تعمیرات تخصصی قطعات الکترونیکی داشته باشید.


مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


سرفصل های مجموعه آموزش تعمیر دوربین کامپکت

•    مشکلات کلی دوربین های کامپکت (روشن نشدن، مشکل فلاش، مشکلات لنز و غیره)

•    طریقه تعویض جک های روی برد

•    آموزش تعمیر دوربین سونی

•    تعمیر دوربین سونی مدل RX100

•    حل ارورهای رایج دوربین سونی

•    آموزش تعمیر دوربین سامسونگ

•    آموزش تعمیر دوربین پاناسونیک
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای