حجم فایل: 24064MB نوع : قیمتی قیمت: 1,692,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای

درباره آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای

دوربین های عکاسی شامل انواع بسیاری نظیر دوربین های کامپکت تا دوربین های حرفه ای DSLR می باشد که در این بین دوربین عکاسی حرفه ای DSLR نسبت به سایر مدل ها گران تر و زیباتر می باشند که می توان با آن ها عکس هایی با کیفیت و جذابیت بیشتری نیز گرفت. دوربین عکاسی حرفه ای (DSLR) از دو بخش عمده یعنی بدنه و لنز تشکیل شده است. یکی از ویژگی های منحصر بفرد دوربین عکاسی حرفه ای (DSLR)، آینه ای بودن آن است که این خصوصیت به شما این امکان را می دهد تا موقع عکاسی از سوژه مورد نظر خود، عکس را از داخل لنز ببینید که این امر به شما کمک می کند تا تصویری با کیفیت و زیبایی بیشتری خلق کنید.

آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای با بیش از 14 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی آموزش تعمیر دوربین های دیجیتال DSLR را به شما ارائه می دهد. در آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای شما ضمن آشنایی با دوربین های دیجیتالی DSLR، ساختمان و نحوه عملکرد آن ها نحوه عیب یابی و تعمیر قطعات مهمی از جمله لنز، شاتر، اسلات رم، فلاش دوربین، سنسورها، ال سی دی، کلید پاور و غیره را در برندهایی نظیر سونی مدل A7، کانن مدل 6D , 60D، نیکون سری D50، نیکون سری D3000 فراخواهید گرفت. در آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای نحوه عیب یابی و برطرف کردن برخی ارورهای مهم و متداول در دوربین های دیجیتالی سونی، کانن و نیکون را آموزش خواهید دید علاوه بر این ها با نحوه صحیح پاکسازی سنسور و آینه دوربین های دیجیتالی در برندهای مختلف، تمیز کردن لنز، طریقه تعویض جک های روی برد، نحوه صحیح استفاده از آچار لنز، طریقه صحیح حذف آلومنیوم نزم لنزها، باز و بسته کردن دوربین های دیجیتالی، نحوه تعویض شاتر، تعویض ال سی دی و غیره آشنا خواهید شد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای تلاش کرده تا آموزش های خود را بصورت مقدماتی و قدم به قدم پیش ببرد تا اگر کسی در ابتدای راه تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای نیز است بتواند با فراگیری آموزش های ارائه شده در این مجموعه به دانش خود بیافزاید. در مجموعه تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای نکات مهمی برای نگهداری درست از دوربین های دیجیتال مانند نحوه تمیز کردن لنز، نحوه پاکسازی سنسور و آینه، رفع ارورهای نرم افزاری و غیره نیز بیان شده است و از این رو می توان آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ایرا برای عکاسان حرفه ای که نگهداری صحیح از دوربینشان دغدغه ای برای ایشان است، مناسب باشد.


چرا آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای را فرا بگیریم؟

امروزه نسل جدید دوربین های عکاسی یعنی دوربین عکاسی حرفه ای (DSLR) طرفداران زیادی پیدا کرده و بسیاری از علاقمندان که چه بصورت سرگرمی' >سرگرمی و یا حرفه ای به عکاسی می پردازند، روی به استفاده از این دوربین ها آورده اند چرا که با استفاده از دوربین های عکاسی دیجیتالی DSLR می توان تصاویری حرفه ای و فوق العاده جذاب ثبت کرد. با توجه به استفاده بالا از دوربین های عکاسی حرفه ای DSLR و عدم آگاهی بسیاری از عکاسان از نحوه صحیح نگهداری از دوربین عکاسی حرفه ای، میزان خرابی این نوع دوربین ها نیز بالاست و نیاز به تعمیرکار حرفه ای برای دوربین عکاسی حرفه ای بسیار احساس می شود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

در پایان آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای چه اتفاقی می افتد؟

آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای در ابتدا به معرفی کامل دوربین های دیجیتالی DSLR، ساختمان دوربین های DSLR، نحوه عملکرد آنها، تفاوت دوربین دیجیتالی لنزی و بدون آینه، مشکلات رایج دوربین های نیکون و کانن و غیره می پردازد و در ادامه شما را با نحوه صحیح تمیز کردن لنز دوربین های دیجیتالی، باز و بسته کردن دوربین در برندهای سونی، نیکون و کانن، برطرف کردن مشکلات رایجی از قبیل گیرکردن دکمه های دوربین، خرابی اسلات رم و غیره نیز آشنا خواهید شد. در آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای شما نحوه برطرف کردن ارورهای رایج در دوربین های دیجیتالی سونی A7، کانن 6D، کانن 60D، نیکون سری D50، نیکون سری D300 را فراخواهید گرفت. در پایان آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای شما قادر به تعمیر دوربین های دیجیتالی در برندهای نیکون، سونی و کانن با مدل های مختلف خواهید بود.

بازارکار تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای

با توجه به رشد تکنولوژی در ساخت دوربین های عکاسی دیجیتالی و پیشرفت روز افزون دوربین های عکاسی حرفه ای DSLR، این نوع دوربین های عکاسی طرفداران زیادی پیدا کرده و بسیاری از عکاسان حرفه ای به استفاده از این نوع دوربین ها روی آورده اند. از طرفی هم دوربین های دیجیتالی DSLR بسیار حساس بوده و با برخی اشتباهات جزئی هم آسیب می بینند در نتیجه نیاز به تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای (DSLR) زیاد است و بازارکار این حوزه رونق خوبی دارد از این رو شما می توانید با فراگیری کامل دانش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای DSLR به موفقیت و درآمدزایی در این بازارکار امیدوار باشید.


مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


سرفصل های آموزش تعمیر دوربین عکاسی حرفه ای

•    آشنایی با دوربین های DSLR
•    نکات احتیاطی برای تعمیر لنز دوربین های DSLR
•    بررسی، عیب یابی و تعمیر دوربین های سونی مدل A7
•    حل ارورهای رایج در دوربین های سونی
•    بررسی، عیب یابی و تعمیر دوربین های کانن مدل 60D
•    بررسی، عیب یابی و تعمیر دوربین های کانن مدل 6D
•    بررسی، عیب یابی و تعمیر دوربین های کانن مدل T2i و T3i
•    حل ارورهای رایج در دوربین های کانن
•    بررسی، عیب یابی و تعمیر دوربین های نیکون سری D50
•    بررسی، عیب یابی و تعمیر دوربین های نیکون سری D3000
•    حل ارورهای رایج در دوربین های نیکونمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش تعمیر دوربین کامپکت