حجم فایل: 18944MB نوع : قیمتی قیمت: 3,552,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر جلوبندی خودرو

درباره آموزش تعمیر جلوبندی خودرو

جلوبندی خودرو به قسمت جلو و زیر خودرو گفته می شود که وظیفه تعلیق و حفظ تعادل خودرو هنگام رانندگی به خصوص زمان حرکت از روی دست اندازها می باشد. سیستم جلوبندی و تعلیق خودرو شامل فرمان، میل فرمان، کمک فنرها و چرخ های عقب خودرو است که هر یک از این قسمت ها اجزاء مختلفی را شامل می شود. آموزش تعمیر جلوبندی خودرو با بیش از 18 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی ضمن معرفی سیستم تعلیق و جلوبندی خودرو، نحوه کارکرد سیستم فرمان، ترمز، کمک فنرها، اکسل و غیره را آموزش داده و در ادامه به عیب یابی، تعویض و تعمیر اجزاء مختلف سیستم تعلیق و جلوبندی خودرو می پردازد.

آموزش تعمیر جلوبندی خودرو در بخش فرمان خودرو به معرفی سیستم فرمان خودرو، نحوه کارکرد فرمان هیدرولیک، اجزای سیستم فرمان هیدرولیک، جعبه دنده فرمان ساچمه ای ، انواع سگ دست و شغال دست پرداخته و نحوه عیب یابی سیستم فرمان پرقدرت (هیدرولیک)، نحوه تعویض جعبه فرمان، نحوه بازکردن سگ دست، نحوه تعویض بازوی هزارخار فرمان و نحوه تعمیر پمپ هیدرولیک پر سر و صدا را آموزش می دهد. آموزش تعمیر جلوبندی خودرو در بخش سیستم ترمز ضمن معرفی انواع سیستم ترمزخودرو، سیستم ترمز ABS نحوه تعویض دیسک و لنت ترمز، تعویض ترمز کاسه ای، تعویض دیسک و لنت جلو و عقب، تعویض پین پوشش لنت ترمز، نصب ترمز هیدرولیک، تعویض سیلندر روغن ترمز، طریقه حذف صدای جیغ ترمز و غیره را ارائه داده است. معرفی کمک فنر و نحوه کارکرد آن به همراه عیب یابی کمک فنر خودرو، معرفی اکسل، عیب یابی و تعویض اکسل و دیفرانسیل عقب خودرو، نحوه تعویض گردگیر اکسل، نحوه تعویض اکسل تویوتا کمری، هیوندای النترا و نیسان ماکسیما از دیگر موضوعاتی است که آموزش تعمیر جلوبندی خودرو به آن پرداخته است.

پس از آشنایی و معرفی کامل اجزاء مختلف سیستم تعلیق و جلوبندی خودرو، آموزش تعمیر جلوبندی خودرو نحوه تعویض اجزاء جلوبندی خودرو به طورکامل، تعویض طبق (سینی)، تعویض بوش طبق، بررسی خرابی بلبرینگ چرخ، بازکردن کمک فنر، تعویض کمک عقب، نصب واشر و پیچ بوش طبق، تعویض میله اتصال چرخ ها، تعویض دسته موتور، تعویض بوش میل تعادل، تعویض توپی چرخ و غیره را آموزش داده است. همچنین در بخش پایانی آموزش تعمیر جلو بندی خودرو، تعمیرات اجزاء مختلف جلوبندی خودرو پژو 206 را ارائه داده است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش تعمیر جلوبندی خودرو مناسب چه کسانی است؟

آموزش تعمیر جلوبندی خودرو تلاش کرده تا آموزش های خود را قدم به قدم پیش ببرد از این رو می توان این مجموعه آموزشی را برای همه علاقمندان به این حرفه مناسب دانست. رشته مکانیک یکی از محبوب ترین رشته های فنی حرفه ای پسران می باشد و بسیاری در این رشته در حال تحصیل و مهارت آموزی هستند و با توجه به گستردگی این رشته تحصیلی می توان آموزش تعمیر جلوبندی خودرو را به تمامی دانش آموزان این رشته معرفی کرد تا دانش و مهارت خود در این زمینه را افزایش دهند. همچنین کسانی که در این حرفه فعالیت دارند و به عنوان جلوبندی کار به صورت حرفه ای و یا نیمه حرفه ای مشغول به کار هستند هم می توانند با استفاده از آموزش تعمیر جلوبندی خودرو به دانش و مهارت خود در این زمینه افزوده و کسب وکار خود را گسترش دهند.


چرا آموزش تعمیر جلوبندی خودرو را فرا بگیریم؟

چرخ های جلو که بخش مهمی از جلوبندی خودرو به شمار می روند، نقش هدایت خودرو را داشته و سیستم تعلیق هم وظیفه آن هندلینگ و تعادل خودرو حین رانندگی هنگام عبور از چاله ها، دست انداز و پیچ های جاده را دارد. از این رو مبحث سیستم تعلیق و جلوبندی خودرو بسیار مهم و حیاتی می باشد چرا که تنها کوچکترین مشکل در این بخش از خودرو می تواند به عدم تعادل خودرو منجر شده و خسارات جبران ناپذیری را وارد کند. از طرفی هم عیب یابی و تعمیرات اجزاء مختلف سیستم تعلیق و جلوبندی خودرو موضوعی حساس و فنی می باشد از این جهت دانش و مهارت زیادی در این زمینه را می طلبد.

در پایان آموزش تعمیر جلوبندی خودرو چه اتفاقی می افتد؟

سیستم جلوبندی خودرو شامل قطعات مختلفی از جمله میل موج گیر، میل تعادل، طبق (سینی)، شغال دست، سگ دست، کمک فنر، سیبک ها، سیستم فرمان، دستگاه تعلیق و اکسل می باشد که شما در پایان آموزش تعمیر جلوبندی خودرو ضمن آشنایی با تمامی قطعات ذکر شده، نحوه کارکرد، عیب یابی، تعویض و تعمیر هر یک را به طور کامل فراخواهید گرفت. ضمن این که در قسمت پایانی آموزش تعمیر جلوبندی خودرو، نحوه عیب یابی و تعمیرات اجزاء مختلف جلوبندی خودرو پژو 206 را نیز فراخواهید گرفت.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار آموزش تعمیر جلوبندی خودرو

به طور کلی خدماتی' >مشاغل خدماتی حوزه خودرو جزء پردرآمدترین مشاغل به شما می رود چرا که این مشاغل وابسته به دانش، تخصص و مهارت بالایی می باشند. جلوبندی سازی از دیگر مشاغل پردرآمد مرتبط با خودرو است که می توان گفت به طور متوسط بین 6 تا 10 میلیون در ماه درآمد دارد البته این مقدار به میزان مهارت، تخصص، دقت و کیفیت کار شما دارد. شما پس از فراگیری آموزش تعمیر جلوبندی خودرو می توانید به عنوان جلوبندی کار به فعالیت بپردازید که البته پیشنهاد ما به شما برای شروع فعالیت این است که ابتدا به عنوان کارآموز و یا تکنسین در کنار یک جلوبندی کار حرفه ای مشغول به کار شوید و سپس با کسب تخصص و تجربه کافی، کسب و کار خود را در زمینه جلوبندی خودرو راه اندازی کنید.

سرفصل های آموزشی تعمیر سیستم تعلیق خودرو

•    معرفی سیستم تعلیق و جلوبندی خودرو
•    فرمان خودرو
•    سیستم ترمز
•    کمک فنر
•    اکسل
•    چرخ و تایر
•    تعمیرات اجزاء مختلف جلوبندی خودرومشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه