حجم فایل: 15052MB نوع : قیمتی قیمت: 1,410,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر تلویزیون

آموزش تعمیر تلویزیون

آموزش تعمیر تلویزیون به عنوان یکی از وسایل پرکاربرد که در تمام خانه ها موجود است، اهمیتی دارد که نیاز به توضیح نیست زیرا همه ی ما در زندگی خود با آموزش تعمیر تلویزیون سروکار داشته ایم که گاهی به دلیل آشنا نبودن با اصول و مقدمات آموزش تعمیر تلویزیون، هزینه ی زیادی برای تعمیر یا تعویض تلویزیون پرداخته ایم. آموزش تعمیر تلویزیون اگر به صورت جدی آموخته شود، به دلیل این که پرمشتری، دائم و سودآور است، می تواند به عنوان یک شغل خدماتی مهم شناخته شود که نیاز به تجهیزات و فضای زیادی ندارد. بنابراین با تهیه ی آموزش تعمیر تلویزیون و مشاهده ی ویدئوهای متخصصان این حوزه که به زبان انگلیسی است، می توانید راه ورود به این کار را پیدا نموده و از سال ها تجربه ی دیگران استفاده کنید.


آموزش تعمیر تلویزیون - آموزش تعمیر تلویزیون

آموزش تعمیر تلویزیون در گذشته متفاوت بود زیرا تلویزیون های قدیمی دارای لامپ تصویر بودند که به CRT مشهورند اما حالا با پیشرفت تکنولوژی، آموزش تعمیر تلویزیون نیز دگرگون شده است. تلویزیون ها و به طور کلی تر نمایشگرهای فعلی از نوع پلاسما (مدل قدیمی) ال سی دی (LCD) و ال ای دی (LED) می باشند که روش کار و در نتیجه قطعات و آموزش تعمیر تلویزیون متفاوتی دارند. کلیت آموزش تعمیر تلویزیون های جدید یکسان است زیرا ساختار آن ها یکسان می باشد و تنها تفاوت های عمده در روش های باز و بسته کردن و اختلاف جزیی در محل قرارگیری قطعات داخلی آن هاست. با دیدن این مجموعه ی تصویری که از تعمیر واقعی تلویزیون ها تهیه شده است، با آموزش تعمیر تلویزیون ها مخصوصا نوع ال ای دی و ال سی دی و انواع مانیتورها همراه با تست و عیب یابی و مراحل تعمیر و تعویض آشنا می شوید.

آموزش تعمیر تلویزیون - آموزش تعمیر تلویزیون

آموزش تعمیر تلویزیون محدود به تلویزیون ها نیست و شامل مانیتورهای کامپیوتر و نمایشگرهای دیگر مانند نمایشگرهای فروشگاهی نیز می شود. مشکلاتی که ممکن است در آموزش تعمیر تلویزیون وجود داشته باشد شامل مشکلات برق (کابل، اینورتر، پاور)، قطعات داخلی (خازن، مقاومت، دیود یا ترانسیستور معیوب) یا نمایشگر (شکستگی، آب خوردگی یا سوختن پنل، نداشتن نور زمینه یا ایراد درکابل نواری) باشد. هر کدام از این مشکلات راه حل جداگانه ای دارند که به سادگی قابل شناسایی و رفعند. در آموزش تعمیر تلویزیون در سطح مدار، با استفاده از اندازه گیری ولتاژ دو سر قطعات می توان از سالم بودن آن ها مطمئن شد. سپس با داشتن دانش ابتدایی الکترونیک و لحیم کاری، تعویض قطعات کاری ساده است. در مجموعه ویدئوهای آموزش تعمیر تلویزیون، خواهید دید که چطور عیب یابی و تعویض قطعات معیوب انجام می پذیرد.


آموزش تعمیر تلویزیون - آموزش تعمیر تلویزیون

آموزش تعمیر تلویزیون مزایای زیادی نسبت به آموزش حضوری دارد. آموزش تعمیر تلویزیون به صورت ویدئوهای جامعی است که به صورت قدم به قدم کلاسی مجازی برای شما فراهم می سازد. در دنیای امروز که وقت و هزینه ارزش زیادی دارد، با آموزش تعمیر تلویزیون به صورت مجازی می توانید در وقت و هزینه ی خود برای شرکت در کلاس های آموزش تعمیر تلویزیون حضوری صرفه جویی کنید. نکته ی دیگر این است که ویدئوها قابلیت تکرار دائمی دارند و در صورت لزوم می توان با مشاهده ی مجدد، مطلب را فرا گرفت، در حالی که آموزش های حضوری چنین نیستند. آخرین مساله این که کلاس های حضوری آموزش تعمیر تلویزیون فرصت و امکانات محدودی دارند و نمونه های تمرینی در آن ها کم و اندک است. حتی ممکن است شخص آموزش دهنده تسلط کافی به مباحث آموزش تعمیر تلویزیون نداشته باشد.

آموزش تعمیر تلویزیون - آموزش تعمیر تلویزیون

آموزش تعمیر تلویزیون به صورت ویدئو مشکلات فوق را حل کرده است، طوری که شما می توانید مطمئن باشید که مطالب پیشنهادی از جمله محبوب ترین ویدئوهای موجود است که افراد زیادی آن را تایید کرده اند. وجود نمونه های بسیار از مشکلات و مدل های مختلف باعث می شود از تجربه ی متخصصان در این زمینه استفاده نمایید و برای ورود به این شغل پیش زمینه ی بالاتری کسب نمایید.


آموزش تعمیر تلویزیون - آموزش تعمیر تلویزیون

آموزش تعمیر تلویزیون دارای مباحث متنوعی است که به برندهایی مانند سامسونگ، ال جی، سونی، فیلیپس، ایسر، پارپ، سیف، گروندیگ، توشیبا، جی وی سی و... پرداخته است. مشکلات گوناگونی از قبیل روشن نشدن، خاموشی ناگهانی، نداشتن نور زمینه، روشن یا رنگی شدن صفحه، نداشتن تصویر یا صدا، مشکل رنگ یا خطوط عمودی، چشمک زدن چراغ پاور و... در مجموعه ویدئوهای آموزش تعمیر تلویزیون بررسی می شود و پس از آن به عیب یابی و رفع آن می پردازیم. این تعمیرات ابتدا شامل تست پاور، تست پنل، تست خازن و دیود و مقاومت، رله و... و سپس تعویض قطعات معیوب مانند چیپ ها، قطعات برد و سایر موارد با لحیم کاری است. آموزش تعمیر تلویزیون در بیش از 60 ویدئو به شما روش ها و ترفندهای بسیاری می آموزد که به همراه زیرنویس تحت الفظی است. هم اکنون می توانید مجموعه ی تصویری ویدئویی آموزش تعمیر تلویزیون را از وبسایت 118file.com سفارش داده تا به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل در اختیارتان قرار گیرد. 




ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه