حجم فایل: 8908MB نوع : قیمتی قیمت: 417,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر ایکس باکس

آموزش تعمیر ایکس باکس 

آموزش تعمیر ایکس باکس با فراگیر شدن کنسول های بازی گسترده تر شده است. آموزش تعمیر ایکس باکس یکی از مهم ترین تعمیرات کنسول هاست که گاهی بسیار ساده انجام می شود و گاهی نیازمند ابزارها و اقدامات خاصی می باشد. آموزش تعمیر ایکس باکس علاوه بر رفع ایرادهای این کنسول محبوب مایکروسافت، برای کارهایی مانند پشتیبان گیری و بازیابی، بازگرداندن به تنظیمات کارخانه و تنظیم مجدد، ارتقای نرم افزار و سخت افزار مانند هارددیسک و ... نیز کاربرد دارد که تمام این کارها چون نیاز به باز و بسته کردن کنسول دارد، زیرمجموعه ی آموزش تعمیر ایکس باکس قرار می گیرد.


آموزش تعمیر ایکس باکس - آموزش تعمیر ایکس باکس

آموزش تعمیر ایکس باکس در بخش دیگری از خود به طور اختصاصی به عیب یابی سخت افزاری انواع ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان می پردازد. مهم ترین مشکلاتی که در آموزش تعمیر ایکس باکس پیش می آید، مشکل پورت اچ دی ام آی (HDMI)، مشکل خارج نشدن و نخواندن دیسک، نداشتن تصویر و روشن شدن چراغ مشهور به چراغ مرگ و در نهایت روشن نشدن کامل دستگاه است که تمام این مشکلات مرحله به مرحله در آموزش تعمیر ایکس باکس بررسی، عیب یابی، توضیح داده و رفع می گردند. مجموعه ویدئوهای آموزش تعمیر ایکس باکس که به زبان انگلیسی است، در زمینه ی سخت افزار کاملا جامع بوده و با تماشای آن ها می توانید تقریبا تمام مشکلات سخت افزاری ایکس باکس را خودتان رفع کنید یا با شناسایی آن از پرداخت هزینه های بالای عیب یابی که معمولا بی نتیجه می مانند و منجر به تعمیر بیهوده و خرابی بیشتر می شوند جلوگیری کنید.

آموزش تعمیر ایکس باکس - آموزش تعمیر ایکس باکس

آموزش تعمیر ایکس باکس در ادامه به مشکلات نرم افزاری می پردازد که ممکن است برای ایکس باکس ایجاد شود. این مشکلات شامل شناسایی نشدن هارد دیسک، قطع ارتباط و نشان داده نشدن لوگوی اولیه یا مشکلاتی حین اجرا یا لود کنسول یا بازی می شود. بنابراین در آموزش تعمیر ایکس باکس که برای شما آماده کرده ایم، به روش بازسازی مجدد هارددیسک و بازگرداندن به تنظیمات اولیه ی کارخانه با استفاده از نرم افزارهای تحت لینوکس و ویندوز به صورت جداگانه نیز پرداخته شده است تا با این روش آموزش تعمیر ایکس باکس نیز آشنا شوید.


آموزش تعمیر ایکس باکس - آموزش تعمیر ایکس باکس

یکی دیگر از قطعاتی که اغلب در معرض خرابی است، دسته یا کنترلر ایکس باکس است. مشکلاتی از این دست معمولا با کار نکردن، سفت و شل شدن یا گیر کردن دکمه ها بروز پیدا می کنند و اگر ترفندهای ساده ی تعمیر و عیب یابی آن را ندانید، ممکن است هزینه ی زیادی به شما تحمیل شود. در بخشی  از ویدئوهای آموزش تعمیر ایکس باکس، به صورت تخصصی به آموزش تعمیر و عیب یابی قطعات دسته اشاره کرده ایم که بسیار کارگشا خواهند بود.

آموزش تعمیر ایکس باکس - آموزش تعمیر ایکس باکس

گاهی کاربران ایکس باکس تصمیم به ارتقای دستگاه خود می کنند که این کار با هدف افزایش ظرفیت ذخیره سازی دستگاه انجام می پذیرد. اما هر هارددیسکی قابلیت تعویض با هارددیسک اصلی ایکس باکس را ندارد. ارتقا زیرمجموعه ای از آموزش تعمیر ایکس باکس است زیرا ارتقای ایکس باکس تنها با جاگذاری هارددیسک جدید به پایان نمی رسد و نیازمند تنظیمات نرم افزاری هارددیسک با استفاده از نرم افزار مخصوص و کامپیوتر است. در این مرحله باید تغییرات خاصی روی هارددیسک مناسب انجام پذیرد تا برای اتصال به کنسول آماده و متناسب شود. تمام این مراحل نیز به صورت تصویریو پله به پله در آموزش تعمیر ایکس باکس موجود است.


آموزش تعمیر ایکس باکس - آموزش تعمیر ایکس باکس

آموزش تعمیر ایکس باکس دارای 5 بخش جداگانه با زیرنویس تحت الفظی است. در بخش اول آموزش تعمیر ایکس باکس، به مسایلی چون آسیب به مادربرد، آموزش باز کردن ایکس باکس، تصویر خروجی بد، تیک داشتن و گیر کردن تصویر، تعویض آی سی، مشکل نخواندن دیسک و صفحه ی سیاه یا سبز موسوم به صفحه ی مرگ می پردازیم. بخش دوم اختصاص به 5 ویدئوی کاربردی درمورد ضبط بازی، تعمیر دیسک خراب و خش دار، باز کردن ایکس باکس بدون تجهیزات خاص و رفع ارور دارد. بخش سوم مسایل مختلفی مانند تعمیر کلی دسته، بازوی بلوری و آموزش باز کردن ایکس باکس را پوشش می دهد. بخش چهارم مخصوص تعمیر کنترلر است و در ان باز و بسته کردن دسته، لحیم کاری قطعات، تعمیر دامپر و راهنمای قطعات آموزش و شرح داده شده است. در نهایت در بخش پنجم به صورت تخصصی به نحوه ی ارتقای هارددیسک و پارتیشن بندی آن همراه با پشتیبان گیری و بازیابی با ویندوزو لینوکس آشنا می شویم. هم اکنون می توانید آموزش تعمیر ایکس باکس را از وب سایت 118file سفارش داده و در قالب لینک دانلود یا دی وی دی در محل دریافت نمایید. 
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش تعمیر پلی استیشن 4