حجم فایل: 6993MB نوع : قیمتی قیمت: 1,311,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر اگزوز

درباره آموزش تعمیر اگزوز

وظیفه اگزوز خودرو خارج کردن دود حاصل از واکنش‌های شیمیایی به بیرون از خودرو می‌باشد. اگزوز تنها یک لوله فلزی نیست، بلکه مجموعه‌ای از قطعاتی نظیر مانیفولد، انبار اگزوز،‌کاتالیزور، لوله‌های ربط و لوله‌های خروج دود را شامل می‌شود. آموزش تعمیر اگزوز با بیش از 7 ساعت به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی ارائه شده که ابتدا به طور کامل سیستم اگزوز خودرو و اجزای تشکیل دهنده آن معرفی می‌شود، سپس بخش بالایی اگزوز و نحوه کار آن توضیح داده شده است. مانیفولد اولین قطعه‌ای است که در آموزش تعمیر اگزوز نحوه کار، عیب‌یابی، تعمیر و تراشکاری دهانه آن را فرا می‌گیرید. کاتالیزور یا مبدل کاتالیستی یکی از قطعات مهم در اگزوز ماشین می‌باشدکه وظیفه آن به دام انداختن آلاینده‌های خارج شده از خودرو است تا گازهای سمی از اگزوز خارج نشود. به همین دلیل آموزش تعمیر اگزوز به بررسی کاتالیزورها و انواع آن می‌پردازد، همچنین نحوه کار، مشکلات رایج کاتالیزورها و نحوه نصب به صورت مرحله به مرحله آموزش داده می شود. از دیگر مباحث ارائه شده در آموزش تعمیر اگزوز می‌توان به نحوه نصب، تعمیر و عیب‌یابی، نگهدارنده‌های اگزوز خودرو، انباره یا صدا خفه کن، حسگر اکسیژن، لوله اگزوز و تجهیزات جانبی اشاره کرد. در انتهای آموزش تعمیر اگزوز تعویض سیستم اگزوز خودرو، عیب‌یابی شکستگی لوله اگزوز، رفع نشتی، نصب سیستم اگزوز خودرو، بررسی نشتی و محل آن در اگزوز، تعمیر اگزوز پوسیده، بررسی و تعمیر نشتی اگزوز تویوتا و پارس ارائه شده است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش تعمیر اگزوز برای چه کسانی مناسب است؟

از افراد مجرب گرفته تا افراد تازه‌کار آموزش تعمیر اگزوز ضروری و مهم می‌باشد، زیرا سعی شده نحوه کار تمام اجزای اگزوز خودرو، نحوه عیب‌یابی و تعمیر آن به صورت تخصصی و علمی بیان شود. حتی اگر هیچ شناختی به سیستم اگزوز خودرو ندارید و مایلید وارد کار تعمیرات خودرو شوید پیشنهاد می‌کنیم ویدئوهای آموزش تعمیر اگزوز را تهیه کنید، زیرا به طور کامل سیستم اگزوز خودرو و اجزای تشکیل دهنده آن معرفی شده، همچنین عیب‌یابی و تعویض قطعات به صورت عملی نشان داده می‌شود. نکات و تکنیک‌هایی که در زمان تعویض و عیب‌یابی قطعه‌های اگزوز به آن‌ها اشاره می‌شود به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی عیب قطعه را درک کرده و به صورت اصولی قطعه مورد نظر را تعویض کنید.


در پایان آموزش تعمیر اگزوز چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش تعمیر اگزوز تعمیرکاران قادر خواهند بود به صورت تخصصی کارهایی مانند عیب‌یابی و تعویض سیستم اگزوز خودور را انجام دهند، زیرا به طور کامل قطعات اگزوز خودرو را می‌شناسند و می‌دانند نحوه کار آن‌ها چگونه است. همچنین توانایی شناسایی نقص اجزای تشکیل دهنده اگزوز مانند مانیفولد، کاتالیزور، نگهدارنده، انباره، حسگر اکسیژن، لوله اگزوز و غیره را کسب خواهند کرد. مهم نیست در کار تعمیر اگزوز اطلاعات شما در چه حد است، با کمک آموزش تعمیر اگزوز، در کمترین زمان ممکن به مهارت بالایی دست پیدا خواهید کرد و می‌توانید همانند یک فرد متخصص وارد بازارکار تعمیرات اگزوز خودرو شوید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش تعمیر اگزوز چگونه است؟

اگر به دنبال شغلی با سرمایه اندک و درآمد بالا در رشته‌های فنی و مهندسی هستید پیشنهاد ما، آموزش تعمیر اگزوز می باشد، زیرا در حال حاضر به دلیل رشد بی‌رویه قیمت خودرو مراقبت از آن بسیار حائز اهمیت شده، از این رو افراد برای تعمیر و تعویض قطعات به یک فرد متخصص مراجعه می‌کنند. اگر می خواهید همانند یک فرد متخصص و حرفه‌ای کار تعمیر خودرو به ویژه اگزوز ماشین را انجام دهید حتماً آموزش تعمیر اگزوز را خریداری کرده تا بتوانید در کمترین زمان با تمرین و تکرار به یک فرد متخصص تبدیل شوید. با توجه به سرمایه‌ای که برای کار تعمیرات اگزوز خودرو در نظر گرفته می‌شود سود حاصل متفاوت خواهد بود، به طور مثال اگر 15 میلیون تومان برای کار تعمیرات اگزوز خودرو سرمایه گذاری کرده و همه تجهیزات مورد نیاز را خریداری کنید قادر خواهید بود پس از چند ماه درآمدی بیش از دو میلیون تومان در ماه داشته باشید. حتی اگر هم توانایی راه‌اندازی یک تعمیرگاه را هم نداشته باشید می توانید در تعمیرگاه‌های دیگر به عنوان تعمیرکار اگزوز خودرو شروع به کار کنید و درآمد قابل توجهی را به دست آورید.

سرفصل های آموزش تعمیر اگزوز

•    معرفی سیستم اگزوز خودرو
•    مانیفولد اگزوز خودرو
•    مبدل کاتالیستی(کاتالیزور) اگزوز خودرو
•    نگهدارنده های اگزوز خودرو
•    انباره(صداخفه کن) اگزوز خودرو
•    حسگر اکسیژن اگزوز خودرو
•    لوله اگزوز خودرو
•    تجهیزات جانبی یا کمکی اگزوز خودرو
•    عیب یابی و تعمیر سیستم اگزوز خودرومشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه